360 HD liposukcija

Prieš ir po 360 HD liposukcijos

Atsiliepimai

V. J.
V. J.
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Skaityti visą
R. M.
R. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankius šioje klinikoje, puikus aptarnavimas. Malonus personalas, kompetentingi specialistai. Rekomenduoju.
M. C.
M. C.
Read More
Nuostabi klinika, profesionalus, draugiškas, rūpestingas kolektyvas. Rekomenduoju visu 100%.
R. S.
R. S.
Read More
Viskas puikiai!!! Labai malonus aptarnavimas, esu patenkinta rezultatu, patys geriausi atsiliepimai.
G. M.
G. M.
Read More
Be galo dėmesinga ir profesionali gydytoja Goda Aštrauskaitė. Rekomendacijos! Nuoširdus ir didelis ačiū.
D. Z.
D. Z.
Read More
Tik puikūs atsiliepimai. Nuostabūs gydytojai, personalas ir aplinka. Rekomenduoju:)
S. B.
S. B.
Read More
Didelis ačiū gyd. A. Pajėdai ir visam personalui! Aptarnavimas puikus!Rekomenduoju!
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka virš 4000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Ghassan W. Said

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Kievišas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Darius Jauniškis

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gytis Baranauskas

Mokslinių straipsnių autorius, gydytojas otorinolaringologas.

360 HD liposukcija

Kas yra 360 HD liposukcija?

 360 HD liposukcija, dažnai vadinama moderniąja pilvo ir krūtų plastika, yra visapusiško riebalų nusiurbimo procedūra. Derinant šiuolaikines technologijas bei naujausias technikas, vienos operacijos metu įmanoma atlikti visišką viso kūno kontūro suformavimą. 360 HD liposukciją įprastai renkasi pacientai, kurie nori itin ryškių kūno pokyčių.

Pasiruošimas riebalų nusiurbimo operacijai360 HD liposukcija atliekama naudojant ultragarsą ir vibracinius dažnius, kurie pasirinktinai skaido ir tirpdo riebalų ląsteles. Tirpdomi riebalai yra pašalinami daug saugiau – išvengiant jėgos ir tuo pačiu traumų, kadangi nėra pažeidžiami aplinkiniai audiniai. Procedūros metu papildomai gali būti daromi specialūs pjūviai plazma, jei to reikia odos patempimui ir efektyvesniam rezultatui.

Kaip atliekama 360 HD liposukcija?

 Visapusiška liposukcija įprastai yra atliekama keliais etapais.

 1.  Nugaros ir rankų liposukcija. 360 HD liposukcija įprastai pradedama nuo paciento nugaros, koreguojant viršutinę nugaros dalį, krūtinės srities riebalus, apatinės nugaros dalies riebalus, apatinę liemens dalį. Šiame etape korekcijos gali būti atliekamos ir rankoms. Jei pacientas yra labai liekno sudėjimo, pagrindinis uždavinys yra pašalinti kuo mažiau riebalų. Jei pacientas turi daugiau perteklinės odos, ji laisva, operacijos metu daugiau dėmesio skiriama odos tempimui plazminiu būdu.
 2. Pilvo liposukcija. Jei pacientas turi laisvos odos, papildomai gali būti naudojamas odos patempimas plazminiais pjūviais. Jei po liposukcijos paciento pilvo oda yra tik vidutiniškai atlaisvėjusi, bambos dalis ir raumenys nėra liečiami. Jei po procedūros pacientas turi didelį odos perteklių, atliekama visiška pilvo plastika.
 3. Šlaunų liposukcija – po atliktos liposukcijos šiek tiek patempiama ir vidinė šlaunų dalis.
 4. Papildomas gydymas kitoms koreguotinoms sritims. Krūtų pakėlimas, didinimas ar mažinimo operacija taip pat gali būti derinama su 360 HD liposukcija.

Ar 360 HD liposukcija yra saugi?

Kaip ir po bet kokios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skausmas
 • trumpalaikis odos jautrumo sumažėjimas
 • skysčių kaupimasis
 • ilgesnis nei įprastai gijimas

Pasiruošimas operacijai

360 HD liposukcija yra atliekama taikant bendrinę nejautrą. Priklausomai nuo norimų koreguoti sričių, operacija gali trukti apie 3-4 valandas.

Prieš atlikdami operaciją, gydytojai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus vaistus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali paskatinti kraujavimą.

Pooperacinių komplikacijų riziką kelia tokie veiksniai kaip rūkymas, lėtinės širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, cukrinis diabetas, endokrininės sistemos ligos. Prieš operaciją būtina įspėti gydytoją, jei pacientas serga arterine hipertenzija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, autoimuninėmis ligomis, turite alergijų ar kraujo krešumo sutrikimų ar kitų lėtinių ligų.

Ruošiantis operacijai chirurgas aptaria problemines sritis, būsimos operacijos apimtį, rizikas. Kai kuriais atvejais gali būti rekomenduojama numesti šiek tiek svorio dar prieš operaciją.

Pooperacinis laikotarpis

 Vibracija sumažina skausmą, todėl pacientas jaus mažesnį diskomfortą iki 36 valandų po operacijos. Po operacijos pacientas apvelkamas specialia kompresine apranga. Tam, kad būtų gyjama greičiau, gali būti rekomenduojamos fizioterapinės procedūros, kompresinė apranga turėtų būti vilkima apie 2–4 savaites po operacijos.

Laikantis gydytojų rekomendacijų, operacijos rezultatai yra matomi iškart. Po atliktos liposukcijos kolageno gamyba bus spartesnė dar apie 6 mėnesius. Išlaikant pastovų svorį, riebalų sankaupos neatsistato, o efektas išlieka ilgam laikui.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite