360 HD liposukcija

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune – kiekvieną savaitę;
 • G. Samulėnas Dubline – lapkričio 25-26 d.
 • M. Kievišas Londone – gruodžio 9-10 d.

Prieš ir po 360 HD liposukcijos

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, angliškai, švediškai, norvegiškai, ukrainietiškai, itališkai, ispaniškai, prancūziškai, rusiškai, lenkiškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

360 HD liposukcija

Kas yra 360 HD liposukcija?

 360 HD liposukcija, dažnai vadinama moderniąja pilvo ir krūtų plastika, yra visapusiško riebalų nusiurbimo procedūra. Derinant šiuolaikines technologijas bei naujausias technikas, vienos operacijos metu įmanoma atlikti visišką viso kūno kontūro suformavimą. 360 HD liposukciją įprastai renkasi pacientai, kurie nori itin ryškių kūno pokyčių.

Pasiruošimas riebalų nusiurbimo operacijai360 HD liposukcija atliekama naudojant ultragarsą ir vibracinius dažnius, kurie pasirinktinai skaido ir tirpdo riebalų ląsteles. Tirpdomi riebalai yra pašalinami daug saugiau – išvengiant jėgos ir tuo pačiu traumų, kadangi nėra pažeidžiami aplinkiniai audiniai. Procedūros metu papildomai gali būti daromi specialūs pjūviai plazma, jei to reikia odos patempimui ir efektyvesniam rezultatui.

Kaip atliekama 360 HD liposukcija?

 Visapusiška liposukcija įprastai yra atliekama keliais etapais.

 1.  Nugaros ir rankų liposukcija. 360 HD liposukcija įprastai pradedama nuo paciento nugaros, koreguojant viršutinę nugaros dalį, krūtinės srities riebalus, apatinės nugaros dalies riebalus, apatinę liemens dalį. Šiame etape korekcijos gali būti atliekamos ir rankoms. Jei pacientas yra labai liekno sudėjimo, pagrindinis uždavinys yra pašalinti kuo mažiau riebalų. Jei pacientas turi daugiau perteklinės odos, ji laisva, operacijos metu daugiau dėmesio skiriama odos tempimui plazminiu būdu.
 2. Pilvo liposukcija. Jei pacientas turi laisvos odos, papildomai gali būti naudojamas odos patempimas plazminiais pjūviais. Jei po liposukcijos paciento pilvo oda yra tik vidutiniškai atlaisvėjusi, bambos dalis ir raumenys nėra liečiami. Jei po procedūros pacientas turi didelį odos perteklių, atliekama visiška pilvo plastika.
 3. Šlaunų liposukcija – po atliktos liposukcijos šiek tiek patempiama ir vidinė šlaunų dalis.
 4. Papildomas gydymas kitoms koreguotinoms sritims. Krūtų pakėlimas, didinimas ar mažinimo operacija taip pat gali būti derinama su 360 HD liposukcija.

Ar 360 HD liposukcija yra saugi?

Kaip ir po bet kokios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skausmas
 • trumpalaikis odos jautrumo sumažėjimas
 • skysčių kaupimasis
 • ilgesnis nei įprastai gijimas

Pasiruošimas operacijai

360 HD liposukcija yra atliekama taikant bendrinę nejautrą. Priklausomai nuo norimų koreguoti sričių, operacija gali trukti apie 3-4 valandas.

Prieš atlikdami operaciją, gydytojai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus vaistus. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali paskatinti kraujavimą.

Pooperacinių komplikacijų riziką kelia tokie veiksniai kaip rūkymas, lėtinės širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, cukrinis diabetas, endokrininės sistemos ligos. Prieš operaciją būtina įspėti gydytoją, jei pacientas serga arterine hipertenzija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, autoimuninėmis ligomis, turite alergijų ar kraujo krešumo sutrikimų ar kitų lėtinių ligų.

Ruošiantis operacijai chirurgas aptaria problemines sritis, būsimos operacijos apimtį, rizikas. Kai kuriais atvejais gali būti rekomenduojama numesti šiek tiek svorio dar prieš operaciją.

Pooperacinis laikotarpis

 Vibracija sumažina skausmą, todėl pacientas jaus mažesnį diskomfortą iki 36 valandų po operacijos. Po operacijos pacientas apvelkamas specialia kompresine apranga. Tam, kad būtų gyjama greičiau, gali būti rekomenduojamos fizioterapinės procedūros, kompresinė apranga turėtų būti vilkima apie 2–4 savaites po operacijos.

Laikantis gydytojų rekomendacijų, operacijos rezultatai yra matomi iškart. Po atliktos liposukcijos kolageno gamyba bus spartesnė dar apie 6 mėnesius. Išlaikant pastovų svorį, riebalų sankaupos neatsistato, o efektas išlieka ilgam laikui.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite