4D odos atjauninimas

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Jurgita Karčiauskienė

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė

Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

2016 EADV Michael Hornstein mokslinė stipendija jauniesiems gydytojams, Graikija, Atėnai 2015 Geriausias e-pranešimas: Influence of ionized (electrolyzed) water on the embryo Development. 8-oji Baltijos morfologų konferencija, Vilnius, 2015. 2014 Geriausias žodinis pranešimas: Project “Life under the sun” – benefit for children’s knowledge and habits, BADV, Ryga, 2014 2014 Geriausias e-pranešimas: The influence of ionized (eleztrolyzed) water on rats physical status and their embryos development, Evolutionary medicine: perspectives in understanding health and disease, Vilnius, 2014

Aistė Audickaitė

Gyd. dermatovenerologė – trichologė, dermatochirurgė

Aida Adomaitienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

4D odos atjauninimas

Kas yra 4D odos atjauninimas?

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekamas 4D odos atjauninimas lazeriu – tai pažangi neinvazinė procedūra, kurios metu oda atjauninama visuose sluoksniuose: giliojoje dermoje, paviršinėje dermoje ir epidermyje.

Procedūra atliekama dermatologiniu Fotona „Dynamis“ lazeriu. Tai pažangus daugiafunkcinis aparatas, naudojantis dvigubo dažnio bangas ir leidžiantis dermatologams atlikti įvairias procedūras, nuo odos atjauninimo iki nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki aknės gydymo.

Kokių rezultatų tikėtis iš 4D veido odos atjauninimo?

Lazeriu dažniausiai koreguojamos veido, kaklo, krūtinės, pilvo, sėdmenų, šlaunų sritys. Procedūra rekomenduojama siekiant atstatyti odos stangrumą bei sulėtinti senėjimo procesus (nuo 30 metų), siekiant koreguoti jau matomus senėjimo požymius (nuo 45 metų), arba pagal poreikį gydymo tikslais.

Kaip atliekama 4D odos atjauninimo procedūra?

4D odos atjauninimo procedūros metu naudojamos keturios lazerinės technologijos, kurios odą veikia tiek iš išorės, tiek iš vidaus (per burnos gleivinę).

 1. Pirmasis procedūros etapas – smooth lifting – atliekamas per burnos gleivinę ir veikia giliausią odos sluoksnį. Lazerio skleidžiama šiluma skatina kolageno skaidulų susitraukimą ir naujo kolageno gamybą. Odos patempimo efektas matomas iš karto, oda tampa stangresnė, lygėja raukšlės nosies ir lūpų zonoje.
 2. Antrasis etapas – Frac 3 – veikia pačius problematiškiausius odos taškus. Lazerio siunčiami spinduliai į odą prasiskverbia frakciniu (taškiniu) principu ir veikia tik tikslingai pasirinktus taškus, o aplink esantys audiniai lieka nepakitę. Šio etapo tikslas yra dar labiau paskatinti natūralią kolageno ir elastino gamybą.
 3. Trečiasis procedūros etapas – Piano – stimuliuoja visus odos sluoksnius. Oda ilgą laiką tolygiai šildoma lazeriu kol lazerio siunčiami impulsai pasiekia giliausią dermos sluoksnį. Taip sustiprinamas antrame etape pasiektas efektas.
 4. Paskutinis ketvirtasis etapas – Superficial – skirtas paviršiniam odos sluoksniui, tačiau iš tiesų apjungia ir sustiprina visus iki tol atliktus veiksmus. Jo metu oda lengvai nušveičiama (atliekamas lazerinis pilingas), išlyginamas jos paviršius, pašalinami paviršiniai defektai.

Nordclinic atliekamos 4D odos atjauninimo procedūros yra:

Procedūra neatliekama: nėštumo ar maitinimo krūtimi metu, esant ūminei odos infekcijai ar piktybiniams odos susirgimams (melanoma, bazalioma), šalinimo srityje turint keloidinių randų, esant įdegusiai odai ar turint infekcijų, kurios gali paūmėti gydant lazerio šviesa.

Mus pasirinko

Ko tikėtis po 4D odos atjauninimo procedūros?

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

Frakcinis odos atjauninimas lazeriu – tai saugus 🙏 ir efektyvus būdas kovoti su odos nelygumais, pigmentacija, raukšlėmis, siekiant atstatyti natūralų odos skaistumą. Lazerio pagalba odoje skatinama naujo kolageno 💧 gamyba bei paspartinami atsinaujinimo procesai.

Po šios procedūros:
 Naujų kolageno skaidulų dėka oda tampa stangresnė, skaistesnė, didėja jos elastingumas;
 Oda tampa švelnesnė, palygėja smulkios raukšlės ir aknės palikti randai;
 Sumažinamos išsiplėtusios poros;
 Pašalinamos pigmentinės dėmės.

𝐓𝐚𝐢𝐩 𝐩𝐚𝐭 𝐭𝐮𝐫𝐢𝐦𝐞 𝐠𝐞𝐫𝐮̨ 𝐳̌𝐢𝐧𝐢𝐮̨! Visą spalio mėnesį, mūsų klinikos „Nordclinic“ Vilniaus dermatologijos padalinyje atlikus frakcinį veido odos atjauninimą, dovanosime 🎁 ir PRP veido atjauninimo procedūrą, kurios vertė 💥 net 290 EUR.
Tad nieko nelaukite ir palepinkite 🥰 savo veido odą jau dabar!

Registruotis procedūrai galite:
📞 paskambinus Vilniaus klinikos telefonu +37052555900;
📧 susisiekus el. paštu uzklausos@nordvilnius.lt.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas