Aknės gydymas lazeriu

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytojai

Aknės gydymas lazeriu

Aknė –  paprastieji spuogai (acne vulgaris), yra viena labiausiai paplitusių odos ligų, pasireiškianti bėrimais veido, krūtinės, nugaros srityse. Nordclinic specialistai siūlo keletą įvairių procedūrų šalinti šiai problemai. Viena iš jų – aknės gydymas lazeriu.

Procedūros metu naudojamas Fotona „Dynamis“ dermatologinis lazeris. Šio lazerio pagalba sunaikinamos aknę sukeliančios bakterijos bei greta uždegimo esančios kraujagyslės taip užkertant kelią aknės plitimui.

Fotona „Dynamis“ lazeris – itin pažangus daugiafunkcis aparatas, naudojantis dvigubo dažnio bangas. Skirtingos bangos ir jų intensyvumas įgalina dermatologus atlikti įvairias procedūras, nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki pūlingos, cistinės aknės gydymo.

Iš kur atsiranda aknė ir kodėl gydymas namuose dažnai neveiksmingas?

Aknė yra lėtinė, dažnai atsikartojanti, riebalinės liaukos ir plauko folikulo (pilosebacinio vieneto) uždegiminė liga, kuri vargina ne tik paauglius, bet ir vidutinio amžiaus žmones. Spuogai gali atsirasti dėl įvairiausių priežasčių: sutrikus hormoninei pusiausvyrai paauglystėje,  sutrikus menstruaciniam ciklui ar nėštumo metu, vartojant kontraceptines priemones ar geriant kai kuriuos vaistus, netinkamai prižiūrint odą, patiriant daug streso, sergant sisteminėmis ligomis. Aknė taip pat gali būti genetiškai paveldima.

Liga pasireiškia pūlingais, cistiniais ar komedoniniais bėrimais. Sunkesnės formos dažniausiai būdingos vyrams, moterims klinikinė eiga pasižymi cikliškumu, todėl gydymas trunka ilgiau.

Daugelis žmonių aknę bando gydytis patys pačių pasirinktomis kosmetinėmis priemonėmis, nežinodami aknės atsiradimo priežasčių, jie nusivilia nematydami rezultatų ar dar labiau pažeidžia ir taip jautrią, į uždegimus linkusią odą.

Aknė yra sunkiai gydoma lėtinė liga, linkusi atsinaujinti ir kiekvieną veikiant skirtingai, todėl gydymas turi būti apgalvotas bei ilgalaikis. Gydytojo-dermatologo konsultacija yra būtina norint tinkamai paskirti gydymo kursą bei efekttviai atsikratyti kamuojančių spuogų.

Kokie aknės gydymo lazerio privalumai?

Gydant lazeriu mažinamas aknės sukeltas odos paraudimas, patinimas, efektyviai šalinami pūliniai, galimai panaikinami iš anksčiau aknės palikti randai. Oda tampa lygesnė, švelnesnė, atkuriama sveikos odos spalva.

Kaip atliekama aknės gydymo lazeriu procedūra?

Prieš pradedant aknės gydymą lazeriu, rekomenduojama bent keturias savaites vengti ultravioletinių spindulių (nesideginti, nesilankyti soliariume), neatlikti rūgštinių odos šveitimo procedūrų.

Procedūros metu, oda padengiama antiseptiku, tuomet aknės pažeistose vietose pridedamas lazerio antgalis. Jo skleidžiami spinduliai įsiskverbia į odą ir sunaikina riebalinėse liaukose esančias aknės bakterijas, taip pat sutrikdo mikrocirkuliaciją, todėl mažėja paraudimas ir patinimas.

Ši procedūra yra neskausminga, jos metu viršutinis odos sluoksnis šaldomas specialia šaldymo sistema, todėl gali būti jaučiamas nebent lengvas dilgčiojimas. Procedūra trunka 10-20 minučių priklausomai nuo apimties.

Prieš ir po nuotraukos

Ko tikėtis po lazerio procedūros?

Pirmieji aknės gydymo lazeriu rezultatai pastebimi praėjus savaitei, o uždegimas palaipsniui nyksta dar 4-6 savaites.

Pirmomis dienomis oda gali būti paraudusi, jaučiamas karštis, gali formuotis pūslelės ir šašeliai, kurių negalima liesti. Retais atvejais gali atsirasti pigmentinės dėmės. Po procedūros itin svarbu tinkamai prižiūrėti odą: vengti saulės spindulių, naudoti apsauginius kremus, švelnius prausiklius, drėkiklius, specialią dermatologų patvirtintą kosmetiką, tęsti gydytojo rekomenduotą gydymą.

Svarbu suprasti, jog gydymas lazeriu nepanaikins aknės visam gyvenimui. Problemai atsinaujinus, procedūras reikia kartoti, o jų kiekis turi būti parenkamas individualiai.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite