Apatinių vokų plastika

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune – kiekvieną savaitę;
 • G. Samulėnas Dubline – lapkričio 25-26 d.
 • M. Kievišas Londone – gruodžio 9-10 d.

Prieš ir po viršutinių vokų plastikos

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, angliškai, švediškai, norvegiškai, ukrainietiškai, itališkai, ispaniškai, prancūziškai, rusiškai, lenkiškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Apatinių vokų plastikos operacija

Kas yra apatinių vokų plastika ir kada ji atliekama?

Apatinių vokų plastika dažniausiai rekomenduojama, jei vargina maišeliai po akimis, subliuškusi apatinių vokų oda, žvilgsnis atrodo pavargęs.  Apatinių vokų plastikos metu, atliekant vidinį pjūvį voko gleivinėje, pašalinami riebaliniai maišeliai, odos perteklius po akimis. Apatinių vokų plastika gali būti derinama su viršutinių vokų korekcija.

Priklausomai nuo individualaus atvejo, operacija gali būti atliekama naudojant kelis metodus:

 • atliekamas vidinis pjūvis voko gleivinėje, o nereikalingi riebalai perskirstomi arba pašalinami. Naudojant vidinį pjūvį, išvengiama bet kokių randų;
 • norint pašalinti ne tik riebalinius maišelius, bet ir odos perteklių po akimis, pjūvis atliekamas žemiau blakstienų;
 • jei odos defektai yra labai ryškūs – riebalų maišeliai ryškiai matomi, daug perteklinės odos, apatiniai vokai operuojami pakeliant poakio liniją. Šiuo atveju žemiau apatinio voko blakstienų keliomis fiksacinėmis siūlėmis papildomai pakeliama viršutinė skruosto dalis.

Apatinių vokų odai išlyginti gali būti naudojama ir odos korekcija lazeriu ar kitos nechirurginės priemonės.

Ar apatinių vokų plastika saugi?

Kaip ir atliekant bet kurią operaciją, išlieka nedidelė komplikacijų rizika:

 • nepageidaujama organizmo reakcija į anesteziją
 • voko infekcija
 • kraujavimas
 • ilgiau nei įprastai gyjančios žaizdos
 • akių sudirginimas
 • randų hipertrofija

Pasiruošimas operacijai

Priklausomai nuo individualaus paciento, apatinių vokų korekcija trunka apie 1–2 valandas ir yra atliekama taikant bendrąją arba vietinę anesteziją.

Prieš atliekant operaciją, specialistai patikrina paciento sveikatą, aptaria visus vartojamus ar anksčiau vartotus vaistus. Priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas prieš operaciją gali padidinti kraujavimo riziką. Svarbu informuoti savo chirurgą, jei esate alergiškas kai kuriems vaistams, sergate skydliaukės ligomis ar cukriniu diabetu, taip pat apie anksčiau turėtas operacijas.

Būtina informuoti gydytoją, apie nešiojamus kontaktinius lęšius ar bet kokius regos sutrikimus.

Ruošiantis operacijai, gydytojas apžiūri paciento vokus, įvertina esamą būklę, kartu aptaria, kokių vokų pacientas pageidauja, taip pat supažindina su galimomis rizikomis ir privalumais.

Pooperacinis laikotarpis

Iš  karto po operacijos apie 3–4 valandas akys vėsinamos specialiu kompresu, kad patinimas ir kraujosruvos būtų kuo mažesni. Vėsinti akių zoną rekomenduojama bent 1 parą po atliktos operacijos, taip pat bent 2 savaites nenešioti kontaktinių lęšių. Siekiant sumažinti diskomfortą akių zonoje, gydytojas skiria skausmą malšinančių vaistų. Po atliktos operacijos, jei operacija atlikta taikant vietinę anesteziją, įprastai pacientai išleidžiami į namus jau tą pačią dieną.

Gyjant po atliktos vokų plastikos, pacientams rekomenduojama dėvėti saulės akinius – tai padės užmaskuoti kelias savaites truksiantį patinimą bei kraujosruvas.

Gijimo procesas užtrunka apie 2–3 savaites, tačiau geresnė savijauta, pasikeitusi akių forma, išraiškingesnis ir žvalesnis žvilgsnis matomi iš karto po operacijos

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite