Danties rovimas

 • Danties šalinimas – 50 eur
 • Sudėtingas danties šalinimas – 80 eur
 • Neišdygusio danties šalinimas – 100-150 eur

Nurodytos preliminarios aknės gydymo lazeriu kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų odontologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai odontologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausantys į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos odontologijos aparatai, kuriuos specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos odontologinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos ir burnos apžiūros metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą problemos šalinimui.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos odontologinės procedūros, naudojant naujausios kartos įrangą
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystės Lietuvos Respublikos Odontologų rūmuose
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Krystyna Rynkevič

Burnos higienistė

Danties rovimas

Danties rovimas-traukimas daugeliui kelia nemalonias asociacijas, tačiau iš tiesų viskas yra gerokai paprasčiau nei atrodo. Dantis dažniausiai traukiamas, siekiant išsaugoti dantį supančias kaulines sieneles, po danties išrovimo kaulas atsistato ir vėliau pacientas gali planuoti danties  implantacijos procedūrą. Taikydami vietinę nejautrą ar stipresnį nuskausminamąjį, mūsų kvalifikuoti chirurgai – odontologai pašalina aplink dantį esančius audinius ir specialių instrumentų dėka greitai ir profesionaliai išjudina ir išrauna dantį.

Galiausiai susiuvamos dantenos. Štai ir viskas, procedūra nesudėtinga, saugi ir visiškai neskausminga. Visgi reikia žinoti keletą dalykų apie poprocedūrinį periodą:

 • Iš karto po danties ištraukimo, gydytojas duos sukąsti marlinį tamponą, kuris turi sustabdyti kraujavimą. Šį tamponą reikia laikyti apie 30 min, jei kraujavimas nesiliauja, tamponą reikia pakeisti nauju. Jei kraujavimas ir tuomet ilgai nesiliauja, kreipkitės į mūsų kliniką, mes operatyviai išspręsime šią problemą;
 • Išrovus dantį, pacientas jaučia nežymų patinimą. Jo padeda išvengti šalčio terapija, kurią galite pasidaryti tiesiog namuose. Užsidėkite ant skruosto ledo, suvynioto į ploną rankšluostį, ir jį laikykite 15 min., darykite 30 min. pertrauką. Tada viską kartokite nuo pradžių. Jei jaučiate skausmą, naudokite įprastus vaistus nuo skausmo tiesiog iš namų vaistinėlės. Tiesa, venkite aspirino, nes jis skystina kraują, todėl gali prasidėti kraujavimas.

Ką svarbu žinoti?

Mityba

Po danties ištraukimo reikia porą valandų nevalgyti, rovimo dieną vengti karštų gėrimų ir maisto, geriausia rinktis minkštą maistą. Draudžiama gerti alkoholinius gėrimus, tačiau skysčiai būtini, todėl gerkite daug vandens. Nesijaudinkite, jei po danties rovimo jausite kraujo skonį burnoje, tai visiškai normalu.

Rūkymas

Rūkantieji po danties rovimo turėtų nuo rūkymo susilaikyti bent artimiausias 12 val., kadangi tabake esantis nikotinas ir karštas dūmas sutrikdo žaizdos gijimą. Be to, padidėja krešulio susidarymo tikimybė.

Individuali burnos higiena

Pirmą dieną po procedūros būkite itin atsargūs valydami dantis, netraumuokite rovimo vietos. Be to, nenaudokite skalavimo skysčių, kad neišskalautumėte krešulio. Kitą dieną būtina 5–6 kartus per dieną skalauti burną specialiais skysčiais (pavyzdžiui, „Eludril“, „Listerine“, „Heksoral“) ir normaliai valytis dantis.

Jei išrovus dantį dantenos kraštai buvo suartinti siūlėmis, jas šalinti nėra būtina, nes siūlai tirpūs ir per 30–35 dienas iškris patys. Siūlai neturėtų būti pasidengę apnašu, kad neapsunkintų gijimo. Juos reikia valyti vandenilio peroksidu suvilgytu tamponėliu, kol iškris ar bus pašalinti.

Protinio danties rovimas

Protinio danties rovimas yra rimta chirurginė procedūra, po kurios paciento laukia individualus gydymo laikotarpis. Genetiškai žmogus turi turėti 32 dantis, tačiau, dažnais atvejais, paskutiniais dygstantys protiniai dantys gali sukelti daugybę nepatogumų ir komplikacijų: dantų ar žandikaulio skausmus, veido patinimą, minkštųjų audinių uždegimus, neurologinio pobūdžio skausmus ir pan.

Be to, protiniai dantys dažnai dygsta šonu, todėl remiasi į šalia esančius dantis, o, kai pritrūksta vietos, ima juos stumti. Žmogus kasdieninės burnos higienos metu  negali gerai pasiekti protinių dantų, todėl apie juos dažniau kaupiasi apnašos, bakterijos ir gali formuotis kariesas, kuris plinta į greta esančius dantis, todėl protiniai, bei šalia jų esantys dantys, dažniau genda. Norint išvengti tokių komplikacijų, lieka viena išeitis – protinių dantų šalinimas. Pašalinę problemas keliančius dantis, išvengsite periodonto ligų, kurias sukelia apie protinius dantis besikaupiančios apnašos, o taip pat ir skausmingų dantų ėduonies pažeidimų ar, dėl netaisyklingai dygstančio protinio danties, susigrūdusių gretimų dantų.

Protinių dantų rovimo procedūra

Protinio danties rovimo operacija susideda iš kelių etapų: pirmiausia – nustumiamos dantenos, esančios virš protinio danties, ir jungiamasis audinys. Taip pat pašalinamas kaulas, esantis virš danties ir, galiausiai, išraunamas protinis dantis. Po danties pašalinimo, išvalomos alveolės bei dantenos, kurios grąžinamos į pirminę padėtį ir susiuvamos. Operacijos metu naudojami nuskausminantys vaistai, todėl pacientas nejaučia skausmo ar diskomforto.

Po protinio danties pašalinimo gali būti nedidelis patinimas, tačiau tai visiškai normali organizmo reakcija į atliktą chirurginę intervenciją. Retais atvejais gali lengvai skaudėti ausį, gerklę ar aplinkinius dantis, tačiau maudimas turėtų praeiti per 2-3 dienas. Kai kuriems pacientams kartais pakyla temperatūra, sunku plačiai išsižioti, bet visa tai yra normali organizmo reakcija į atliktą burnos ertmės operaciją.

Nors daugelis pacientų protinių dantų rovimo baiminasi, tačiau mūsų tikslas – padėti jums turėti gražius ir sveikus dantis, todėl mūsų klinikos specialistai, turintys didelę patirtį atliekant įvairias chirurgijos procedūras burnoje, atsakys į visus jums iškilusius  klausimus ir patars, ar išties verta ryžtis šiai procedūrai.

D.U.K.

Kada reikia rauti protinius dantis?

Tuo atveju, jei protiniai dantys yra išdygę netaisyklingai arba juos dengia dantenų apvalkalas. Tokius protinius dantis sunku išvalyti, jie greitai pažeidžiami ėduonies, o, esant sudėtingam priėjimui, gydymas dažniausiai būna neįmanomas. Dažnai protinius dantis rekomenduojama šalinti profilaktiškai, kad jie nesukeltų daugiau komplikacijų.

Ar dantų rovimas skausmingas?

Ne, danties rovimo metu naudojama vietinė arba dalinė nejautra, todėl pacientas nejaučia jokio skausmo ar diskomforto.

Kokia bus paciento savijauta po danties išrovimo?

Po danties išrovimo, protinio arba paprasto, toje vietoje patinsta dantenos, o kai kurie pacientai gali jausti nežymų maudimą ir aplinkiniuose dantyse. Labai retais atvejais pradeda skaudėti gerklę arba ausį, nežymiai pakyla temperatūra, tačiau tai visiškai normali paciento organizmo reakcija į atliktą chirurginę procedūrą. Per 2-3 dienas po atliktos procedūros visi šie nemalonūs pojūčiai išnyksta.

Kaip prižiūrėti dantis po danties rovimo?

Po procedūros būtina labai atsargiai valyti dantis minkštu dantų šepetėliu ir paprasta dantų pasta, nenaudoti burnos skalavimo skysčio. O kitą dieną po danties išrovimo, burną jau galite skalauti 5-6 kartus per dieną burnos skalavimo skysčiu ir įprastai valyti dantis.

Ko negalima daryti po danties rovimo?

Po danties išrovimo negalima valgyti kieto ir karšto maisto, venkite karštų gėrimų ir nevartokite alkoholio. Rūkantieji turėtų nuo rūkymo susilaikyti mažiausiai 12 val., nes cigaretėse esantis nikotinas sunkina gijimo procesą.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų odontologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-odontologu dabar ir pamirškte dantų sukeliamus rūpesčius!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas