Dantų balinimas ir burnos higiena

 • Burnos higiena (paprasta) – 50 eur
 • Burnos higiena (sudėtinga, pirmas etapas) – 55 eur
 • Burnos higiena (sudėtinga, antras etapas) – 45e ur
 • Burnos higiena prieš periodontologinį gydyma (1 vizitas) – 70 eur
 • ICON aplikacija (1-3 dantys) – 1530 eur
 • Fluoro lako aplikacija (visų dantų) – 20 eur
 • Danties jautrumo mažinimas – 5 eur
 • Estetinių plombų poliravimas – 5 eur
 • Dantų balinimas kapomis (du žandikauliai) – 155 eur
 • Dantų balinimas ZOOM! metodika (du žandikauliai) – 289 eur
 • Balinimo kapos po ZOOM! Balinimo – 50 eur

Nurodytos preliminarios aknės gydymo lazeriu kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų odontologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai odontologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausantys į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos odontologijos aparatai, kuriuos specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos odontologinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos ir burnos apžiūros metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą problemos šalinimui.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos odontologinės procedūros, naudojant naujausios kartos įrangą
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystės Lietuvos Respublikos Odontologų rūmuose
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Krystyna Rynkevič

Burnos higienistė

Dantų balinimas ir burnos higiena

 Norėdami turėti gražius ir sveikus dantis, reikia jais tinkamai rūpintis. Nuolatinė dantų priežiūra apsaugo juos nuo karieso, periodonto ir kitų burnos ertmės ligų. Profesionalios burnos higienos tikslas yra gerinti dantenų būklę, nuo dantų pašalinti minkštąsias ir kietąsias apnašas, sumažinti dantų jautrumą, gaivinti burnos ertmės kvapą ir stabdyti dantų bei dantenų ligų vystymąsi.

Kasdieninės dantų higienos metu paliekame vietų, kurių kokybiškai neišvalome, nes negalime jų pasiekti, todėl ilgainiui ant danties ima kauptis apnašos, kurių nebegalime pašalinti dantų šepetėliu, siūlu ir kitomis individualios burnos higienos priemonėmis. Atliktų tyrimų metu buvo nustatyta, kad 1 mm2 dantų apnaše yra daugiau nei 200 milijonų bakterijų, kurios graužia ir gadina dantis. Tinkamai nuvalius šias apnašas, ant danties paviršiaus ilgesnį laiką nesiveisia bakterijos ir kiti mikroorganizmai. Reguliari profesionali burnos higiena padeda išsaugoti sveikas dantenas bei dantis ir laiku užkirsti kelią rimtiems susirgimams, taip pat išvengti sudėtingo ir brangaus gydymo ateityje.

Dantų balinimas

Dantys gali keisti spalvą dėl įvairiausių priežasčių: senėjimo, dažančių produktų, tokių kaip kava, vynas, tabakas ar spalvotieji gėrimai, vartojimo, genetikos, antibiotikų vartojimo, įvairių dantų traumų ir pan. Visgi, gražūs ir balti dantys dažnai asocijuojasi su gera sveikata, maloniu ir šiltu žmogumi, gal dėl to dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų.

Balinimo medžiagų sudėtyje yra vandenilio peroksido. Vandenilio peroksidas (H2O2) patekęs ant danties paviršiaus skyla į vandenį (H2O) ir laisvąjį deguonį (O). Laisvasis deguonis yra chemiškai labai aktyvi medžiaga ir oksiduodamasis skaido didelius organinius junginius į smulkesnius. Didelės molekulės, esančios dantų emalio viduje, yra pigmentuoti (spalvoti) junginiai; laisvojo deguonies poveikyje jie skyla į trumpesnes anglies grandines 

turinčius junginius, todėl spalvą turintys junginiai tampa bespalviais, ir danties paviršius išbąla.

Kaip atliekama profesionali burnos higiena?

Ultragarsiniu skaleriu ir rankiniais instrumentais pašalinamos nemineralizuotos ir mineralizuotos viršdanteninės ir podanteninės apnašos. Kietosios ir minkštosios dantų apnašos yra nuvalomos pasitelkus į pagalbą vieną naujausių ir moderniausių dantų apnašų šalinimo technologijų – „Air Flow“. „Air Flow“ metodas – tai kontroliuojamas sodos ir kalcio karbonato dalelių srautas, kuris vandens srovės ir suspausto oro pagalba nukreipiamas į danties paviršių, todėl pasiekia net labai sunkiai prieinamas vietas. Kita vertus, šis dantų valymo metodas tausoja danties paviršių bei minkštuosius burnos audinius. Nuvalius dantų apnašas, dantys iš visų pusių nupoliruojami švelniais šepetėliais bei guminiais diskais su specialia poliravimo pasta. Taip nuvalytas dantų paviršius tampa gerokai atsparesnis dantų apnašų ir akmenų kaupimuisi. Jei dantenose yra uždegimas, jų kišenės plaunamos specialiais dezinfekuojančiais skysčiais, taip numalšinamas minkštųjų audinių uždegimas. Kiekvienas pacientas supažindinamas su individualiai jam tinkančiomis burnos priežiūros priemonėmis.

Kaip dažnai reikia atlikti profesionalią burnos higieną?

Tai priklauso nuo jūsų burnos higienos kokybės, priežiūros, akmenų kaupimosi intensyvumo ir panašių faktorių. Atsižvelgiant į šias sąlygas, rekomenduojama procedūrą atlikti 1-2 kartus per metus, tačiau, jei dantų akmenys linkę greitai susidaryti, burnos higienos procedūra turėtų būti atliekama kas 2-3 mėnesius. Sergantiems periodonto ligomis – kas 1–4 mėnesius. Po mūsų burnos higienos specialistės atliktos profesionalios burnos ertmės higienos, jūsų dantys atgaus natūralią spalvą, užgis uždegiminės dantenos, jausite gaivos pojūtį burnoje ir galėsite ilgai džiaugtis sveikais dantimis ir džiuginti aplinkinius gražia šypsena.

Kaip dažnai reikia atlikti profesionalią burnos higieną?

Tai priklauso nuo jūsų burnos higienos kokybės, priežiūros, akmenų kaupimosi intensyvumo ir panašių faktorių. Atsižvelgiant į šias sąlygas, rekomenduojama procedūrą atlikti 1-2 kartus per metus, tačiau, jei dantų akmenys linkę greitai susidaryti, burnos higienos procedūra turėtų būti atliekama kas 2-3 mėnesius. Sergantiems periodonto ligomis – kas 1–4 mėnesius. Po mūsų burnos higienos specialistės atliktos profesionalios burnos ertmės higienos, jūsų dantys atgaus natūralią spalvą, užgis uždegiminės dantenos, jausite gaivos pojūtį burnoje ir galėsite ilgai džiaugtis sveikais dantimis ir džiuginti aplinkinius gražia šypsena.

Kokias atvejais nepatariame balinti dantų?

 • Vaikams iki 16 metų, nes jų pulpos kamera, nervas ir dentino kanalai labai platūs. 
 • Balinimas gali pažeisti nervą ar sukelti ilgalaikį jautrumą. 
 • Nešiojantiesiems breketus. 
 • Nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims. 
 • Asmenims, turintiems daug plombų ar karūnėlių, kadangi šios restauracinės priemonės nebalinamos. Todėl plombuoti ir protezuoti reikia po balinimo, pritaikant restauracinės priemonės spalvą prie dantų. 
 • Asmenims, alergiškiems peroksidui ar kitoms balinimo gelio sudėtyje esančioms medžiagoms. 
 • Asmenims, sergantiems dantenų ligomis, turintiems ėduonies pažeistus dantis. Balinti galima tik sveikus ir užplombuotus dantis, nes kitu atveju dantis gali imti skaudėti.

Prieš dantų balinimą, mūsų profesionali burnos higienistė įvertins jūsų burnos audinių ir dantų būklę ir nustatys kokios priežastys lėmė dantų spalvos pakitimą, parinks jums tinkamiausią dantų balinimo metodą, kad galėtumėte džiaugtis tiesiog Holivudiška šypsena.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų odontologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-odontologu dabar ir pamirškte dantų sukeliamus rūpesčius!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas