Dantų implantavimas

 • Implantai „Nobel Biocare®“ – 800 eur
 • Implantai All-on-4® (I etapas (implantacija): 4 implantai, laikini dantys 10 vnt.) – 4500 eur
 • Implantai All-on-4® (II etapas (protezavimas): nuolatiniai dantys 12 vnt.) – nuo 3200 eur
 • Gydymas Trefoil™ sistema (apatinis žandikaulis, 3 implantai, nuolatiniai dantys) – 4000 eur
 • Sedacija (su anesteziologu) – 220 eur
 • Danties šalinimas – 50 eur
 • Sudėtingas danties šalinimas – 80 eur
 • Neišdygusio danties šalinimas – 100-150 eur

Nurodytos preliminarios aknės gydymo lazeriu kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų odontologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai odontologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausantys į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos odontologijos aparatai, kuriuos specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos odontologinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos ir burnos apžiūros metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą problemos šalinimui.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos odontologinės procedūros, naudojant naujausios kartos įrangą
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystės Lietuvos Respublikos Odontologų rūmuose
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Jūratė Vėbrienė - NORDCLINIC

Jūratė Vėbrienė

Gydytoja odontologė ortopedė

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Krystyna Rynkevič

Burnos higienistė

Dantų implantavimas

Kartais pacientai kategoriškai pasisako prieš dantų implantavimą, nes vis dar egzistuoja nuomonė, kad danties implantas gali trukdyti valgyti, šypsotis ar atrodyti dirbtinai ir neestetiškai. Tačiau dantų implantavimas yra viena pažangiausių šiuolaikinės odontologijos technologijų, kuri suteikia galimybę dantis praradusiems žmonėms vėl turėti juos naujus, gražius ir sveikus. Šiuolaikiniai dantų implantai gaminami naudojant naujausias technologijas, kurios užtikrina, kad jūs ilgainiui pamiršite, jog išvis burnoje turite svetimkūnius. Kvalifikuotų specialistų nuomone, dantų implantavimas – geriausias trūkstamų dantų problemos išsprendimo būdas.

Dantų implantų privalumai

Dantų implantai išties labai patogūs – jie tarsi tampa jūsų burnos dalimi. Priešingai nei protezai, jų nereikia išimti, naudoti tvirtinimo klijų, todėl jūs esate apsaugotas ne tik nuo nemalonių pojūčių, bet ir papildomų išlaidų. Be to, dantų implantai suteikia lygiai tokias pačias kramtymo galimybes ir atrodo taip pat natūraliai kaip ir jūsų natūralūs dantys. Jais drąsiai galite kramtyti kietą maistą, nesijaudindami, kad „pamesite“ dantis ir plačiai šypsotis, nes niekas neatskirs implantų nuo jūsų natūralių dantų. O ir priežiūros jie reikalauja nedaug – lengvai išvalysite maisto likučius ir tarpdančius, be to, šalia esantys sveiki dantys nėra šlifuojami, todėl išlieka nepažeisti.

Danties implantai gaminami iš itin patvarios ir patikimos medžiagos – titano, todėl gali tarnauti jums visą gyvenimą. Visgi, nereikia pamiršti, kad, kaip ir natūralūs dantys, taip ir dantų implantai reikalauja nuolatinės kasdienės priežiūros.

Dantų implantavimo procedūros eiga

Dantų implantavimas – invazinė procedūra, todėl pirmiausia yra atliekamas bendrasis paciento sveikatos būklės įvertinimas, kurio metu nustatoma, ar nesergama ligomis, kurios daro įtaką kaulo būklei, nėra imuninės sistemos sutrikimų, alerginių reakcijų, nesergama širdies – kraujagyslių sistemos ligomis. Remiantis tyrimo rezultatais, parenkamas reikalingų implantų skaičius, išmatavimai ir nustatoma jų padėtis.

Jo metu atliekama danties implantacija: implantas įsriegiamas į žandikaulio kaulą ir paliekamas prigijimui maždaug 1,5 mėnesiui. Šiek tiek ilgiau tenka palaukti, jei buvo atliekamos ir kaulo priauginimo procedūros.

Ant implanto uždedama speciali galvutė, ant kurios vėliau užmaunamas danties vainikėlis. Tiesa, kartais šią galvutę galima uždėti ir pirmojo etapo metu, priklausomai nuo paciento būklės.

Nustačius natūralių dantų spalvą, formą bei dydį, padaromas ir užmaunamas danties vainikėlis, kuris visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų.

Dantų implantavimas pacientų labai gerai toleruojama procedūra, o, kvalifikuoto ir patyrusio specialisto dėka, sėkmingai dantis implantuoti pavyksta 98% pacientų. Be to, dantų implantavimas yra beskausmis, jam pilnai užtenka vietinės nejautros.

Mūsų klinikoje naudojami tik patikimų ir visame pasaulyje pripažintų firmų dantų implantai, kuriuos implantuoja patyrę ir kvalifikuoti veido žandikaulio chirurgai, besispecializuojantys dantų implantacijoje. Mes galime jums padovanoti tobulą šypseną!

Burnos chirurgija

Jums išties labai pasisekė, jei jūsų dantų problemos baigdavosi paprastu danties plombavimu ar akmenų šalinimu, tačiau yra daug sudėtingesnių dantų ir burnos ertmės ligų bei problemų, kurioms šalinti tenka pasitelkti burnos chirurgiją.

Burnos chirurgija – tai specializuota odontologijos šaka, kuri neapsiriboja tik paprastu dantų rovimu. Ji apima ir burnos gleivinės, liežuvio, žandikaulio, sinuso patologijų, navikų, seilių liaukų diagnostiką ir chirurginį gydymą. Burnos chirurgija reikalauja ne tik ypatingo kruopštumo, patirties, bet ir kantrybės bei atsidavimo savo darbui. Burnos operacijos ir gydymas itin skrupulingas, smulkmeniškas ir ilgas, todėl labai svarbu, kad pasirinktumėte kvalifikuotą ir patyrusį specialistą, kuris ne tik kokybiškai atliks operaciją, bet ir palaikys jus psichologiškai, atidžiai seks gijimo procesą ir nuolat jumis rūpinsis.

Mūsų klinikoje dirba patyrę ir atsidavę burnos chirurgai, kurie bendradarbiaudami su kitais specialistais ir naudodami pažangiausias technologijas, itin kokybiškai atlieka plataus spektro operacijas. Konsultacijos metu chirurgas įvertina dabartinę situaciją, parenka geriausią jos sprendimo būdą ir atsako į visus pacientui iškilusius klausimus. Operacijos metu taikoma vietinė arba bendrinė nejautra, todėl pacientas nejaučia skausmo ar diskomforto. Pooperaciniu laikotarpiu mūsų klinikos specialistai reguliariai stebi gijimo procesą, todėl komplikacijų rizika itin maža.

Burnos chirurgija inovatyvi medicinos šaka, kuri gali išspręsti praktiškai visas jūsų dantų ir burnos ertmės problemas, tačiau svarbu nelaukti, kol liga dar labiau paūmės. Mes jums suteiksime aukščiausios kokybės paslaugas, nes mūsų tikslas – padovanoti jums sveiką ir gražią šypseną.

Kas yra dantų implantas?

Dantų implantas – specialus titano sraigtas, įsriegiamas vietoj danties šaknies į žandikaulį. Po to, ant jo viršaus maunamas dirbtinis danties vainikėlis, kuris savo forma, spalva ir kitomis ypatybėmis nesiskiria nuo natūralių paciento dantų.

Kada nepatartina implantuoti dantį?

Griežtų draudimų, kada pacientui negalima implantuoti danties nėra, tačiau nerekomenduojama atlikti dantų implantacijos pacientams, kurie gausiai rūko ar turi nesubalansuotą cukrinį diabetą. Dantų implantacijos procedūra galima atlikti nuo 17 metų, kai žandikaulis būna jau visiškai susiformavęs.

Kiek laiko trunka implantacijos procedūra?

Paprasta implantacijos procedūra gali trukti 20-40 min, tačiau, jei situacija sudėtinga ir reikalingos papildomos gydymo procedūros, danties implantacija užtrunka ilgiau – 2 ar 3val. Taip pat visos procedūros laikas gali priklausyti ir nuo implantuojamų dantų skaičiaus.

 

Ar implantacijos procedūra skausminga?

Ne, danties implantavimo metu taikoma vietinė nejautra, todėl pacientas jos metu nieko nejaučia.

Kaip jausiuosi po danties implantacijos?

Jei danties implantavimas buvo nesudėtingas, pacientas beveik nejaučia diskomforto. Tačiau, jei implantavimas buvo sudėtingas, reikėjo atlikti daugiau procedūrų, tai kelias dienas galimas patinimas ir paburkimas implantavimo vietoje bei veide, tačiau po poros dienų šie nemalonūs pojūčiai ima slūgti.

Ar organizmas gali atmesti implantą?

Gali, tačiau tai labai retas reiškinys, kuris tesudaro 1-2 proc. visų implantacijų. Jei pacientas buvo tiksliai nurodęs savo ligos istoriją, laikėsi gydytojo rekomendacijų, danties implantavimas turi būti sėkmingas. Patikimiau už danties implantą gali būti tik natūralus ir sveikas jūsų dantis.

Kiek laiko tarnaus danties implantas?

10-15 metų, tačiau, jei pacientas prižiūri savo dantis ir reguliariai lankosi odontologijos kabinete, danties implantas gali tarnauti visą likusį gyvenimą.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų odontologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-odontologu dabar ir pamirškte dantų sukeliamus rūpesčius!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas