Dantų implantavimas

 • Implantai „Nobel Biocare®“ – 800 eur
 • Implantai All-on-4® (I etapas (implantacija): 4 implantai, laikini dantys 10 vnt.) – 4500 eur
 • Implantai All-on-4® (II etapas (protezavimas): nuolatiniai dantys 12 vnt.) – nuo 3200 eur
 • Gydymas Trefoil™ sistema (apatinis žandikaulis, 3 implantai, nuolatiniai dantys) – 4000 eur
 • Sedacija (su anesteziologu) – 220 eur
 • Danties šalinimas – 50 eur
 • Sudėtingas danties šalinimas – 80 eur
 • Neišdygusio danties šalinimas – 100-150 eur

Nurodytos preliminarios aknės gydymo lazeriu kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų odontologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai odontologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausantys į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos odontologijos aparatai, kuriuos specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos odontologinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos ir burnos apžiūros metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą problemos šalinimui.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos odontologinės procedūros, naudojant naujausios kartos įrangą
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystės Lietuvos Respublikos Odontologų rūmuose
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Krystyna Rynkevič

Burnos higienistė

Dantų implantavimas

Danties praradimas sukelia daug streso, juk šypsena yra vienas svarbiausių pasitikėjimą ir sveikatą iliustruojančių dalykų.

Dėl nuolat tobulėjančios medicinos technologijų šiandien atkurti šypseną galima greitai, paprastai ir saugiai efektyvios procedūros metu – naudojant implantus. Taip atkurti dantys atrodo natūraliai, yra funkcionalūs bei ilgaamžiai.

Kada dantų implantas yra tinkamas ir efektyvus sprendimas?

Implantacija gali būti atliekama įvairiais atvejais. Kai trūksta vieno ar kelių dantų, implantacija yra puikus būdas siekiant apsaugoti šalia esančius dantis – procedūros metu jie nepažeidžiami, nes nėra šlifuojami, tad išlieka natūralūs. Jei trūksta tik vieno danties, įsriegiamas vienas implantas, o ant jo uždedamas estetiškai puikiai atrodantis vainikėlis. Kai trūksta kelių gretimų dantų, kiekvieno iš jų atkūrimui nereikia implanto: ant dviejų implantų gali būti uždedamas kelių dantų tiltas, kuris stabiliai laikosi ir neapsunkina kaulo. Jei burnoje išvis nėra dantų, implantai yra puiki nepatogių, daug diskomforto sukeliančių išimamų protezų alternatyva. Vienam bedančiam žandikauliui kokybiškai suprotezuoti prireikia nuo 4 iki 8 implantų, ant kurių gali būti dedama kur kas mažesnė, patogesnė ir estetiška dantų plokštelė arba šiuolaikiški, stabilūs protezai.

Implantų tipai:

Jei seniai neturite vieno danties, o gal netekote jo traumos metu – reikalingas vieno danties implantas ir vainikėlis

Netekus trijų dantų nebūtina vietoj jų sriegti tris implantus. Išeitis – trijų dantų tiltas ant dviejų implantų

Jei trūksta daug, (ar net visų) dantų, tai efektyvi ir nesudėtingai įgyvendinama procedūra, grąžinanti galimybę vėl šypsotis.

Jei netekote visų dantų, išeitis – 14 dantų ant 6 implantų. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kiekvienu individualiu atveju gydytojas įvertina paciento žandikaulio būklę tam, kad rekomenduotų geriausią dantų atkūrimo sprendimą.

Norint drąsiai šypsotis, bet siekiant išvengti sunkesnių protezavimo procedūrų, sprendimas – 2 implantai išimamo protezo fiksacijai

Dantų implantų privalumai

Dantų implantai išties labai patogūs – jie tarsi tampa jūsų burnos dalimi. Priešingai nei protezai, jų nereikia išimti, naudoti tvirtinimo klijų, todėl jūs esate apsaugotas ne tik nuo nemalonių pojūčių, bet ir papildomų išlaidų. Be to, dantų implantai suteikia lygiai tokias pačias kramtymo galimybes ir atrodo taip pat natūraliai kaip ir jūsų natūralūs dantys. Jais drąsiai galite kramtyti kietą maistą, nesijaudindami, kad „pamesite“ dantis ir plačiai šypsotis, nes niekas neatskirs implantų nuo jūsų natūralių dantų. O ir priežiūros jie reikalauja nedaug – lengvai išvalysite maisto likučius ir tarpdančius, be to, šalia esantys sveiki dantys nėra šlifuojami, todėl išlieka nepažeisti.

Danties implantai gaminami iš itin patvarios ir patikimos medžiagos – titano, todėl gali tarnauti jums visą gyvenimą. Visgi, nereikia pamiršti, kad, kaip ir natūralūs dantys, taip ir dantų implantai reikalauja nuolatinės kasdienės priežiūros.

Implantacijos metodai

Momentinė dantų implantacija. Pašalinus dantį, jei yra galimybė, iš karto sriegiamas implantas ir pagaminamas laikinas plastikinis dantis.

Metodas turi daugybę privalumų: sutrumpinamas gydymo laikas, išsaugomas kaulas, reikalinga tik viena chirurginė procedūra, tačiau ji reikalauja didelės gydytojo patirties ir įgūdžių. Procedūra dažniausiai taikoma labiausiai matomoje – priekinių vienašaknių dantų srityje. Po danties išrovimo iš karto sriegiamas implantas bei prisukamas laikinas danties vainikėlis, tad pacientas iš karto gali drąsiai šypsotis. Šis būdas populiarus, nes implantavimo laikas yra 2-6 mėnesiais trumpesnis, mažesnis chirurginių intervencijų skaičius, patiriama mažiau streso ir jaučiamas mažesnis diskomfortas, gali būti pasiekiami geresni estetiniai rezultatai, nes tokiu būdu  išlaikomi minkštųjų ir kietųjų audinių kontūrai. Vienmomentės implantacijos metodą sudaro tik trys etapai. Pirmasis – konsultacija ir kompiuterinės tomografijos tyrimas, antrasis – implantacija ir laikino danties vainikėlio prisukimas, trečiasis – protezavimas, praėjus 4-6 mėnesiams po implantacijos. Vienmomentę implantaciją galima taikyti tuomet, kai yra pakankamai kaulo implanto įsriegimui.

Ar ši procedūra tinka Jums? Individualios konsultacijos metu gydytojas, atliekantis implantavimo procedūrą, galėtų atsakyti, ar ši procedūra galėtų būti pritaikoma ir Jūsų atveju.

Vieno etapo metodas

Implantas sriegiamas iš karto su gijimo galvute. Taip išvengiama papildomos intervencijos, o gijimo laikas sutrumpinamas vienu mėnesiu. Tai geras pasirinkimas, kai trūksta vieno danties.

Registruojantis pas implantuojantį gydytoją konsultacijai dėl implantacijos, BŪTINA turėti panoraminę nuotrauką ar kompiuterinę tomografiją.

Sriegiamas implantas, gleivinė užsiuvama. Atliekama nejautra, padaromas minimalus pjūvis dantenose. Grąžtu sukurtoje ložėje implantui įsriegiamas implantas. Užsiuvama dantena.

Implantas atveriamas po 2-6 mėnesių, uždedama gijimo galvutė. Po gijimo galvutės užsukimo paskiriamas vizitas spaudo nuėmimui.

Implantas protezuojamas praėjus mėnesiui po galvutės uždėjimo. Nuimamas spaudas ir perduodamas laboratorijai. Pagamintas vainikėlis nesiskiria nuo natūralių dantų.

Tokio tipo implantacija turi daug privalumų, nes užtikrinamas saugus implanto prigijimas, jis nėra apkraunamas, finansiškai kainuoja mažiau, nes nėra gaminamas laikinas danties vainikėlis. Visgi svarbu atkreipti dėmesį, kad šis būdas dažniausiai tinka tik krūminiams dantims. Jei kaulas yra stabilus ir implantacijos metu matoma, kad ir implantas stabiliai įsisriegė, iš karto ant implanto uždedama gleivinę formuojanti gijimo galvutė ir išvengiama implanto atvėrimo procedūros.

Procedūros procesas:

 • Vietinėje nejautroje padaromas minimalus pjūvis dantenose. Grąžtu sukurtoje ložėje implantui įsriegiamas implantas
 • Užsiuvama dantena
 • Po poros mėnesių implantas atveriamas
 • Išimamas dengiamasis varžtelis
 • Užsukama gijimo galvutė
 • Po mėnesio įdedama protezavimo atrama, nuimamas atspaudas nuo implanto, gaminamas vainikėlis.
 • Matuojamas ir uždedamas pagamintas dantis.
 • Rezultatas – pilnai suprotezuotas dantis

Burnos chirurgija

Jums išties labai pasisekė, jei jūsų dantų problemos baigdavosi paprastu danties plombavimu ar akmenų šalinimu, tačiau yra daug sudėtingesnių dantų ir burnos ertmės ligų bei problemų, kurioms šalinti tenka pasitelkti burnos chirurgiją.

Burnos chirurgija – tai specializuota odontologijos šaka, kuri neapsiriboja tik paprastu dantų rovimu. Ji apima ir burnos gleivinės, liežuvio, žandikaulio, sinuso patologijų, navikų, seilių liaukų diagnostiką ir chirurginį gydymą. Burnos chirurgija reikalauja ne tik ypatingo kruopštumo, patirties, bet ir kantrybės bei atsidavimo savo darbui. Burnos operacijos ir gydymas itin skrupulingas, smulkmeniškas ir ilgas, todėl labai svarbu, kad pasirinktumėte kvalifikuotą ir patyrusį specialistą, kuris ne tik kokybiškai atliks operaciją, bet ir palaikys jus psichologiškai, atidžiai seks gijimo procesą ir nuolat jumis rūpinsis.

Mūsų klinikoje dirba patyrę ir atsidavę burnos chirurgai, kurie bendradarbiaudami su kitais specialistais ir naudodami pažangiausias technologijas, itin kokybiškai atlieka plataus spektro operacijas. Konsultacijos metu chirurgas įvertina dabartinę situaciją, parenka geriausią jos sprendimo būdą ir atsako į visus pacientui iškilusius klausimus. Operacijos metu taikoma vietinė arba bendrinė nejautra, todėl pacientas nejaučia skausmo ar diskomforto. Pooperaciniu laikotarpiu mūsų klinikos specialistai reguliariai stebi gijimo procesą, todėl komplikacijų rizika itin maža.

Burnos chirurgija inovatyvi medicinos šaka, kuri gali išspręsti praktiškai visas jūsų dantų ir burnos ertmės problemas, tačiau svarbu nelaukti, kol liga dar labiau paūmės. Mes jums suteiksime aukščiausios kokybės paslaugas, nes mūsų tikslas – padovanoti jums sveiką ir gražią šypseną.

Ar man tikrai reikalingi implantai?

Dažnas klausimas, o geriausias atsakymas į jį yra faktai: dantų implantai – geriausia išeitis dėl įvairių priežasčių netekus dantų. Kokybiškai atkuria estetinę išvaizdą, funkcionalumą bei padeda išspręsti burnos ir dantų sveikatos bei estetines problemas. Odontologai rekomenduoja kreiptis dėl implantacijos, jei:

 • Jums trūksta vieno ar kelių dantų estetinėje ar kitoje dalyje

 • Esate netekę visų dantų ir norite atkurti anksčiau buvusias pilnas eiles

 • Kenčiate dėl skausmingų, žemyn pakritusių dantenų

 • Norite išsaugoti sveiką žandikaulio kaulą, išvengti itin kenksmingos atrofijos

Mums rūpi Jūsų sveikata, todėl kiekvienu individualiu atveju odontologai visapusiškai įvertina paciento būklę, įsitikina, ar implantacija tikrai įmanoma.  Atsakingai ištiriama, ar burnoje yra pakankamai kaulo, (jei ne, gali būti rekomenduojamos kaulo priauginimo procedūros), ar nėra jokių infekcijų, jungiamojo audinio pažeidimų, ar sveikos dantenos, kurios taip pat atlieka svarbią funkciją implantacijos metu ir po jos. Todėl pacientai gali drąsiai jaustis ir pasitikėti gydytojais, kurie puikiai suvokia savo darbo atsakomybę ir nuosekliai laikosi visų reikalavimų.

Kada reikalingas kaulo priauginimas?

Odontologai visada rekomenduoja dantis implantuoti kuo greičiau po dantų rovimo, nes tai gali padėti apsaugoti žandikaulį nuo jo nykimo. Jei bus delsiama, gali būti skiriamas žandikaulio kaulo priauginimas, o tai reiškia, kad implantavimas truks ilgiau ir kainuos brangiau. Šiuo atveju atlikus kompiuterinės tomografijos tyrimą ir paaiškėjus, kad kaulo kiekis implantacijai nėra pakankamas, imamas kaulo pakaitalas ir naudojamos savaime ištirpstančios membranos, kurios uždengiamos dirbtiniu kaulu. Dirbtinio kaulo priauginimas gali būti atliekamas to paties vizito metu kaip ir implantacija. Gleivinė yra užsiuvama ir ji atveriama tik po 4 – 6 mėnesių, kai užsukama gijimo galvutė ir pradedamas protezavimo etapas. Šis gydymo būdas taikomas tuomet, kai nėra pakankamai kaulo implanto įsriegimui, tačiau vienos procedūros metu yra atkuriamas kaulas ir įsriegiamas implantas, taip implantavimo laikas tampa 4 – 6 mėnesiais trumpesnis.

Dantų implantai yra pirmoji pagalba kiekvienam, praradusiam dantis, kadangi kitaip nei nešiojant išimamus protezus, pacientai išsaugo savo likusius natūralius dantis, išvengia apnašų kaupimosi, dantenų uždegimo ir gausaus kraujavimo.

Praradus vieną ar kelis dantis svarbu nedelsiant kreiptis į gydymo įstaigą. Uždelsus, negaudamas nuolatinės stimuliacijos, ilgainiui pradeda nykti ir kaulas, tokiu būdu sukeldamas ryškius estetinius ir funkcinius pokyčius. Vos per pirmuosius metus po danties praradimo kaulo tūris sumažėja 25 procentais ir metams bėgant implantacijos procedūra sudėtingėja, nes nebegali būti atliekama be papildomų kaulo atstatymo procedūrų.

Esant tam tikroms situacijoms, atlikus kompiuterinės tomografijos tyrimą ir įsitikinus, kad kaulo implantacijai nėra pakankamai, gali prireikti pakelti žandikaulio aukštį ir taip į sinuso dugną pridėti kaulinio audinio. Šios procedūros metu suformuojamas reikalingas žandikaulio keteros aukštis, užtikrinantis sėkmingą dantų implantavimą. Praėjus maždaug 4-6 mėnesiams po šios operacijos į sinusą įdėtas kaulas jau bus apaugęs kraujagyslėmis ir visiškai prigijęs – tuomet jau gali būti sriegiami dantų implantacija. Gleivinėje yra padaromas mažas pjūvis, o įsriegus implantą ir užsiuvus paliekama gijimui. Po 4-6 mėnesių jau galima pradėti protezavimo etapą. Jei dantis buvo seniai pašalintas arba kaulo būklė yra sudėtinga, jo nėra pakankamai, tuomet kaulo priauginimas yra viena iš galimybių atkurti dantis.

Kas yra dantų implantas?

Dantų implantas – specialus titano sraigtas, įsriegiamas vietoj danties šaknies į žandikaulį. Po to, ant jo viršaus maunamas dirbtinis danties vainikėlis, kuris savo forma, spalva ir kitomis ypatybėmis nesiskiria nuo natūralių paciento dantų.

Kada nepatartina implantuoti dantį?

Griežtų draudimų, kada pacientui negalima implantuoti danties nėra, tačiau nerekomenduojama atlikti dantų implantacijos pacientams, kurie gausiai rūko ar turi nesubalansuotą cukrinį diabetą. Dantų implantacijos procedūra galima atlikti nuo 17 metų, kai žandikaulis būna jau visiškai susiformavęs.

Kiek laiko trunka implantacijos procedūra?

Paprasta implantacijos procedūra gali trukti 20-40 min, tačiau, jei situacija sudėtinga ir reikalingos papildomos gydymo procedūros, danties implantacija užtrunka ilgiau – 2 ar 3val. Taip pat visos procedūros laikas gali priklausyti ir nuo implantuojamų dantų skaičiaus.

 

Ar implantacijos procedūra skausminga?

Ne, danties implantavimo metu taikoma vietinė nejautra, todėl pacientas jos metu nieko nejaučia.

Kaip jausiuosi po danties implantacijos?

Jei danties implantavimas buvo nesudėtingas, pacientas beveik nejaučia diskomforto. Tačiau, jei implantavimas buvo sudėtingas, reikėjo atlikti daugiau procedūrų, tai kelias dienas galimas patinimas ir paburkimas implantavimo vietoje bei veide, tačiau po poros dienų šie nemalonūs pojūčiai ima slūgti.

Ar organizmas gali atmesti implantą?

Gali, tačiau tai labai retas reiškinys, kuris tesudaro 1-2 proc. visų implantacijų. Jei pacientas buvo tiksliai nurodęs savo ligos istoriją, laikėsi gydytojo rekomendacijų, danties implantavimas turi būti sėkmingas. Patikimiau už danties implantą gali būti tik natūralus ir sveikas jūsų dantis.

Kiek laiko tarnaus danties implantas?

10-15 metų, tačiau, jei pacientas prižiūri savo dantis ir reguliariai lankosi odontologijos kabinete, danties implantas gali tarnauti visą likusį gyvenimą.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų odontologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-odontologu dabar ir pamirškte dantų sukeliamus rūpesčius!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas