Dantų laminatės

 • Presuota keramikos laminatė (E-max) – 550 eur
 • Sluoksniuota stiklo keramikos laminate – 550-700 eur

Nurodytos preliminarios aknės gydymo lazeriu kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų odontologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai odontologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausantys į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos odontologijos aparatai, kuriuos specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos odontologinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos ir burnos apžiūros metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą problemos šalinimui.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos odontologinės procedūros, naudojant naujausios kartos įrangą
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystės Lietuvos Respublikos Odontologų rūmuose
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Krystyna Rynkevič

Burnos higienistė

Dantų laminatės

Laminatės yra plonos, bemetalės keramikos plokštelės, tvirtinamos prie danties priekinio paviršiaus. Jų dėka pacientams gali būti koreguojama dantų spalva bei forma. Dantų laminatės taip pat naudojamos, norint atstatyti nusidėvėjusius ir/ar patamsėjusius dantis, pašalinti įvairius dantų defektus dėl patirtų traumų, pavyzdžiui, dantų įskilimus ar nuskilimus ar tiesiog vizualiai pagražinti kreivus dantis.

Dantų laminatės turi nemažai privalumų:

 • danties audinius tausojantis gydymo metodas,
 • nepažeidžia šalia esančių dantų,
 • lengva prižiūrėti,
 • nekeičia spalvos;
 • ilgaamžės.

Laminatės atrodo itin estetiškai, ilgai išlaiko nepakitusią spalvą. Be to, jos tikslios ir tvirtai priklijuojamos prie danties paviršiaus, todėl baimintis, kad tai tik trumpalaikiai rezultatai nevertėtų.

Kaip atliekama dantų laminavimo procedūra?

Pirmiausia patikrinama priekinių dantų būklė, įvertinamos esančios plombos, jų dydis, parenkama tinkama laminačių forma bei spalva. Protezavimui ruošiami dantys minimaliai nušlifuojami, imami antspaudai, gaminamos laikinos laminates, o nuolatinių gamyba perduodama dantų technikų laboratorijai. Pagaminus laminates, atliekamas jų matavimas, esant reikalui, koreguojama jų forma, ilgis, spalva. Galutiniame gydymo etape, laminatės specialiais cementais tvirtinamos prie danties paviršiaus, atliekamas poliravimas.

Dantų padengimas laminatėmis yra veiksmingas ir greitas būdas, norint pašalinti įvairius dantų trūkumus. Tai visiškai neskausminga ir diskomforto nesukelianti procedūra, o rezultatais galėsite džiaugtis visą gyvenimą, kadangi dantų laminatės nekeičia savo spalvos.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų odontologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-odontologu dabar ir pamirškte dantų sukeliamus rūpesčius!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas