Estetinis protezavimas

 • Cirkonio oksido vainikėlis (CAD/CAM) – 400-450 eur
 • Cirkonio oksido vainikėlis ant implanto (prisukamas CAD/CAM) – 600-650 eur
 • Stiklo pluošto kultinis įklotas – 120 eur
 • Laikinas vainikėlis – 60 eur
 • Išimama visų dantų plokštelė (vieno žandikaulio) – 400-600 eur
 • Lanko atraminis protezas – 1200 eur
 • Silikoninis atspaudas – 10 eur
 • Bemetalės keramikos užklotas (dažytas) – 350 eur

Nurodytos preliminarios aknės gydymo lazeriu kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų odontologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai odontologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausantys į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos odontologijos aparatai, kuriuos specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos odontologinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos ir burnos apžiūros metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą problemos šalinimui.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos odontologinės procedūros, naudojant naujausios kartos įrangą
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystės Lietuvos Respublikos Odontologų rūmuose
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Krystyna Rynkevič

Burnos higienistė

Estetinis protezavimas

Dantų netekimas dažnai sukelia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą. Pacientus vargina ne vien kramtymo, virškinimo ir parafunkciniai sutrikimai, bet žmogus ima ir nepasitikėti savimi, todėl dažnai gresia depresiniai susirgimai. Dėl negalėjimo šypsotis tiesiog apkarsta jų socialinis gyvenimas, tačiau dantų protezavimas – trūkstamų dantų arba jų eilių atkūrimas, gali tapti išeitimi, norintiems džiaugtis visaverčiu gyvenimu. Kita vertus, žodis „protezavimas“ daugeliui sukelia nemalonias emocijas, nes dar nuo senų laikų asocijuojasi su šlifavimu, gręžimu ir „dantimis stiklinėje“. Tačiau šiandien dantų protezavimas tapo viena moderniausia ir pažangiausia dantų atkūrimo procedūra.

Dantų protezavime naudojami trys pagrindiniai dantų protezų tipai:

(Užklotai, daliniai vainikėliai, pilni vainikėliai, tiltai), kurie yra cementuojami prie nuosavo danties likusio audinio arba greta esančių dantų. Jie puikiai atrodo estetiškai bei mažina kramtymo efektyvumą beveik 100 proc., sustiprina pažeistus dantis.

Skirti pacientams netekusiems dantų viršutiniame arba apatiniame žandikaulio lanke. Šie protezai nėra itin estetiški dėl matomų metalinių ar plastmasinių kabliukų bei pasižymi silpna fiksacija, mažesniu stabilumu, o dėl mažo kramtymo funkcijos atstatymo procento, nepadeda sulėtinti žandikaulio kaulo nykimo.

Skirti pacientams, netekusiems visų dantų. Beje, išimami protezai gali būti fiksuojami ir ant dantų implantų, taip užtikrinant stabilumą kramtymo metu, puikią fiksaciją, išvengiant pagalbinių klijų naudojimo, puikią estetiką, lengvą protezų priežiūrą bei lengvas pataisas, komplikacijų atvejais.

Kokie gali būti dantų protezų vainikėliai?

Šiandien mūsų klinikoje rekomenduojami metalo keramikos, bemetalės keramikos ir cirkonio keramikos vainikėliai. Vainikėliai reikalingi, kai danties audinio yra likę gan mažai, o kurio tipo vainikėlius rinktis, įvertinęs paciento būklę, visada pataria specialistas. Mes parinksime jums optimaliausią gydymo variantą.

Vainikėlio karkasas pagamintas iš metalo lydinio (chromkobalto) ir padengtas keramikos (porceliano) sluoksniu. Keramikos spalva parenkama atsižvelgiant į gretimų dantų spalvą.

Vainikėlis dažniausiai gaminamas presuojant specialius keramikos (E-max) blokelius laboratorijoje. Tai labai estetiškas vainikėlis, atrodo natūraliai. Jis neturi savyje jokio metalo. Tinka restauruoti pavienius dantis ir yra pirmo pasirinkimo medžiaga alergiškiems pacientams.

Vainikėliai pasižymi unikaliomis savybėmis, todėl pastaraisiais metais tapo itin populiarūs, ypač protezuojant priekinius dantis. Cirkonio keramika leidžia sukurti visiškai natūralių dantų efektą, o tvirtumas ir atsparumas dilimui užtikrina vainikėlio ilgaamžiškumą. Šio tipo vainikėliai taip pat puikiai tinka žmonėms, kurie yra alergiški metalui. Ypač gerai cirkonį toleruoja dantenos, ilgainiui tarp jų susidaro biologinė jungtis.

Dantų protezavimas ant implantų

Vainikėlius, tiltus ar išimamus protezus galima tvirtinti ir ant implantų. Šios procedūros metu daromi gleivinės pjūviai bei atkeliamas antkaulio gleivinės lopas, kuris fiksuojamas siūlais. Po to, paruošiamas specialus implanto guolis, danties implantas įsriegiamas į žandikaulį ir užsukama apsauginė dantenų formavimo, gijimo galvutė. Pažeista burnos gleivinė susiuvama siūlais, kurie pašalinami po 10 dienų, o pats danties implantas, priklausomai nuo paciento būklės, paliekamas keliems mėnesiams, kad įvyktų osteointegracija.

Nors iš pirmo žvilgsnio tokia procedūra atrodo skausminga, tačiau, taikant nejautrą, pacientas nejaučia skausmo ar nemalonių pojūčių.

Mūsų klinikos gydytojai odontologai konsultacijų metu parinks jūsų atvejui tinkamiausią dantų protezavimo variantą bei dantų protezą, taip pat konsultacijos metu aptarsite protezavimo kainą. Kvalifikuotai ir rūpestingai atliktas dantų protezavimas užtikrins, kad šypsena puoš jūsų veidą kiekvieną dieną.

Kuo ypatingas estetinis protezavimas?

Estetinio protezavimo tikslas – atstatyti dantų formą, funkcijas ir estetinį vaizdą. Protezavimas atliekamas keičiant senus ir neestetiškai atrodančius protezus, esant pažeistiems dantų audiniams, restauruojant didesnius defektus arba tiesiog norint pakoreguoti dantų spalvą, formą ar uždaryti tarpus tarp dantų. Šiuolaikinės technologijos jau leidžia pagaminti protezus, kurie atitinka ir estetinius, ir funkcinius reikalavimus ir nesukelia pacientui jokių nepatogumų.

Ištobulėjus protezavime naudojamoms medžiagoms, daugelį metų naudota metalo keramika šiandien tampa praeitimi, nes ją keičia bemetalė keramika. Bemetalės keramikos vainikėliai yra sudaryti tik iš porceliano, kadangi juose nėra metalo, jie yra laidūs šviesai, todėl dantys atrodo visiškai natūralūs. Be to, porcelianas yra itin tvirta ir stipri medžiaga, todėl idealiai atkuria paprasto danties funkciją. Apie bemetalės keramikos vainikėlio ribą neatsiranda „juoda kontūro“ linija, todėl šios keramikos protezai sukuria išties estetišką ir puikų vaizdą.

Nors estetinio protezavimo metu yra pašalinama tam tikra danties dalis, yra įmanoma išsaugoti ir daugiau danties, panaudojant modernius metodus ir pagaminus mikroprotezą skirtą mažesniam danties defekto atstatymui. Atsižvelgiant į koreguojamą defektą, galima protezuoti:

 • Bemetalės keramikos vainikėlis – tai keraminės apdailos vainikėlis, kurio sudėtyje nėra metalo lydinio. Jis cementuojamas prie natūralių danties audinių ir padengia visus danties vainiko paviršius. Bemetalės keramikos vainikėliai puikiai tinka priekiniams dantims protezuoti, taip pat tiems žmonėms, kurie yra alergiški metalo lydiniams.
 • Keraminė laminatė – tai plona plokštelė, naudojama priekiniams dantims restauruoti. Laminate padengiamas priekinis ir/ar kandamasis danties paviršius. Keraminėmis laminatėmis galima pakeisti dantų spalvą, formą ir iš dalies padėtį, paslėpti dantų įtrūkimus, nusidėvėjimą, pašalinti tarpus tarp dantų.
 • Keraminis įklotas – tai mikroprotezas, keraminis kaištis, kuris įcemetuojamas į paruošto danties šaknį, kad vėliau būtų galima protezuoti dantį bemetalės keramikos ar cirkonio vainikėliais.

Mūsų klinikoje visi protezai kiekvienam pacientui gaminami individualiai dantų technikų laboratorijoje. Taip pat atliekamas protezavimas, į pagalbą pasitelkus pažangiausią bemetalę keramiką, kurios dėka išgaunamas  nepriekaištingas tikslumas ir estetika. Mūsų kvalifikuoti ir patyrę specialistai gali jums padovanoti  patrauklią ir nepriekaištingą šypseną, apie kurią visada svajojote.

Kas yra dantų protezavimas?

Dantų protezavimas – tai procedūra, kurios metu atkuriami prarasti dantys arba jų eilės, o tuo pačiu pacientui grąžinamas prarastas sąkandis ir kramtymo funkcija.

Ar aplinkiniai pastebės, kad turiu dantų protezus?

Ne, protezai yra sukuriami taip, kad jie visiškai nesiskirtų nuo natūralių jūsų dantų. Protezavimo gydytojai specialistai idealiai atkuria danties formą, parenka spalvą, kuri net ir daugeliui metų praėjus nekinta, o estetinis vaizdas garantuojamas.

Kas yra dantų tiltas?

Tai protezų rūšis, kai ištraukto danties vietoje naudojamas dirbtinis dantis, kuris laikosi ant šalia esančių dantų. Norint padaryti dantų tiltą, būtina šlifuoti gretimus dantis, tačiau galima ir kita dantų atkūrimo procedūra – implantacija.

Iš ko gaminami dantų protezai?

Dantų protezų vainikėliai gaminami iš metalo keramikos, bemetalės keramikos ir cirkonio keramikos. Visos šios medžiagos yra itin tvirtos ir gerai toleruojamos žmogaus organizmo, o taip pat idealiai atkuria natūralaus danties įvaizdį.

Ar dantų protezavimo metu man skaudės?

Ne, mūsų klinikoje visos procedūros atliekamos naudojant vietinę, dalinę, o, išskirtiniais atvejais, ir bendrąją nejautrą, todėl pacientas nejaučia skausmo ar kitų nemalonių pojūčių.

Kiek laiko tarnaus dantų protezai?

Dantų protezai yra ilgaamžiai, jie labai atsparūs nusidėvėjimui, todėl, jei pacientas sąžiningai užsiima kasdienine dantų higiena, reguliariai lankosi pas odontologą profilaktinei patikrai ir laikosi jo nurodymų, dantų protezai tarnaus visą likusį gyvenimą.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų odontologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-odontologu dabar ir pamirškte dantų sukeliamus rūpesčius!

Laminatės yra plonos, bemetalės keramikos plokštelės, tvirtinamos prie danties priekinio paviršiaus. Jų dėka pacientams gali būti koreguojama dantų spalva bei forma.

Dantų laminatės taip pat naudojamos, norint atstatyti nusidėvėjusius ir/ar patamsėjusius dantis, pašalinti įvairius dantų defektus dėl patirtų traumų, pavyzdžiui, dantų įskilimus ar nuskilimus ar tiesiog vizualiai pagražinti 🥰 kreivus dantis.

Dantų laminačių privalumai:
 danties audinius tausojantis gydymo metodas,
 nepažeidžia šalia esančių dantų,
 lengva prižiūrėti,
 nekeičia spalvos;
 ilgaamžės.

Laminatės atrodo itin estetiškai, ilgai išlaiko nepakitusią spalvą. Be to, jos tikslios ir tvirtai priklijuojamos prie danties paviršiaus, todėl baimintis, kad tai tik trumpalaikiai rezultatai, nevertėtų.

𝐍𝐞𝐠𝐚𝐧𝐚 𝐭𝐨, 𝐭𝐮𝐫𝐢𝐦𝐞 𝐲𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚̨ 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐮̄𝐥𝐲𝐦𝐚̨!💥 Visą spalio mėnesį, mūsų klinikos „Nordclinic“ Vilniaus padalinyje 6 presuotų keramikos E-MAX dantų laminačių protezavimo kaina – 2599 EUR. Šią procedūrą atlieka gydytoja odontologė-ortopedė 👉 Jūratė Vėbrienė.

Kviečiame nedelsti ir registruotis vizitui:
📞 paskambinus Vilniaus klinikos telefonu +37052555900;
 parašius asmeninę Facebook žinutę;
📧 susisiekus el. paštu uzklausos@nordvilnius.lt.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas