Dermabrazija

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Komanda

Dermabrazija

Kas yra dermabrazija?

Dermabrazija – tai neskausminga, veidą tausojanti kosmetinė procedūra, kurią galima būtų vadinti moderniu veido valymu.  Jos metu be mechaninio odos spaudimo pašalinamos negyvos odos ląstelės, suaktyvinama kraujotaka bei skatinama kolageno gamyba ir odos atsinaujinimo procesai. Dermabrazija atliekama naudojant specialias, deimantų kristalais dengtas, šveičiančias plokšteles bei vakuumą. Jau po pirmos procedūros pastebėsite, jog Jūsų oda tapo gerokai lygesnė, šviesesnė bei skaistesnė. Procedūra trunka iki 1 valandos, priklausomai nuo to, ar vieno apsilankymo metu dermabrazija yra kombinuojama su kitomis procedūromis (FILLMED CRYOLED ar įvairiomis veido kaukėmis). Dermabrazija gali būti atliekama tiek veido, tiek kūno srityse.

Kada yra taikoma dermabrazija?

Dermabrazija yra puikus pasirinkimas norint suteikti negyvybingai, suragėjusiai odai žvilgesio, paskatinti kolageno gamybą, pagerinti bendrą odos tonusą bei tekstūrą. Po dermabrazijos akivaizdžiai pašviesėja oda, o procedūros metu veikiantis vakuumas padeda išvalyti poras, dėl to jos ne taip kemšasi. Dermabrazija taip pat gelbsti esant probleminei odai – ji mažina dėmes, nelygų odos paviršių ir randelius, likusius po aknės. Dermabrazija naudojama ne tik norint atgaivinti odą po saulės spindulių poveikio (fotosenėjimo), bet ir paruošti odą kaitinimuisi saulėje. 7-10 dienų prieš deginimasi atlikta dermabrazija padės įdegti tolygiai, o įdegis laikysis ilgiau nei įprastai.

Kokie yra šios procedūros privalumai?

Kuomet dermabrazija nėra rekomenduojama?

Nors procedūra leidžia ženkliai pagerinti odos būklę, tam tikrais atvejais jos atlikti specialistai nerekomenduoja:

Kaip procedūra atliekama ir kokių rezultatų tikėtis?

Dermabrazija atliekama per maždaug 30-40 min. Iš pradžių oda yra švelniai nuvaloma prausikliu, taip pašalinant makiažą ir kitus nešvarumus. Dermabrazijos metu naudojamos specialios deimanto kristalais padengtos abrazyvinės galvutės, kurios nušveičia negyvas odos paviršiaus ląsteles. Pabaigoje, oda švelniai masažuojama ir padengiama atstatomuoju kremu.

Iš karto po procedūros galite tikėtis lygios ir švelnios odos. Poros susitraukia, sumažėja raukšlelių matomumas, oda tampa stangresnė.

Norint pasiekti dvigubai stipresnį rezultatą, kelias savaites prieš dermabraziją patartina atlikti cheminį pilingą. Cheminis pilingas skaldo mirusių ląstelių tinklą ir iškelia odos nešvarumu, tad dermabrazijos metu efektyviau pašalinamas negyvas, viršutinis odos sluoksnis, oda geriau išsivalo.

Procedūros gali būti vienkartinės (pavyzdžiui, prieš deginimąsi saulėje). Turintiems riebią odą procedūrą rekomenduojama atlikti 4-5 kartus, kas 7-10 dienų. Kad palaikytumėte seanso metu pasiektus rezultatus, rekomenduojama procedūrą atlikti kartą per mėnesį.

Mitai apie dermabraziją

Internete galima rasti informacijos apie dermabrazijos sukeltus paraudimus, odos jautrumą. Vis dėlto dažniausiai toks šalutinis poveikis atsiranda renkantis neprofesionalią dermabraziją. Nordclinic klinikoje dermabrazija atliekama ilgametę patirtį turinčių specialistų. Procedūrai atlikti naudojamas vienas brangiausių tarptautinį pripažinimą pelniusių mikrodermabrazijos aparatų VIORA-PRISTINE, kurio šveičiamosios galvutės yra padengtos itin kokybišku deimantų kristalų sluoksniu. Būtent todėl galime garantuoti saugiai atliekamą procedūra ir akivaizdžius rezultatus.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite