DOMINO efekto injekcijos

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytojai

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, „Domino“ technikos ir estetinės ginekologijos specialistė.

Dermatovenerologė turi ilgametę patirtį atliekant kombinuotas atjauninimo, injekcines, lazerines  bei chirurginės dermatologijos procedūras. Taip pat pacientams padeda spręsti ir intymios estetikos problemas. 

DOMINO efekto injekcijos

Natūralūs senėjimo požymiai plonina veido odą, ji gali tapti mažiau elastinga ir trapesnė, taip pat po veido oda esantis riebalinis audinys mažėja. Todėl lengviau yra pastebimos raukšlės. Viena iš alternatyvų yra nechirurginis veido odos pakėlimas injekcijomis, naudojant revoliucinį DOMINO efekto protokolą. 

Kas yra DOMINO efektas?

DOMINO efektas – tai inovatyvi technika veido ovalo atkūrimui ir liftingui. Ši unikali technika prilygsta nechirurginiam veido odos pakėlimui hialurono rūgšties užpildais. Technika yra paremta tuo, kad tikslingai injekuojant į vieną veido sritį, yra paveikiama ir kita veido sritis. 

Esminis DOMINO technikos principas – injekuoti į mažiau mimikuojančias šonines veido dalis, o ne į veido centrinę dalį. Todėl galima pasiekti natūraliai atrodančių rezultatų, tokių kaip atjaunėję, bet ne pakitę veido bruožai. 

DOMINO efekto nauda:

Natūraliai atrodantis rezultatas

Veido V formos atstatymas

Gravitacijos suvaldymas

DOMINO efekto procedūros eiga

DOMINO efekto tikslas yra natūrali V veido forma ir atstatytas geometrinis balansas. Todėl natūraliai atrodantis rezultatas yra pasiekiamas su optimaliu preparato kiekiu. Injekuojant yra vadovaujamasi „mažiau yra daugiau“ filosofija. 
Procedūros metu gydytoja dermatovenerologė injekuoja temporalinės skilties, vidurinės veido dalies (jei reikia) ir apatinio žandikaulio sritis. Šios korekcijos yra atliekamos tikslingai vengiant injekavimo centrinėje veido dalyje. 
DOMINO efekto protokolas yra sukurtas dirbti su FILLMED ART FILLER Ⓡ VOLUME produktu. ART FILLER Ⓡ VOLUME produktas, tai negyvūninės kilmės viskoelastinis kryžminio ryšio hialurono rūgšties gelis. Gelis yra bespalvis, sterilus, nepirogeniškas ir fiziologinis. Šiuo produktu yra efektyviai užpildomos veido odos linijos ir raukšlės bei atkuriama apimtis. 
DOMINO efekto procedūrą galima  skirstyti, taikyti prie paciento ritmo ir injekavimas gali būti skaidomas į kelis mėnesius.

DOMINO efekto protokolo tinkamumas:

Rekomendacijos prieš ir po DOMINO efekto procedūros

Bent savaitę laiko prieš procedūrą rekomenduojama nevartoti aspirino, vitamino C ir/arba vitamino E didelėmis dozėmis; 
Pacientas, gydomas antikoaguliantais, yra įspėjamas apie padidėjusią mėlynių ir kraujavimo riziką injekcijos metu;
Rekomenduojama 12 valandų po procedūros netepti jokio makiažo;
Po injekcijos 2 savaites vengti ekstremalių temperatūrų skirtumo (didelio šalčio, saunos, garų pirties), taip pat ilgalaikio saulės poveikio ar ultravioletinių spindulių. 

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite