Estetinis plombavimas

 • Priekinių dantų restauravimas (vienas paviršius) – 75 eur
 • Priekinių dantų restauravimas (du paviršiai) – 95 eur
 • Priekinių dantų restauravimas (trys paviršiai) – 125 eur
 • Priekinių dantų pilnas vainiko padengimas plomba (estetinis plombavimas) – 170-200 eur
 • Krūminių dantų restauravimas (vienas paviršius) – 60 eur
 • Krūminių dantų restauravimas (du paviršiai) – 75 eur
 • Krūminių dantų restauravimas (trys paviršiai) – 90 eur

Nurodytos preliminarios aknės gydymo lazeriu kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų odontologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai odontologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausantys į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos odontologijos aparatai, kuriuos specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos odontologinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos ir burnos apžiūros metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą problemos šalinimui.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos odontologinės procedūros, naudojant naujausios kartos įrangą
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystės Lietuvos Respublikos Odontologų rūmuose
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Krystyna Rynkevič

Burnos higienistė

ESTETINIS PLOMBAVIMAS – efektyvus būdas atkurti sveiką, natūralią šypseną

Nedidelis, tačiau ryškiai matomas danties defektas gali tapti priežastimi slėpti šypseną. Dantų spalva, forma, asimetrija, tarpai – itin svarbūs mūsų pasitikėjimui savimi. Vos per 1 ar 2 vizitus estetiniu plombavimu atkurti dantys visiškai pakeičia šypsenos estetiką ir suteikia emocinį komfortą grąžina galimybę drąsiai šypsotis ir bendrauti su aplinkiniais.

Mūsų estetinio plombavimo ekspertai yra pasiruošę ištaisyti Jūsų dantų defektus ir pasirūpinti nepriekaištingai atrodančia šypsena.

KADA ESTETINIS PLOMBAVIMAS – EFEKTYVI IR REKOMENDUOJAMA PROCEDŪRA?

Estetinis plombavimas gali būti atliekamas tuomet, jei dantis pažeidė ėduonis, pasikeitė jų spalva, jie nudilo ar nuskilo. Taip pat labai dažnai estetinis plombavimas pasirenkamas, kai pacientai nori panaikinti tarpą tarp dantų ar jų netenkina estetinė danties išvaizda forma, padėtis, spalva. Labai svarbu paminėti, kad estetinio plombavimo negalima atlikti tada, kai yra pažeista danties šaknis, vainiko audinių yra praktiškai nelikę, ar dantų pažeidimai yra giliai po dantenomis. Tokiu atveju rekomenduojamas dantų protezavimas.

Estetinis plombavimas efektyvus ir rekomenduojamas, kai:

 • Dantys pageltę, parudavę, patamsėję
 • Kreivas priekinių dantų lankas
 • Netaisyklinga dantų forma: nudilę, nutrupėję, nulūžę dantys
 • Karieso pažeisti dantys
 • Neestetiški ar diskomfortą keliantys tarpai tarp dantų
 • Kitos problemos

Kaip dirbame?

 • Taikome minimaliai invazyvias ir maksimaliai danties audinius tausojančias technologijas
 • Vertiname pacientų laiką, todėl siekiame atlikti procedūras saugiai ir efektyviai
 • Garantuojame aukščiausios kokybės plombavimo medžiagas: „Gaenial“, „Estelite“, ir kt.
 • Esame lankstūs: dirbame Jums patogiu laiku
 • Padedame atsipalaiduoti: kad procedūra neprailgtų, galėsite žiūrėti filmus

Ne tik šypsenos grožiui, bet ir sveikatai

 • Pažeisti ir negydomi dantys pradeda irti. Jei pažeisto danties emalis yra neapsaugotas, stimuliuojami nervų kanalai, dantys tampa jautrūs bei skausmingi.
 • Dėl pažeistų dantų jautrumo jaučiamas diskomfortas valgant šaltus, karštus, saldžius ar rūgščius patiekalus bei gėrimus.
 • Pažeisti ir negydomi dantys yra neatsparūs bakterijoms, todėl padidėja įvairių ligų tikimybė.
 • Neatkurtuose dantų audiniuose daug greičiau vystosi ertmės („skylės“), dėl kurių gali atsirasti dantų skausmas ar prasidėti dantų ligos.

Kokiais atvejais negalima atlikti estetinio plombavimo?

Procedūros atlikti negalima, jei danties pažeidimas yra giliai po dantenomis, stipriai pažeista vainikinė ar šakninė danties dalis. Tokiais atvejais rekomenduojama taikyti dantų protezavimo procedūrą. Taip pat, esant dideliems dantų padėties neatitikimams dantų lanke, racionaliau pirma rinktis ortodontinį gydymą, o po jo minimaliai invazyvaus estetinio plombavimo būdu atkurti trūkstamus audinius. 

Kiek laiko trunka estetinis plombavimas?

Procedūros trukmė priklauso nuo to, kiek dantų bus plombuojama. Pavyzdžiui, jei bus plombuojami 4-6 dantys, vizitas gali užtrukti nuo penkių iki septynių valandų. Jei plombuojami dantys stipriai pažeisti, gali prireikti dviejų vizitų.

Praėjus 2-4 savaitėms po atlikto estetinio plombavimo, rekomenduojama pakartotinai apsilankyti pas gydytoją – odontologą. Paciento apžiūros metu įvertinama plombuotų dantų spalva, plombinės medžiagos sukibimas. Norint užtikrinti ilgalaikį estetinio plombavimo rezultatą, rekomenduojama vieną kartą per metus apsilankyti pas gydytoją – odontologą estetinio plombavimo poliravimui ir minimalioms korekcijoms. Laikantis gydytojo rekomendacijų, plombuoti dantys nepraranda savo estetinės išvaizdos nuo 8 iki 10 metų.

Džiaugiantis nauja šypsena svarbu žinoti – jei buvo plombuojamas tarpas tarp dantų, kurį laiką gali būti sunkiau tarti kai kuriuos garsus. Tačiau tai tik laikinas diskomfortas, kuris gali tęstis vieną ar dvi dienas. Po atlikto estetinio plombavimo gali būti jaučiamas dantų jautrumas, dantenų maudimas, tačiau per kelias dienas šie simptomai taip pat išnyksta. Adaptacinis periodas dažniausiai trunka iki poros savaičių, labai retais atvejais – ilgiau.

Estetinis plombavimas vis labiau populiarėja. Pacientai vertina tai, kad procedūra atliekama greitai, dantys atrodo natūraliai ir estetiškai, o kainos ir kokybės santykis pateisina visus lūkesčius.

Kaip jausiuosi po estetinio plombavimo procedūros?

Po estetinio plombavimo procedūros pacientas gali jausti pulsavimą dantenose, jos gali parausti ir truputį kraujuoti. Paprastai, adaptacinis periodas užtrunka iki 2 savaičių. Procedūros atlikimo dieną nerekomenduojama vartoti produktų, kurie turi dažomųjų savybių, pavyzdžiui, kavos, raudono vyno, mėlynių ir pan., nes dantys gali pakeisti spalvą.

Kiek laiko tarnaus estetinis plombavimas?

Apie 8-10 metų, o kartais ir ilgiau, priklausomai nuo to, kaip žmogus rūpinasi savo dantimis. Reguliari kasdieninė dantų higiena ir profesionali higiena šį laikotarpį gerokai prailgina.

Ką dar reiktų žinoti?

Norint įvertinti, ar Jūsų dantų kosmetinės problemos gali būti išspręstos estetiniu plombavimu, būtina gydytojo konsultacija. Tais atvejais, kai dantys pažeisti per stipriai, gali būti reikalingas estetinis dantų protezavimas keramikiniais laminatais arba pilnais bemetalės keramikos vainikėliais. Siekiant geresnio estetinio rezultato, prieš gydymą kai kuriais atvejais rekomenduojamas dantų balinimas. Po šios procedūros būtina 10-14 dienų pertrauka. Jei dantis reikia pailginti ar visiškai pakeisti jų formą, kartais prieš estetinį plombavimą nuimami atspaudai ir ant gipsinio modelio vašku atkuriamas būsimos restauracijos vaizdas. Taip galima iš anksto matyti būsimą rezultatą.

Estetiškai restauruotų dantų priežiūra. Tiesioginės estetinės dantų restauracijos gali Jus daugybę metų džiuginti sveika ir gražia šypsena, bet būtina laikytis gydytojo nurodymų dėl asmeninės burnos higienos, vengti ekstremaliai kieto maisto, blogų įpročių: nagų kramtymo, rašiklių, pieštukų laikymo tarp restauruotų dantų. Kad atstatyti dantys išlaikytų ilgalaikį blizgesį, rekomenduojama nenaudoti agresyvių balinančių dantų pastų ir bent kartą per metus atlikti perpoliravimą. Estetiškai plombuotų dantų priežiūra yra tokia pati kaip ir natūralių dantų: svarbu juos kruopščiai valyti dantų šepetėliu, pasta, tarpdančių siūlu ir skalavimo skysčiu. Reikia paminėti, kad profesionali burnos higiena turėtų būti atliekama kartą per 6 mėnesius, tuomet džiaugsitės gražia ir estetine šypsena išties ilgai.

Jei norite džiaugtis ilgalaikiu rezultatu – dantų laminatės, plonos keramikinės plokštelės gali pakeisti dantų formą, spalvą, dydį, paslėpti nelygumus.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų odontologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-odontologu dabar ir pamirškte dantų sukeliamus rūpesčius!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas