Estetinis plombavimas

 • Priekinių dantų restauravimas (vienas paviršius) – 75 eur
 • Priekinių dantų restauravimas (du paviršiai) – 95 eur
 • Priekinių dantų restauravimas (trys paviršiai) – 125 eur
 • Priekinių dantų pilnas vainiko padengimas plomba (estetinis plombavimas) – 170-200 eur
 • Krūminių dantų restauravimas (vienas paviršius) – 60 eur
 • Krūminių dantų restauravimas (du paviršiai) – 75 eur
 • Krūminių dantų restauravimas (trys paviršiai) – 90 eur

Nurodytos preliminarios aknės gydymo lazeriu kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų odontologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai odontologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausantys į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos odontologijos aparatai, kuriuos specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos odontologinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos ir burnos apžiūros metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą problemos šalinimui.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos odontologinės procedūros, naudojant naujausios kartos įrangą
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystės Lietuvos Respublikos Odontologų rūmuose
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Jūratė Vėbrienė - NORDCLINIC

Jūratė Vėbrienė

Gydytoja odontologė ortopedė

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Krystyna Rynkevič

Burnos higienistė

Estetinis plombavimas

Norintiems turėti gražius ir sveikus dantis, estetinis plombavimas yra puikus pasirinkimas. Estetinis plombavimas – tai tiesioginė dantų restauracijos procedūra, kurios metu atkuriamas trūkstamas dentinas bei danties emalis. 

Estetinio plombavimo metu galima ištaisyti įvairaus dydžio dantų defektus, koreguoti dantų formą ir dydį, pakeisti spalvą, padėtį dantų lanke ir t.t. Mūsų pacientai lieka labai patenkinti galutiniu rezultatu ir gali drąsiai šypsotis.

Estetinio plombavimo metu dantys preparuojami (šlifuojami) ypač konservatyviai, o neretais atvejais preparavimas net nėra reikalingas, todėl maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai, nežalojama gleivinė. Pačios mažiausios detalės svarbios atkurti tobulą ir nepriekaištingą šypseną. Procedūrą patartina atlikti, kai priekiniai dantys plombuoti didelėmis senomis plombomis, kai dantys nuskilę, pažeisti karieso ar nekariozinės kilmės pažeidimų, kai patamsėjusio danties nebeįmanoma išbalinti kitais būdais.

Labai dažnai po ortodontinio gydymo, kai Jūsų sąkandis jau yra taisyklingoje padėtyje, reikalingas kandamųjų dantų kraštų atstatymas. Ši neinvazyvi procedūra padeda džiaugtis ne tik lygia ir harmoninga šypsena, bet ir funkcionaliu bei ilgalaikiu ortodontinio gydymo rezultatu. 

Kas yra estetinis plombavimas?

Tai galimybė atkurti prarastą danties dalį – prarasta danties dalis atkuriama naudojant pažangias kompozicines medžiagas, kurios užtikrina, kad estetiškai plombuotas dantis savo forma, spalva bei kitomis savybėmis nesiskirs nuo natūralių dantų. Vieno apsilankymo metu odontologijos klinikoje galima atstatyti 4-6 dantis, todėl jau po pirmojo vizito paciento šypsena ženkliai pasikeičia.

Kada reikia atlikti estetinį plombavimą?

Tada, kai dantys yra pažeisti karieso, nudėvėti, nuskilę ar pakeitę spalvą, kai atsivėrę dantų kakleliai estetinėje zonoje. Taip pat ir tais atvejais, kai pacientas nenori turėti tarpų tarp dantų ar išlyginti danties padėtį.

Kokiais atvejais negalima atlikti estetinio plombavimo?

Procedūros atlikti negalima, jei danties pažeidimas yra giliai po dantenomis, stipriai pažeista vainikinė ar šakninė danties dalis. Tokiais atvejais rekomenduojama taikyti dantų protezavimo procedūrą. Taip pat, esant dideliems dantų padėties neatitikimams dantų lanke, racionaliau pirma rinktis ortodontinį gydymą, o po jo minimaliai invazyvaus estetinio plombavimo būdu atkurti trūkstamus audinius. 

Kiek laiko trunka estetinis plombavimas?

Procedūros laikas tiesiogiai priklauso nuo restauruojamų dantų kiekio ir darbo sudėtingumo. Jei būtina restauruoti 4-6 dantis, procedūra gali trukti 5-7 valandas. Maždaug po 2 sav. būtina atlikti pakartotinę dantų patikrą. Jos metu įvertinimas estetinis plombavimas ir galutinis procedūros rezultatas.

Kaip jausiuosi po estetinio plombavimo procedūros?

Po estetinio plombavimo procedūros pacientas gali jausti pulsavimą dantenose, jos gali parausti ir truputį kraujuoti. Paprastai, adaptacinis periodas užtrunka iki 2 savaičių. Procedūros atlikimo dieną nerekomenduojama vartoti produktų, kurie turi dažomųjų savybių, pavyzdžiui, kavos, raudono vyno, mėlynių ir pan., nes dantys gali pakeisti spalvą.

Kaip reikia prižiūrėti dantis po estetinio plombavimo?

Burnos higiena nesikeičia, naudokite minkštą dantų šepetėlį ir neabrazyvią dantų pastą, tarpdančius valykite dantų siūlu ir skalaukite burną dantų skalavimo skysčiu. Nenaudokite balinančių ar mikrogranulių turinčių dantų pastų. Kartą į pusmetį būtina atlikti profesionalią dantų higieną!

Kiek laiko tarnaus estetinis plombavimas?

Apie 8-10 metų, o kartais ir ilgiau, priklausomai nuo to, kaip žmogus rūpinasi savo dantimis. Reguliari kasdieninė dantų higiena ir profesionali higiena šį laikotarpį gerokai prailgina.

Mūsų komanda – kvalifikuoti bei ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, kurie, pasitelkdami moderniausias technologijas, kiekvieną dieną kuria gražiausias šypsenas. Siekiame tik ilgalaikių ir geriausių rezultatų, todėl mūsų pacientai lieka patenkinti ir išeina iš klinikos plačiai šypsodamiesi.

Mums jūsų šypsena – geriausias įvertinimas! Be to, tikime, kad geriausias rezultatas ne visada turi būti brangiausias, todėl savo pacientams siūlome aukščiausią darbo kokybę už priimtiną kainą, taikome lanksčią paslaugų apmokėjimo sistemą.

Jei svajojate apie gražius ir sveikus dantis, kreipkitės į mūsų kliniką nedvejodami, mūsų kvalifikuota ir draugiška specialistų komanda visada padės ir atras optimaliausią problemų sprendimo būdą net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose. Ateikite ir mes jūsų veidą papuošime nuostabia šypsena!

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų odontologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-odontologu dabar ir pamirškte dantų sukeliamus rūpesčius!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas