FILLMED CRYOLED šalčio terapija

Atsiliepimai

A. R.
A. R.
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
E.
E.
Read More
Pačios didžiausios rekomendacijos.Lankausi šioje klinikoje keletą metų ir lankysiuosi toliau.
N. L.
N. L.
Read More
Ačiū gydytojai Indrei Šaferienei ir visam Nordclinic kolektyvui už nuoširdų rūpestį ir profesonalumą. Jūsų rankose jaučiuosi 100% saugi, todėl dar ne kartą sugryšiu! ❤
M. M. F.
M. M. F.
Read More
Teko lankytis pas gydytoja Ugne ir gydytoja Indre, likau patenkinta atlikta procedura ir bendravimu.
R. M.
R. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankius šioje klinikoje, puikus aptarnavimas. Malonus personalas, kompetentingi specialistai. Rekomenduoju.
M. C.
M. C.
Read More
Nuostabi klinika, profesionalus, draugiškas, rūpestingas kolektyvas. Rekomenduoju visu 100%.
R. S.
R. S.
Read More
Viskas puikiai!!! Labai malonus aptarnavimas, esu patenkinta rezultatu, patys geriausi atsiliepimai.
Previous
Next

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje
Andrėja Krasnevičienė

Andrėja Krasnevičienė

Kosmetologė, daugkartinės stažuotės Prancūzijoje bei Italijoje

Ieva Mickevičiūtė

Kosmetologė

FILLMED CRYOLED šalčio terapija

Kas yra FILLMED CRYOLED?

FILLMED CRYOLED – tai procedūra, suteikianti momentinį poveikį – oda tampa švytinti ir stangri. Šalčio terapijai atlikti naudojamas CRYOLED aparatas kompleksiškai sprendžia odos problemas. CRYOLED nesukelia jokių nemalonių pojūčių, tad yra puikus pasirinkimas norint skirti laiko sau. Procedūra suteikia akivaizdų poveikį iš karto, tad CRYOLED puikiai tiks norintiems greitai pagerinti odos išvaizdą ar pasiruošti svarbiai šventei. Sumažėja poros, atsiveria žvilgsnis, pagražėja veido ovalas, oda tampa stangri ir švytinti.

Kada yra taikoma FILLMED CRYOLED?

CRYOLED terapija efektyviai mažina patinimus bei nuovargio žymes. Ši procedūra taip pat taikoma esant odos paviršiaus nelygumams, raukšlelėms, pigmentuotai ir tonusą praradusiai odai.

Kokie yra šios procedūros privalumai?

Kuomet ši procedūra nėra rekomenduojama?

Nors CRYOLED yra itin veiksminga procedūra, tačiau tam tikrais atvejais jos taikyti negalima. Kontraindikacijomis laikomi:

Kaip procedūra atliekama ir kokių rezultatų galima tikėtis?

Yra keli galimi CRYOLED atlikimo būdai:

 • VIP – įeina cheminis pilingas, masažas šalčiu, šviesos terapija ir veido kaukė. Cheminis pilingas pašalina negyvų ląstlių sluoksnį, leidžia odai kvėpuoti, taigi stebimas dvigubai stipresnis rezultatas.
 • Įprastinis – įeina pilingas, masažas šalčiu, veido kaukė.

Veidas padengiamas specialiai pagal kliento poreikius parinktu serumu, kuris šalčio terapijos metu pamaitina odą ir skatina kolageno gamybą. Serumo sudėtis parenkama pagal individualius kliento poreikius: hialurono rūgštimi ir kolagenu praturintas HYDRA CRYO serumas sumažina raukšleles, TIME CRYO lygina gilias raukšles, o suglebusiai odai atsatyti naudojamas LIFT CRYO serumas suteikia odai stangrumo. Šalčio terapijos metu paviršiniai kapiliarai yra veikiami staigių aukštos ir žemos temperatūros pasikeitimų – taip stimuliuojamas deguonies ir kitų odos gyvastingumui reikalingų medžiagų pernešimas į odos ląsteles.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite