FUE plaukų transplantacija Turkijoje

Mūsų plaukų transplantacijos partneris - VERA Clinic Stambulas

23000

Tarptautinė klinika

Būdami savo srities specialistais sulaukia pacientų iš viso pasaulio.

2000

Puikūs įvertinimai

VERA Clinic yra viena geriausiai vertinamų plaukų persodinimo klinikų Turkijoje.

15

Ilgametė patirtis

Turime didelę patirtį plaukų persodinimo srityje, Jūs galite būti tikri būsimais rezultatais.

75

Patyrę gydytojai

Pasirengę padėti ir parinkti tinkamiausią plaukų atstatymo metodiką Jums.

Rezultatai plaukų transplantavimo VERA Clinic:

Kodėl verta rinktis mus ir kodėl rinktis transplantaciją Stambule:

FUE plaukų transplantavimas Turkijoje

Vadinamasis FUE plaukų transplantavimo metodas laikomas vienu žinomiausių plaukų transplantavimo metodų, o mūsų partneriai „VERA Clinic“ Stambule yra viena geriausių plaukų transplantavimo klinikų Turkijoje, joje pacientams siūlomos naujausios modernaus mokslo metodikos ir technikos šioje srityje.

Turkija šiuo metu yra tapusi viena lyderiaujančių valstybių FUE plaukų transplantavimo srityje dėka tai atliekančių gydytojų įgūdžių bei naujausių technologijų taikymo, kas užtikrina garantuotus rezultatus. Be to, plaukų transplantavimo paslaugų kainos Turkijoje yra labai nedidelės, kokybė labai aukšta lyginant su kitomis valstybėmis, kuriose atliekamos šios paslaugos.

FUE metodika

FUE metodika pagrįsta plaukų folikulų paėmimu iš taip vadinamų donorinių vietų, kurios yra atsparios plaukų praradimo faktoriams, o tada šie paimti folikulai persodinami į vietas, kuriose mažai plaukų ar jų visai nėra, t.y. persodinimo zoną. Tam naudojamos specialios priemonės, kurių dėka nelieka jokių linijų ar randų. Anksčiau taikytų metodų metu plaukų transplantavimas būdavo atliekamas nuimant dalį galvos odos, vėliau ji būdavo sutvarstoma ir susiūnama chirurginiais siūlais, likdavo jautrūs randai.

FUE metodika yra neskausminga, visiškas sugijimas trunka tik apie 7-8 dienas po plaukų transplantacijos operacijos.

VERA Clinic patalpos Stambule:

Konsultacijos ir pasiruošimas operacijai

„VERA Clinic“ turi daug ekspertų ir specialistų FUE plaukų transplantavimo srityje. Mūsų komanda visada pasiruošusi suteikti medicinines konsultacijas Jūsų atvejui bet kuriuo Jums patogiu laiku. Jums tereikia atsiųsti kelias nuotraukas, kuriose aiškiai matoma Jūsų situacija.  Tada mūsų medikų komanda įvertins Jūsų atvejį ir paskirs arba medikamentinį gydymą, arba, jei to reiktų – plaukų transplantaciją.

Jei nuspręsite atlikti mikro FUE plaukų transplantaciją Turkijoje, Jus Stambulo oro uoste pasitiks mūsų atstovas ir nuveš Jus į viešbutį, tuomet į kliniką. Tada vyks pokalbis prieš operaciją, kurio metu bus išsamiai išanalizuota Jūsų situacija ir susipažinta su Jūsų medicinine istorija.

Kraujo tyrimai bus atliekami dieną prieš operaciją. Pacientui bus išsamiai išaiškinti visi proceso etapai ir pacientas bus išsamiai supažindintas su plaukų transplantavimo operacija prieš ją atliekant. Prieš operaciją bus atliekamos tam tikros pasiruošimo operacijai procedūros – nuskutami paciento plaukai ir jis bus perrengiamas steriliais drabužiais

Plaukų transplantavimo procedūra

Vėliau atliekamos plaukų transplantavimo operacijos

Praėjus apie 10–12 mėnesių po pirmosios plaukų transplantavimo operacijos, reikia pamatyti ir įvertinti jos rezultatus. Jei norėsite atlikti antrą transplantavimo operaciją, sprendimą dėl jos reikės priimti tik po to, kai bus atlikta pirmoji ir bus matomi jos rezultatai.

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Stambulą truks tik keletą valandų, po kurio Jus nuo oro uosto pasiims mūsų vairuotojas ir nuveš į Jūsų 5 žvaigždučių viešbutį kuriame įsikursite. Vėliau seks pasiruošimas procedūrai kurios metu Jus lydės vertėjas ir pati procedūra.
Po procedūros galėsite mėgautis visais viešbučio teikiamais malonumais, o maitinimas jau yra įskaičiuotas į Jūsų paketo kainą!  

    Užsiregistruokite

      Užsiregistruokite