Giluminis odos atjauninimas lazeriu

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytojai

Giluminis odos atjauninimas lazeriu

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekamas giluminis odos atjauninimas lazeriu – tai pažangi neinvazinė procedūra, skirta kovoti su smulkiomis ir vidutinėmis raukšlėmis, senėjimo požymiais, praradus veido ovalo kontūrus.

Kokių rezultatų tikėtis po giluminio odos atjauninimo procedūros?

Procedūros metu naudojamas Fotona „Spectro“ dermatologinis lazeris. Skirtingos bangos ir jų intensyvumas įgalina dermatologus atlikti įvairias procedūras: nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki efektyvaus odos atjauninimo. Atliekant odos atjauninimo procedūrą, Fotona „Spectro“ lazeris veikia giluminį odos sluoksnį (derma) nepažeisdamas išorinio odos sluoksnio (epidermio).

Ši procedūra labiausiai rekomenduojama 35-55 metų žmonėms, kurių veido oda prarado jaunatvinį švytėjimą, stangrumą, atrodo pavargusi, patamsėjusi, esama matomų raukšlių.

Kaip atliekamas giluminis odos atjauninimas?

Konsultacijos su gydytoju dermatovenerologu metu įvertinama paciento situacija ir parenkami tinkamiausi lazerinės procedūros nustatymai geriausiems rezultatams pasiekti. Ruošiantis procedūrai rekomenduojama bent mėnesį saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių, neatlikti rūgštinių procedūrų.

Procedūros metu oda dezinfekuojama ir patepama skausmą malšinančiu kremu. Fotona „Spectro“ lazerio pagalba į odą siunčiami Nd:YAG spinduliai, taip suaktyvinami kolageno ir elastino sintezę.

Procedūra trunka iki 60 minučių.

Ko tikėtis po giluminio odos atjauninimo procedūros?

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite