Giluminis odos atjauninimas lazeriu

 • Veido odos giluminis atjauninimas, stangrinimas – 390 €
 • Kaklo odos giluminis atjauninimas, stangrinimas – 220 €
 • Veido ir kaklo odos giluminis atjauninimas, stangrinimas – 500 €
 • Vidinių žastų paviršių odos giluminis atjauninimas, stangrinimas – 500 €
 • Pilvo odos giluminis atjauninimas, stangrinimas – nuo 500 €
 • Sėdmenų odos giluminis atjauninimas, stangrinimas – 550 €
 • Vidinių arba išorinių šlaunų paviršių atjauninimas, stangrinimas – nuo 500 €
 • Pakinklių giluminis atjauninimas, stangrinimas – 350 €

Nurodytos preliminarios dermatologijos paslaugų kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje
Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

Giluminis odos atjauninimas lazeriu

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekamas giluminis odos atjauninimas lazeriu – tai pažangi neinvazinė procedūra, skirta kovoti su smulkiomis ir vidutinėmis raukšlėmis, senėjimo požymiais, praradus veido ovalo kontūrus.

Kokių rezultatų tikėtis po giluminio odos atjauninimo procedūros?

 • Oda tampa stangresnė, pagerėja odos tonusas, didėja elastingumas;
 • Skatinama naujų kolageno skaidulų gamyba;
 • Oda tampa pastebimai lygesnė, švelnesnė;
 • Išlyginamos smulkios raukšlės ir aknės palikti randai.

Procedūros metu naudojamas Fotona „Spectro“ dermatologinis lazeris. Skirtingos bangos ir jų intensyvumas įgalina dermatologus atlikti įvairias procedūras: nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki efektyvaus odos atjauninimo. Atliekant odos atjauninimo procedūrą, Fotona „Spectro“ lazeris veikia giluminį odos sluoksnį (derma) nepažeisdamas išorinio odos sluoksnio (epidermio).

Ši procedūra labiausiai rekomenduojama 35-55 metų žmonėms, kurių veido oda prarado jaunatvinį švytėjimą, stangrumą, atrodo pavargusi, patamsėjusi, esama matomų raukšlių.

Kaip atliekamas giluminis odos atjauninimas?

Konsultacijos su gydytoju dermatovenerologu metu įvertinama paciento situacija ir parenkami tinkamiausi lazerinės procedūros nustatymai geriausiems rezultatams pasiekti. Ruošiantis procedūrai rekomenduojama bent mėnesį saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių, neatlikti rūgštinių procedūrų.

Procedūros metu oda dezinfekuojama ir patepama skausmą malšinančiu kremu. Fotona „Spectro“ lazerio pagalba į odą siunčiami Nd:YAG spinduliai, taip suaktyvinami kolageno ir elastino sintezę.

Procedūra trunka iki 60 minučių.

 • Procedūra neatliekama: nėštumo ar maitinimo krūtimi metu, esant odos infekcijai ar piktybiniams odos susirgimams (melanoma, bazalioma), šalinimo srityje turint keloidinių randų, esant įdegusiai odai ar turint infekcijų, kurios gali paūmėti gydant lazerio šviesa.

Ko tikėtis po giluminio odos atjauninimo procedūros?

 • Iškart po procedūros oda gali būti paraudusi, patinusi, tačiau šie simptomai išnyksta 12-24 valandų bėgyje. Pirmąją parą nereikėtų odos trinti, kasyti ar masažuoti, tris dienas neatlikti kosmetologinių procedūrų, nesilankyti pirtyse, saunose, baseinuose. Mėnesį laiko odą saugoti nuo tiesioginių saulės ir UV spindulių, kas keletą valandų tepti apsauginiu kremu.
 • Akivaizdūs rezultatai pastebimi iš karto. Oda atgauna švytėjimą, stangrumą, atrodo jaunesnė. Geriausi rezultatai pasiekiami atlikus 1-4 procedūrų kursą. Tai ilgalaikį poveikį turinti procedūrą, kurios efektas gali tęstis net iki trejų metų.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite