Neinvazinis HIFU veido odos atjauninimas „Doublo Gold“ aparatu

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytojai

Neinvazinis HIFU veido odos atjauninimas „Doublo Gold“ aparatu

HIFU procedūra – inovatyvus nechirurginis veido odos atjauninimas vieninteliu Lietuvoje naujosios kartos „Doublo Gold“ aparatu.

„Doublo Gold“ – tai aukšto intensyvumo, fokusuotas ultragarso aparatas, užtikrinantis  efektyvų odos atjauninimą gilesniuose sluoksniuose, kuriuos iki šiol galėjo paliesti tik plastikos chirurgas! Šis ultragarsas pasiekia net odos paviršinę raumenų aponeurotinę sistemą (SMAS), dar kitaip vadinamą veido „karkasu“.

Bėgant metams, odos regeneracija ir gebėjimas atsinaujinti sulėtėja – ji gamina vis mažiau kolageno ir elastino. Amžiaus nulemti pokyčiai veikia ir raumeninį audinį – susilpnėja limfinė sistema, raumenų struktūra. Tad ilgainiui oda praranda stangrumą bei elastingumą, o veido „karkasu“ išsitempus ir susilpnėjus – išryškėja pirmosios raukšlės, pasikeičia veido kontūrai, nusileidžia antakių linija. Taip pradedame matyti pirmuosius senėjimo požymius.

Tiesa, nūdienos estetinės medicinos technologijos leidžia atjauninti odą net ir giliausiuose sluoksniuose, pasitelkiant alternatyvą chirurginei intervencijai – HIFU veido odos atjauninimą „Doublo Gold“ aparatu. Atjauninimo procedūra fokusuoto ultragarso aparatu leidžia sutvirtinti odos raumenų struktūrą ir pasiekti pastebimų rezultatų!

Kaip procedūra atliekama „Nordclinic“?

Pirmiausia, gydytojas dermatologas atlieka ultragarsinį tyrimą, kuriuo įvertina odos būklę probleminėse veido, kaklo, dekoltė srityse.

Nustačius problemines odos sritis, numatomas individualus gydymo planas bei parenkamas reikiamo intensyvumo „Doublo Gold“ aparato ultragarsas. Šis paskirsto šilumą bei stimuliuoja gilius odos struktūrinius sluoksnius, riebalinius audinius.

Atliekant procedūrą „Doublo Gold“ sistema linijiniu būdu šildo audinius ir stimuliuoja naujo kolageno ir elastino sintezę, o tai leidžia atjauninti veido, kaklo, dekoltė odą, taip pat koreguoti raukšles.

Visas šildymo ultragarsu procesas odos audiniuose ir visuose lygmenyse atsispindi įrenginio ekrane – tai leidžia kontroliuoti ultragarso procesą, tiksliai stebėti koreguojamų minkštųjų audinių sluoksnius, užtikrinti procedūros saugumą ir puikius rezultatus.

Atjauninimo procedūra „Doublo Gold“ ultragarsu yra komfortiška, nekamuoja poprocedūrinis laikotarpis, todėl netrukus po atjauninimo galima sugrįžti į įprastas gyvenimo vėžes. Ši procedūra atliekama vieną kartą ir leidžia pasiekti natūraliai atrodančius rezultatus.

be pjuvio
Neinvazinė
Jokio kraujavimo
Jokio kraujavimo
Greita

Kokie procedūros rezultatai?

Priklausomai nuo fiziologinių organizmo savybių, procedūros efektas gali išlikti iki 2 metų!

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite