Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytojai

Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu

Išsiplėtę kapiliarai viena dažniausiai pasitaikančių odos problemų, kamuojanti įvairaus amžiaus vyrus ir moteris. Nordclinic siūloma lazerio procedūra yra greitas ir neskausmingas būdas šalinti išsiplėtusius kapiliarus, „žvaigždines“ ar „vyšnines“ hemangiomas, veido raudonį, kraujagyslines dėmes („vyno dėmės“) ir kita.

Mūsų klinikoje atliekamai išsiplėtusių kapiliarų ir veido raudonio šalinimo procedūrai naudojamas Candela Vbeam Perfecta dermatologinis lazeris. Šio lazerio pagalba efektyviai sumažinamas kraujagyslinių darinių kiekis, pašviesinama ir išlyginama oda.

Kas lemia išsiplėtusių kapiliarų formavimąsi?

Kapiliarai – tai labai smulkios kraujagyslės atsakingos už organizmo audinių aprūpinimą krauju. Daugelis žmonių pastebi, kad tam tikrose jų kūno vietose kapiliarai matomi geriau nei kitur, o retkarčiais šios rausvos ir melsvos gyslelės tampa tokios ryškios, jog pradeda kelti diskomfortą.

Taip atsitinka tada, kai kapiliarai praranda elastingumą. Priežastys lemiančios kapiliarų išsiplėtimą yra genetika (paveldimumas), saulės spindulių poveikis, netinkama kosmetika, nesubalansuota mityba, žalingi įpročiai, nėštumas, vartojami vaistai ir t.t. Negydant gali sunkėti ligos aktyvumas ir  tai pereina į rožinę (rosacea), tuomet atsiranda į aknės panašūs bėrimai.

Išsiplėtę kapiliarai veide dažniausiai pasireiškia ant skruostų, nosies, smakro. Panašūs kraujagysliniai dariniai gali susidaryti ir ant kojų ar kitų kūno dalių.

Kaip atliekama išsiplėtusių kapiliarų šalinimo lazeriu procedūra?

Prieš pradedant išsiplėtusių kapiliarų ar veido raudonio šalinimo procedūrą, rekomenduojama keturias savaites vengti ultravioletinių spindulių (nesideginti, nesilankyti soliariume), nutraukti kraują skystinančių vaistų vartojimą.

Procedūros metu, gydytojas-dermatologas atšaldo odos, kuri bus veikiama lazeriu, plotą bei parenka tinkamiausią lazerio bangų ilgį. Nukreipus impulsą į pažeistas kraujagysles kraujyje esantis hemoglobinas sugeria lazerio spindulį, išsiplėtusių kapiliarų sienelės sulimpa, kraujagysliniai dariniai koaguliuojami ir pasišalina iš organizmo vykstant natūraliems procesams. Procedūros trukmė priklauso nuo gydomos odos ploto ir trunka nuo 10 iki keliasdešimt minučių. Kai išsiplėtusių kapiliarų gausu, gali prireikti kelių procedūrų.

Candela Vbeam Perfecta lazeris gali padėti įveikti įvairias odos sveikatos ir grožio problemas

Kas yra pulsinis dažų lazeris Candela Vbeam Perfecta ir kam jis naudojamas?

Į problemines odos sritis Candela Vbeam Perfecta lazeris nukreipia švelnų, bet kartu ir intensyviai veikiantį šviesos spindulį. Atsižvelgiant į odos problemą, šviesos banga gali sugerti melanino pigmento ar kraujagyslės sritis odoje. Tačiau svarbu paminėti, jog amžius, probleminės srities tipas, vieta bei darinio spalva yra veiksniai, darantys įtaką procedūros atlikimo galimybėms bei efektyvumui.

Candela Vbeam Perfecta lazerio procedūra gali būti atliekama pacientams, turintiems:

Procedūra neatliekama: nėštumo ar maitinimo krūtimi metu, esant vidaus organų uždegimams, infekcijai ar odos pažeidimui, aktyvaus onkologinio gydymo metu, vartojant kraują skystinančius preparatus, antibiotikus ir kitais rizikingais atvejais.

Ko tikėtis po lazerio procedūros?

Iškart po procedūros oda gali būti paraudusi, patinusi, jaučiamas kaitimas, tačiau šie požymiai praeina per keletą dienų ir gali būti maskuojami kosmetinėmis priemonėmis.

Bent 24-48 valandas po procedūros odos nerekomenduojama šlapinti. Gydytą vietą galima šaldyti, tepti drėkinamuoju kremu ir apsauginiu nuo UV kremu. Reikėtų vengti karštų vonių, aktyvios fizinės veiklos, nerekomenduojama atlikti šveičiamųjų ar rūgštinių procedūrų. Keletą mėnesių rekomenduojama vengti aktyvių saulės spindulių.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite