Karštasis lazerinis pilingas

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Jurgita Karčiauskienė

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė

Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

Aiste audickaite

Aistė Audickaitė

Gyd. dermatovenerologė – trichologė, dermatochirurgė

Aida Adomaitienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Gintarė Švainauskienė

Gintarė Švainauskienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Karštasis lazerinis pilingas

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekamas karštasis odos šveitimas lazeriu (lazerinis pilingas) – tai viena iš odos atjauninimo procedūrų, skirtų veiksmingai kovoti su odos reljefo nelygumais, pigmentacijos pokyčiais, išlyginti vidutines ir smulkias raukšles.

Karštojo lazerinio pilingo dėka greitai patobulinama veido, kaklo, dekoltė srities oda, plaštakų ar bet kurios kitos kūno vietos išvaizda. Kitaip nei šaltasis lazerinis pilingas, ši procedūra ne tik pagerina išorinę odos būklę, bet ir stimuliuoja ją iš vidaus skatindama kolageno ir elastino gamybą. Oda tampa stangresnė, jai suteikiamas patempimo efektas, paryškinamas veido ovalas.

Procedūros metu naudojamas Fotona „Spectro“ dermatologinis lazeris. Reguliuodami šio lazerio bangas ir jų intensyvumą, dermatologai gali atlikti įvairias procedūras: nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki efektyvaus odos atjauninimo.

Kaip atliekamas karštasis lazerinis pilingas?

Ruošiantis atlikti lazerinį pilingą bent 4 savaites patartina vengti ultravioletinių spindulių, neatlikti odos šveitimo rūgštimi procedūrų, nevartoti kraują skystinančių vaistų (koaguliantų). Jei gydomoje vietoje neseniai buvo atlikta plastinės chirurgijos operacija, būtina perspėti gydytoją-dermatologą.

Atliekant karštojo pilingo procedūrą lazerio bangomis paveikiamas paviršinis odos sluoksnis (epidermis), išgarinamos senos, suragėjusios odos ląstelės. Procedūros metu paviršinis odos sluoksnis yra šildomas – iš čia ir kyla karštojo pilingo pavadinimas. Nepaisant to, jog oda yra veikiama karščiu, lazeris nusitaiko tik į tam tikrus taškus, todėl aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti.

Procedūra trunka apie 60 minučių, o pirmieji rezultatai išryškėja praėjus 5-7 dienoms.

Ko tikėtis po karštojo lazerinio pilingo procedūros?

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas