Kosmetologija

Atsiliepimai

A. R.
A. R.
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
E.
E.
Read More
Pačios didžiausios rekomendacijos.Lankausi šioje klinikoje keletą metų ir lankysiuosi toliau.
N. L.
N. L.
Read More
Ačiū gydytojai Indrei Šaferienei ir visam Nordclinic kolektyvui už nuoširdų rūpestį ir profesonalumą. Jūsų rankose jaučiuosi 100% saugi, todėl dar ne kartą sugryšiu! ❤
M. M. F.
M. M. F.
Read More
Teko lankytis pas gydytoja Ugne ir gydytoja Indre, likau patenkinta atlikta procedura ir bendravimu.
R. M.
R. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankius šioje klinikoje, puikus aptarnavimas. Malonus personalas, kompetentingi specialistai. Rekomenduoju.
M. C.
M. C.
Read More
Nuostabi klinika, profesionalus, draugiškas, rūpestingas kolektyvas. Rekomenduoju visu 100%.
R. S.
R. S.
Read More
Viskas puikiai!!! Labai malonus aptarnavimas, esu patenkinta rezultatu, patys geriausi atsiliepimai.
Previous
Next
Andrėja Krasnevičienė

Andrėja Krasnevičienė

Kosmetologė, daugkartinės stažuotės Prancūzijoje bei Italijoje

Ieva Mickevičiūtė

Kosmetologė

Oda yra didžiausias mūsų organas, tad ji reikalauja ir preciziško dėmesio, norint išlaikyti ją nepriekaištingą. Dalis rūpinimosi prasideda namuose, atliekant kasdienius odos priežiūros ritualus. Tačiau, kai su laiku ar dėl tam tikrų išorinių veiksnių ima ryškėti odos estetinės problemos, tokiu atveju daugelis neapsieina ir be profesionalios kosmetologo pagalbos.
Savalaikis estetinės problemos identifikavimas bei sprendimas gali užkirsti kelią rimtesnėms odos problemoms, kurias jau sprendžia gydytojai dermatovenerologai. Tad net ir profilaktinis apsilankymas kosmetologo kabinete ilgalaikėje odos priežiūros perspektyvoje gali duoti teigiamų rezultatų.

Kosmetologija yra orientuota į paciento išvaizdos ir grožio tobulinimą, naudojant individualiai paciento atveju paskirtas odos priežiūros priemones ar atliekant procedūras. Konsultacijos metu kosmetologas įvertina ir nustato paciento odos tipą, išsiaiškina, kokios kasdienės veido odos priežiūros priemonės buvo naudojamos iki šiol bei pagal nustatytas odos indikacijas paskiria bei atlieka reikiamas odos priežiūros, veido valymo ar grožio puoselėjimo procedūras.

Mūsų klinikos kosmetologės preciziškai žvelgia į aukščiausių kokybės standartų išlaikymą bei pacientų lūkesčių viršijimą. Tad ir aparatinės kosmetologijos procedūros, tokios kaip dermabrazija ar meta terapija, atliekamos naudojant mūsų klinikoje turimus naujausios kartos, pažangius aparatus, skirtus pacientų grožio ir odos puoselėjimui. Po šių profesionaliai atliktų aparatinių procedūrų efektas pastebimas iškart ir pacientai jau gali džiaugtis matomu rezultatu.

Taip pat dažnai pats pacientas nežino, ar tam tikrą jo odos estetinę problemą gali išspręsti kosmetologas, ar jau reikia ir gydytojo dermatovenerologo pagalbos. Mūsų klinikoje kosmetologai ir dermatovenerologai kompleksiškai vertina paciento esamą situaciją ir galimą problemos sprendimo planą. Kosmetologas, matydamas, kad odos estetinės problemos yra rimtesnės nei galėjo atrodyti iš pradžių, rekomenduoja pacientui ne maskuoti problemą momentinėmis priemonėmis, o ją spręsti iš pagrindų, nuvykus gydytojo dermatovenerologo apžiūrai. Tad klinikoje turėdami tiek didelę patirtį sukaupusius kosmetologus, tiek ir gydytojus dermatovenerologus galime pacientus užtikrinti, kad jų odos grožio ir sveikatos priežiūra yra patikimose rankose.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

    Užsiregistruokite

      Užsiregistruokite