Kosmetologija

Užsiregistruokite konsultacijai

Komanda

Oda yra didžiausias mūsų organas, tad ji reikalauja ir preciziško dėmesio, norint išlaikyti ją nepriekaištingą. Dalis rūpinimosi prasideda namuose, atliekant kasdienius odos priežiūros ritualus. Tačiau, kai su laiku ar dėl tam tikrų išorinių veiksnių ima ryškėti odos estetinės problemos, tokiu atveju daugelis neapsieina ir be profesionalios kosmetologo pagalbos.
Savalaikis estetinės problemos identifikavimas bei sprendimas gali užkirsti kelią rimtesnėms odos problemoms, kurias jau sprendžia gydytojai dermatovenerologai. Tad net ir profilaktinis apsilankymas kosmetologo kabinete ilgalaikėje odos priežiūros perspektyvoje gali duoti teigiamų rezultatų.

Kosmetologija yra orientuota į paciento išvaizdos ir grožio tobulinimą, naudojant individualiai paciento atveju paskirtas odos priežiūros priemones ar atliekant procedūras. Konsultacijos metu kosmetologas įvertina ir nustato paciento odos tipą, išsiaiškina, kokios kasdienės veido odos priežiūros priemonės buvo naudojamos iki šiol bei pagal nustatytas odos indikacijas paskiria bei atlieka reikiamas odos priežiūros, veido valymo ar grožio puoselėjimo procedūras.

Mūsų klinikos kosmetologės preciziškai žvelgia į aukščiausių kokybės standartų išlaikymą bei pacientų lūkesčių viršijimą. Tad ir aparatinės kosmetologijos procedūros, tokios kaip dermabrazija ar meta terapija, atliekamos naudojant mūsų klinikoje turimus naujausios kartos, pažangius aparatus, skirtus pacientų grožio ir odos puoselėjimui. Po šių profesionaliai atliktų aparatinių procedūrų efektas pastebimas iškart ir pacientai jau gali džiaugtis matomu rezultatu.

Taip pat dažnai pats pacientas nežino, ar tam tikrą jo odos estetinę problemą gali išspręsti kosmetologas, ar jau reikia ir gydytojo dermatovenerologo pagalbos. Mūsų klinikoje kosmetologai ir dermatovenerologai kompleksiškai vertina paciento esamą situaciją ir galimą problemos sprendimo planą. Kosmetologas, matydamas, kad odos estetinės problemos yra rimtesnės nei galėjo atrodyti iš pradžių, rekomenduoja pacientui ne maskuoti problemą momentinėmis priemonėmis, o ją spręsti iš pagrindų, nuvykus gydytojo dermatovenerologo apžiūrai. Tad klinikoje turėdami tiek didelę patirtį sukaupusius kosmetologus, tiek ir gydytojus dermatovenerologus galime pacientus užtikrinti, kad jų odos grožio ir sveikatos priežiūra yra patikimose rankose.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

    Užsiregistruokite      Užsiregistruokite