Krūtų implantų keitimas

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune – kiekvieną savaitę;
 • G. Samulėnas Dubline – lapkričio 25-26 d.
 • M. Kievišas Londone – gruodžio 9-10 d.

Prieš ir po krūtų implantų keitimo

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, angliškai, švediškai, norvegiškai, ukrainietiškai, itališkai, ispaniškai, prancūziškai, rusiškai, lenkiškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Krūtų implantų keitimo operacija

Kas yra krūtų implantų keitimas ir kada tai atliekama?

 Krūtų implantai dėvisi, ilgainiui pasidengia organizmo dariniais, todėl svarbu stebėti jų būklę ir, esant reikalui, juos atnaujinti. Implanto keitimas gali būti atliekamas, jei:

 • pirmosios operacijos metu naudoti senesnio tipo implantai, kuriuos gamintojai įprastai rekomenduoja keisti kas 10 metų;
 • pasikeitė krūtų forma ar dydis, atsirado ryškių dislokacijų;
 • implantas įplyšo, ištekėjo jo turinys (būdinga, jei implantą sudaro fiziologinis tirpalas);
 • krūtys tapo skausmingos, kietos (implanto kapsulės kontraktūra);

Ar implantų keitimas saugus?

Kaip ir atliekant bet kurią chirurginę intervenciją, išlieka nedidelė komplikacijų rizika:

 • nepageidaujama organizmo reakcija į anesteziją
 • infekcija
 • kraujavimas
 • ilgiau nei įprastai gyja žaizdos
 • krūtų jautrumo pokyčiai
 • gali keistis pooperaciniai randai

Jei implantas plyšęs, greičiausiai jo turinys pasiekė gretimus audinius. Tokiu atveju ištekėjusio turinio pašalinimas gali būti sudėtingesnis, o randas ilgesnis nei po ankstesnių operacijų.

Kaip keičiami krūtų implantai?

 Naujas implantas gali būti keičiamas trimis būdais:

 • įdedamas po krūtinės raumenimi (tarp krūties liaukos ir krūtinės ląstos);
 • įdedamas po krūties liauka, virš krūtinės raumens;
 • įdedamas po krūtinės raumenimi atpalaiduojant krūties audinius („dual pole“ metodas).

Įprastai implanto keitimui naudojamas ankstesnės operacijos pjūvis, tačiau kai kuriais atvejais pjūvį gali tekti pailginti. Visos operacijos detalės aptariamos su paciente dar prieš intervenciją.

Krūtų implantų keitimas gali būti kombinuojamas su krūtų pakėlimo ir augmentacijos implantais procedūromis. Reikia pažymėti, kad tokiu atveju gali atsirasti papildomų randų aplink areolę, po krūtimi, taip pat vertikalių ir pan.

Pasiruošimas operacijai

Krūtų implantų keitimas trunka apie 1–2 valandas ir yra atliekamas taikant bendrąją anesteziją.

Prieš atlikdami operaciją, specialistai patikrina pacientės sveikatą, aptaria visus vaistus, maisto papildus, kuriuos ji vartoja ar vartojo. Svarbu pabrėžti, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali padidinti kraujavimo riziką.

 Rūkančios pacientės turi mesti rūkyti likus bent 4 savaitėms iki operacijos.

Taip pat prieš operaciją gali būti atliekama bazinė mamograma, o visi lūkesčiai, klausimai aptariami su gydytoju.

  Pooperacinis laikotarpis

Po krūtų implantų keitimo operacijos pacientė vieną naktį praleidžia klinikoje. Jei procedūra praeina be nesklandumų, o pacientė jaučiasi gerai, jau kitą dieną po operacijos gali būti išleidžiama į namus.

Siekiant sumažinti diskomfortą, gydytojas gali skirti skausmą malšinančių vaistų bei antibiotikų nuo infekcijos.

Po operacijos (apie 4–6 savaites) pacientė turi dėvėti specialius kompresinius drabužius arba chirurginę liemenėlę.

Praėjus 1 savaitei įprastai leidžiama grįžti į darbą bei imtis kasdienės veiklos, tačiau susilaikyti nuo aktyvios fizinės veiklos teks bent 1 mėnesį. Nors randų gijimo procesas priklauso nuo kiekvienos pacientės individualiai, gali būti skiriamos priemonės, mažinančios randus. Apie tai pacientėms daugiau informacijos suteikia prižiūrintis gydytojas.

Jau iškart po operacijos krūtys atgauna jaunatvišką formą ir standumą, o galutinis rezultatas tampa matomas praėjus 3-4 mėnesiams.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite