Krūtų spenelių mažinimas

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune – kiekvieną savaitę;
 • G. Samulėnas Dubline – lapkričio 25-26 d.
 • M. Kievišas Londone – gruodžio 9-10 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, angliškai, švediškai, norvegiškai, ukrainietiškai, itališkai, ispaniškai, prancūziškai, rusiškai, lenkiškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Krūtų spenelių mažinimas

Kas yra krūtų spenelių mažinimas ir kada jis atliekamas?

Krūtų spenelių mažinimo operacijos įprastai pageidauja pacientės, turinčios spenelių hipertrofiją, t. y. spenelis yra didesnio nei 1 cm pločio bei aukščio (normos ribos – 6–10 mm). Pernelyg didelius spenelius turinčioms moterims kyla sunkumų norint juos užmaskuoti, vilkėdamos  prigludusius drabužius, jos jaučia diskomfortą. Spenelių hipertrofiją gali lemti genetika, individualios organizmo savybės ar hormonų disbalansas bręstant, gimdymas, menopauzė.

Operacijos metu gali būti mažinamas tiek spenelio aukštis, tiek plotis arba abu kartu. Pieno latakėliai nėra pažeidžiami, todėl maitinimo funkcijos spenelių sumažinimas nepaveikia.

Spenelių mažinimas gali būti derinamas su krūtų operacijomis. Įprastai speneliai mažinami krūtis didinant implantais, kadangi spausdami spenelį iš apačios implantai dar labiau paryškina hipertrofiją.

Ar krūtų spenelių mažinimas yra saugus?

 Kaip ir po bet kokios chirurginės intervencijos, išlieka nedidelė komplikacijų galimybė:

 • kraujavimas
 • alerginės reakcijos
 • infekcija
 • skysčių kaupimasis (seroma)
 • skausmas
 • sumažėjęs spenelių jautrumas
 • kapsulinė kontraktūra (randinis audinys, susiformavęs aplink spenelį)

Pasiruošimas operacijai

Spenelių mažinimas trunka apie 1 valandą ir yra atliekamas taikant vietinę arba bendrąją nejautrą.

Prieš atliekant operaciją, patikrinama pacientės sveikata, aptariami visi vaistai, maisto papildai, kuriuos ji vartoja ar vartojo. Svarbu atkreipti dėmesį, kad priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas gali padidinti kraujavimo riziką. Taip pat prieš operaciją gali būti atliekama bazinė mamograma

 Rūkančios pacientės turi mesti rūkyti likus bent 4 savaitėms iki operacijos.

Ruošiantis operacijai chirurgas išklauso pacientės lūkesčius, detaliai informuoja apie tikėtinus rezultatus, numanomas rizikas bei komplikacijas, taip pat apie naudojamą chirurginę techniką, nuskausminimą.

Pooperacinis laikotarpis

 Po atliktos operacijos pacientei rekomenduojama susilaikyti nuo fizinio krūvio keletą dienų.

 Praustis galima jau kitą dieną, maudytis vonioje – po 3 dienų.

Kelias savaites po operacijos galimi skausmai, patinimas, jautrumo sumažėjimas. Siekiant sumažinti diskomfortą, gydytojas skiria skausmą malšinančių vaistų, o, esant reikalui, ir antibiotikų nuo infekcijos.

Pooperacinių randų nelieka arba jie yra labai sunkiai pastebimi, todėl visiškai sugijus pacientė gali džiaugtis geresne krūtų išvaizda.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite