Lytinių lūpų korekcija injekcijomis

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytojai

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, „Domino“ technikos ir estetinės ginekologijos specialistė.

Dermatovenerologė turi ilgametę patirtį atliekant kombinuotas atjauninimo, injekcines, lazerines  bei chirurginės dermatologijos procedūras. Taip pat pacientams padeda spręsti ir intymios estetikos problemas. 

Lytinių lūpų korekcija injekcijomis

Lytinių lūpų korekcija – intymi ir delikati tema kiekvienai moteriai. Didelis džiaugsmas, kad vis daugiau moterų išdrįsta kalbėti apie tai su savo gydytoju. Moterys, susidūrusios su lytinių lūpų pakitimais, dažnai patiria fizinę ir psichologinę įtampą, sunkumų lytiniame gyvenime. Žengiant medicinai į priekį atsiranda daugiau galimybių padėti moterims po gimdymo, ligų, operacijų ar dėl amžiaus pokyčių spręsti atsiradusias lytinių lūpų asimetrijos, dydžio, stangrumo problemas, koreguoti randus, palengvinti makšties sausumą, padidinti intymios vietos jautrumą, sumažinti pigmentaciją ir t.t.

Procedūros, skirtos moters intymios zonos korekcijai

Procedūros skirstomos į dvi grupes:

Injekcinės procedūros, kurios atliekamos intymioje zonoje, apima hialurono rūgšties užpildus, gintaro rūgšties injekcijas (redermalizaciją) ir plazmoliftingą (trombocitais praturtintą plazmą). Įvertinus esamą problemą, injekcijos atliekamos atskirai arba taikomas jų derinys.

Klinikoje atliekamos lazerinės HIFU ir „Secret RF“ (frakcinis mikroadatinis radijo dažnio odos atnaujinimas) procedūros. „Secret RF“ procedūrą pacientai renkasi dažniausiai dėl trumpiausio gijimo laiko. Procedūros tikslas – atkurti stangrumą, atjauninti bei pagerinti spalvinius defektus, randelius. Procedūra dažnai derinama su plazmoliftingu – rezultatai efektyvesni ir gijimo procesas geresnis.

Injekcinės procedūros lytinių lūpų korekcijai:

Hialurono rūgšties užpildai tinkami koreguoti didžiųjų lytinių lūpų tūrio deficitui, asimetrijai, suglebimui po gimdymo, svorio netekimo, chirurginių intervencijų ar anatominių defektų korekcijai nuo vaikystės. Procedūra yra puiki alternatyva plastinėms operacijoms, tinkama po labioplastikos mažiems defektams pašalinti, atkurti drėgmę ir stangrumą. Procedūros metu į problemines sritis yra suleidžiama medžiaga, o rezultatas matomas iš karto.

Gintaro rūgšties preparatai (redermalizantai) gerina mikrocirkuliaciją, limfotaką, padeda reguliuoti biocheminius procesus ląstelėse. Gintaro rūgšties preparatai pagerina odos stangrumą,  skatina gijimą po plastinės chirurgijos operacijų, mažina pigmentaciją. Gintaro rūgštis yra puikus antioksidantas, kuris gali būti derinama kartu su plazmoliftingu dėl greitesnių ir geresnių rezultatų.
Plazmoliftingas (trombocitais praturtinta plazma) – procedūra, kurios metu panaudojamas paciento kraujas taip skatinant odos ir poodinio audinio atsinaujinimą, kolageno bei elastino gamybą. Lyginant su kitomis procedūromis, plazmoliftingas išsiskiria savo efektyvumu. Procedūros metu nėra naudojamos pašalinės medžiagos, todėl pacientui negresia komplikacijos, nesusidaro imunologinė ar alerginė reakcija, o efektas matomas po kelių dienų. Procedūra gali būti derinama su „Secret RF“ procedūra ar kitomis injekcijomis, nes sustiprina rezultatus bei pagerina
gijimą.

Lazerinės procedūros lytinių lūpų korekcijai

Lytinių lūpų korekcijai naudojama aparatinė procedūra „Secret RF“. Procedūros atlikimo metu sistema naudojasi dvejopo poveikio mechanizmu – kontroliuojamais mikrodūriais ir radijo dažniu (radijo bangomis), kurie suaktyvina natūralią odos regeneraciją.

Procedūros metu norimoje kūno vietoje prie odos priglaudžiama segmentiškai veikianti „Secret RF“ aparato galvutė ir auksinės adatėlės įsiskverbia į iš anksto užprogramuotą gylį – dermą ir po ja esantį poodį, kur vyksta svarbiausi odos atsinaujinimo procesai. Per adatėles skleidžiamos radijo bangos, kurios šildo giliuosius odos sluoksnius, taip stimuliuodamos odos regeneraciją. Oda palaipsniui natūraliai atsinaujina, tampa lygesnė, elastingesnė, pastebimai sumažėja ar visai išnyksta raukšlės. Mikrotraumavimas adatėlėmis taip pat sužadina stiprius organizmo regeneracinius procesus.

Kaip atliekamos injekcijų procedūros?

Išvardintos procedūros nėra skausmingos – yra atliekamas vietinis nuskausminimas. Procedūrų trukmė nuo 30 iki 60 min. Specialaus pasiruošimo nėra, svarbiausia, jog pacientės turėtų būti sveikos procedūros metu, injekcijų vietoje neturi būti pūlingo uždegimo ir po persirgto Covid-19  turi praeiti keli mėnesiai.

Procedūra neatliekama nėščioms bei maitinančioms krūtimi pacientėms.

Po hialurono rūgšties užpildų rezultatas matomas iš karto, pakanka 1 procedūros. Praėjus 1 mėnesiui pacientas kviečiamas apžiūrai, kurios metu įvertinamas rezultatas. Jeigu reikia, atliekama korekcija. Kitų procedūrų efektą pacientai pradeda pastebėti praėjus 2-3 savaitėms ir procedūros  atliekamos kas 1 – 3 mėnesius.

Rekomendacijos po procedūros

Po procedūrų 1 savaitę rekomenduojama vengti sporto, pirties, baseino ir kitų viešų vandens telkinių, susilaikyti nuo lytinių santykių. Kitos smulkesnės rekomendacijos parenkamos pagal paciento gyvenimo būdą bei sveikatą.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite