Meta terapija

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Komanda

Meta terapija

Kas yra meta terapija?

Meta terapija – tai procedūra galinti ženkliai pagerinti odos būklę ir suteikti jaunatvišką išvaizdą be chirurginės intervecijos. Meta terapijos metu naudojamos itin tikslus Dermatude Meta-Ject FX 50 įrenginys su mikroadatėlių galvutėmis, kurio pagalba atliekama iki 2000 mikroperforacijų per sekundę. Pagrindinis meta terapijos veikimo principas – natūralus odos atsinaujinimas, kuris vyksta odai reaguojant į mikro dūrius. Mikroperforacijos atliekamos nepramušant dermos membranos, todėl nėra rizikos atsirasti randeliams. Mikro dūriai suaktyvina odos regeneraciją, pagerina kolageno bei elastino sintezę. Ši procedūra ženkliai sumažina raukšleles, padeda pagerinti odos struktūrą, taip pat ji yra efektyvi mažinant odos nelygumus bei randelius, likusius po sunkesnių aknės formų. Ši procedūra yra skirta veido, kaklo, dekoltė ar rankų odos būklei gerinti.

Meta terapija yra taikoma įvairiais atvejais

Ši procedūra akivaizdžiai pagerina odos būklę – sumažina raukšleles, sutraukia poras, suteikia veidui jaunatviško stangrumo.

Kokie yra šios procedūros privalumai?

Kuomet meta terapija nėra rekomenduojama?

Nors meta terapija yra itin efektyvi procedūra, tam tikrais atvejais jos taikyti specialistai nerekomenduoja:

Kaip procedūra atliekama ir kokių rezultatų galima tikėtis?

Meta terapijos pradžioje, veidas yra švelniai nuvalomas, taip paruošiant odą procedūrai. Dedamas fermentinis pylingas-kaukė, kuris aktyvuoja lasteles bei pagerina skvarbą. Vėliau, veidas yra padengiamas aktyvių ingredientų kupinu serumu, kuris mikroperforacijos metu patenka būtent į bazinį ląstelių sluoksnį. Procedūros metu naudojamas vienkartinių 18 miniatiūrinių adatėlių antgalis nesukelia skausmo. Pabaigoje, dedama veido kaukė be celiuliozės, kuti turi daug veiksmingesnį efektą nei įprastai, mat po mikroperforacijų oda labai lengvai pasisavina visas gerąsias medžiagas.

Kadangi odai regeneruoti (kolageno gamyba) užtrunka iki 10 dienų, odos būklė po procedūros palaipsniui gerėja, tad stebimas ir poprocedūrinis efektas.

Priklausomai nuo amžiaus ir odos būklės kursą sudaro 4-8 procedūros, atliekamos vienos dviejų savaičių intervalu.

Procedūra padeda pasiekti stangrinantį efektą. Verta paminėti, jog iš karto po procedūros stebimas stangrinantis efektas dėl suaktyvintos kraujotakos, medžiagų apykaitos bei aktyviosiomis medžiagomis pamaitintos odos.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite