Nosies galo korekcija

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune – kiekvieną savaitę;
 • G. Samulėnas Dubline – lapkričio 25-26 d.
 • M. Kievišas Londone – gruodžio 9-10 d.

Prieš ir po nosies plastikos

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, angliškai, švediškai, norvegiškai, ukrainietiškai, itališkai, ispaniškai, prancūziškai, rusiškai, lenkiškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Nosies galo korekcija

Kas yra nosies galo korekcija ir kada ji gali būti atliekama?

 Nosies galo korekcija įprastai atliekama pacientams, kurie nėra patenkinti savo nosies forma bei nori išraiškingesnių linijų ir dailesnių proporcijų. Operacijos metu galima koreguoti nosies galiuko dydį, jį pasukti, keisti projekciją, kartu vizualiai susiaurinant per plačias šnerves, taip pat rekonstruoti neteisingai po traumos sugijusį nosies galiuką.

 Operacijos metu pjūvis daromas tarp šnervių. Operacijos pabaigoje nosis sutvirtinama specialiu įtvaru, kuris palaiko pakeistą formą ir sumažina audinių edemą. Jei chirurgas mato poreikį, nosies ertmėje kelioms dienoms gali būti paliekamas tvarstis.

Ar nosies galo korekcija yra saugi?

 Kaip ir atliekant bet kurią operaciją, išlieka nedidelė komplikacijų rizika:

 • nepageidaujama organizmo reakcija į anesteziją
 • akių sudirgimas
 • infekcija
 • pooperacinis skausmas
 • kraujavimas
 • užsitęsęs gijimas

Pasiruošimas operacijai

Nosies pertvaros plastika trunka iki 1 val. ir yra atliekama taikant bendrinę nejautrą.

Prieš atliekant operaciją, patikrinama paciento sveikata, aptariami visi vartojami ar anksčiau vartoti vaistai. Priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas prieš operaciją gali padidinti kraujavimo riziką, todėl svarbu atsisakyti kraujo krešumą veikiančių vaistų bent 7 dienoms prieš operaciją.

Taip pat įvertinama profilio bei nosies galo deformacija, nosies plotis, atliekama bendroji nosies ir veido analizė, nosies landų apžiūra. Konsultacijos metu chirurgas išklauso paciento lūkesčius, aptaria tikėtinus rezultatus, įspėja apie galimas rizikas bei informuoja apie rekomenduojamą priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu.

 Pooperacinis laikotarpis

Praėjus savaitei po operacijos nuimamas pooperacinis įtvaras. Gijimas po nosies galo korekcijos trunka kelias savaites – kraujosruvos išlieka apie 2 savaites, tinimas apie 3 savaites. Grįžti prie fizinės veiklos pacientas gali jau po 1–2 savaičių, nors traumavimas išlieka pavojingas bent 3–4 mėn.

Galutinis korekcijos rezultatas susiformuoja maždaug po 1–1,5 metų, tačiau formos pokyčiai pastebimi jau iš karto po operacijos.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite