Odontologija

 • Danties šalinimas – 50 eur
 • Sudėtingas danties šalinimas – 80 eur
 • Neišdygusio danties šalinimas – 100-150 eur

Nurodytos preliminarios aknės gydymo lazeriu kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų odontologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai odontologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausantys į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos odontologijos aparatai, kuriuos specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos odontologinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos ir burnos apžiūros metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą problemos šalinimui.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos odontologinės procedūros, naudojant naujausios kartos įrangą
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystės Lietuvos Respublikos Odontologų rūmuose
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Krystyna Rynkevič

Burnos higienistė

„Nordclinic“ koncepcija pagrįsta visapusišku rūpesčiu Jūsų dantimis. Tikime, jog geriausių rezultatų galima pasiekti tuomet, kai gydytojo bei paciento bendravimas yra grįstas abipusiu pasitikėjimu. Kviečiame ir Jus prisijungti prie mūsų šeimos – apsilankyti konsultacijoje ir rasti optimaliausią Jūsų problemos sprendimą.

Susipažinkime

„Nordclinic“ odontologijos klinikoje kiekvienas pacientas yra apgaubiamas išskirtiniu dėmesiu. Mūsų tikslas – padėti Jums išsaugoti savo unikalią šypseną, turėti gražius bei sveikus dantis. Tai pasiekti padeda ilgametė klinikos gydytojų patirtis, inovatyvios technologijos ir jauki, komfortiška aplinka.

Gydytojai 

Patirtis, profesionalumas ir pašaukimas – šias savybes kasdien darbe demonstruoja „Nordclinic“ odontologai. Šie ekspertai nuolat tobulinasi įvairiuose Lietuvos bei užsienio seminaruose ir siekia užikrinti, kad rezultatas atitiktų kiekvieno paciento lūkesčius. 

Dantų higiena ir balinimas

 

Pakalbėkime apie Jūsų šypseną

Šypsena yra vizitinė kortelė, kuri atspindi mūsų nuotaiką, pasitikėjimą savimi ir tai, kiek esame atviri mus supančiam pasauliui. Tam, kad galėtume nuoširdžiai plačiai šypsotis, norime, kad ir mūsų dantys būtų gražūs bei sveiki. Jų būklė priklauso nuo to, kiek dėmesio skiriame dantų priežiūrai – ar užtikriname visapusę dantų sveikatą ir ar reguliariai lankomės pas specialistus.

Kas lemia prastą dantų būklę?

Įvairūs veiksniai, tokie kaip nepakankama burnos higiena, netinkama mityba, bruksizmas ir pan., lemia, kad dantų būklė gali būti ne tokia, kokios pageidaujate. Štai, pavyzdžiui, saldus, angliavandenių gausus maistas ar gėrimai gali paskatinti kariesą ir skylučių susiformavimą, o prasta burnos higiena – dantų bei dantenų ligas, dantų spalvos pokyčius. Jei turite polinkį griežti dantimis, ilgainiui tai lemia dantų nudilimą, netgi žandikaulio bei veido formos pakitimus. Galiausiai, dantų būklei bei išvaizdai daug įtakos turi amžiaus nulemti pokyčiai bei genetika. Todėl gali būti, kad Jūsų veidą vis rečiau puošia šypsena.

„Nordclinic“ – sprendimas Jūsų sveikiems ir gražiems dantims

Laimei, šiuolaikinė odontologija yra labai pažengusi ir leidžia visiškai atstatyti dantų būklę bei išvaizdą. Tad mes pasirūpinsime Jūsų dantimis, o Jums beliks pasirūpinti tolimesne jų priežiūra.

Procedūros, leidžiančios pasiekti puikių rezultatų

Klinikoje atliekame moderniausią dantų diagnostiką įvairaus amžiaus žmonėms. Konsultuojame dantų implantavimo, protezavimo bei estetinio plombavimo klausimais, atliekame išsamius tyrimus ir pasiūlome efektyviausią individualų sprendimą. Taikome patikimiausius dantų atkūrimo ir gydymo  būdus.

Šiuolaikinės odontologinės procedūros yra beveik nejuntamos. Siekdami apsaugoti Jus nuo diskomforto, naudojame , o prireikus – ir sedaciją. Procedūros yra atliekamos pasitelkus inovatyvius prietaisus bei technologijas, kurios maksimaliai sumažina patiriamą diskomfortą ir leidžia pasiekti puikių ir saugių rezultatų.

Mūsų gydytojai- konsultuoja šiais klausimais: 

 • dantų implantavimas;
 • burnos ir dantų chirurgija;
 • estetinis plombavimas;
 • dantų protezavimas;
 • ortodontinis gydymas;
 • periodontologinis gydymas;
 • endodontinis gydymas;
 • burnos higiena;
 • dantų balinimas;
 • terapinis dantų gydymas.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų odontologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-odontologu dabar ir pamirškte dantų sukeliamus rūpesčius!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas