Ortodontija

 • Diagnostika (diagnostiniai modeliai, panoraminė nuotrauka, šoninė galvos cefalograma) – 90 eur
 • Gydymo plano sudarymas – 30 eur
 • Metalinių breketų sistema (1 žandikaulis) – 565 eur
 • Keraminių breketų sistema (1 žandikaulis) – 775 eur
 • Beligatūrinių metalinių breketų sistema (1 žandikaulis) – 815 eur
 • Beligatūrinių keraminių breketų sistema (1 žandikaulis) – 935-1210 eur
 • Vidiniai (individualūs) breketai „Incognito“ (1 žandikaulis) – 2250 eur
 • Vidiniai (individualūs) breketai „Incognito“ (klijavimas (1 žandikaulis)) – 150 eur
 • Gydymas permatomomis kapomis – 2500-4000 eur
 • Breketų nuėmimas (abiejų žandikaulių, su retencinėmis vielutėmis ir plokštelėmis) – 365 eur
 • Plokštelė – 150 eur
 • Funkcinis aparatas – 250 eur
 • Užlaikymo kapa – 60 eur
 • Užlaikymo vielytė (retencinė) – 70 eur

Nurodytos preliminarios aknės gydymo lazeriu kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų odontologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai odontologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausantys į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos odontologijos aparatai, kuriuos specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos odontologinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos ir burnos apžiūros metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą problemos šalinimui.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos odontologinės procedūros, naudojant naujausios kartos įrangą
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystės Lietuvos Respublikos Odontologų rūmuose
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Krystyna Rynkevič

Burnos higienistė

Ortodontija - dantų tiesinimas breketais

Ne kiekvienas žmogus gali pasigirti tobula šypsena, tam įtakos turi ne tik genetinės priežastys, kurias paveldime iš savo tėvų ar senelių, bet ir tokie įpročiai, kaip kvėpavimas per burną, netaisyklinga liežuvio padėtis ar netaisyklingas rijimas. Yra gausybė įvairių ortodontinių problemų rūšių, tačiau nėra nieko, ko būtų neįmanoma pataisyti. Ortodontija – netaisyklingos dantų padėties ir sąkandžio korekcija (dantų tiesinimas). 

Nors ortodontinis gydymas taikomas ir dideliems, ir mažiems, tačiau gražia šypsena iš anksto turėtų pradėti rūpintis tėveliai. Rekomenduojame 7-8 m. vaikus, kai itin aktyviai formuojasi dantų lankai ir auga žandikaulis, atvesti į konsultaciją, kad specialistas galėtų įvertinti sąkandį, dantų padėtį ir nustatyti kitas problemas ir sėkmingai jas pašalinti. Nors dantų tiesinimas labai efektyvus vaiko augimo periodu, tačiau yra taikomas ir suaugusiesiems, kurie nori turėti gražią šypseną ir dantis. Daugelis suaugusiųjų baiminasi gydymo dantų breketais, dėl estetinių priežasčių, tačiau egzistuoja nematomi dantų breketai, kurie leidžia išspręsti šią problemą.

Dantų tiesinimui plačiai naudojami įvairūs išimamieji ir fiksuoti aparatai: dantų breketai, dantų tiesinimo arba ortodontinės plokštelės ir pan. Visgi, kartais sunku arba net neįmanoma išsiversti be burnos chirurgų įsikišimo. Burnos chirurgija apima ne tik dantų, bet ir liežuvio, burnos gleivinės, seilių liaukų, žandikaulių, sinusų patologijų ar navikų diagnostiką bei chirurginį gydymą. 

Burnos chirurgija yra neatsiejama kompleksinio gydymo dalis, implantuojant ir protezuojant dantis, taikant ortodontinį gydymą. Mūsų burnos chirurgai, bendradarbiaudami su kitais specialistais, atlieka plataus spektro operacijas: pradedant dantų rovimu, dantenų plastika, baigiant didelės apimties sudėtingomis operacijomis, tokiomis kaip žandikaulio rekonstrukcija, seklaus prieangio plastikos operacijomis, sinusų pakėlimu ir kt. Operacijos atliekamos taikant vietinę ar bendrinę nejautrą.

Kada geriausia pirmą kartą apsilankyti pas ortodontą?

Pirmasis vizitas turėtų būti sulaukus 6-7 metų, kad ateityje būtų galima išvengti sudėtingų ortodontinių problemų. Tačiau pats ortodontinis gydymas amžiaus cenzo neturi.

Kokiais atvejais negalima gydyti ortodontiškai?

Ortodontinis gydymas nerekomenduojamas po sunkių dantų traumų ir esant dantų uždegimui.

Kada ortodontinis gydymas reikalingas suaugusiems pacientams?

Ortodontinis gydymas dažniausiai reikalingas, kai siekiama atkurti pusiausvyrą tarp apatinio ir viršutinio žandikaulio dantų, kad nebūtų pavienių dantų, kurie, valgant maistą, gauna didesnę apkrovą ir greičiau dyla, ko pasekoje, ateityje gali tapti paslankūs. Taip pat ortodontinis gydymas dažnai taikomas ir prieš dantų implantacijos operaciją ar estetinį plombavimą, norint užtikrinti dar geresnius rezultatus.

Kiek laiko trunka dantų tiesinimas?

Dantų tiesinimas – ilga procedūra, jis gali trukti nuo 4 mėnesių iki trijų metų, o kartais ir dar ilgiau. Viskas priklauso nuo paciento dantų padėties ir sąkandžio. Nuo to paties priklauso ir ortodontinių paslaugų kainos.

Ar ortodontinio gydymo metu gresia komplikacijos?

Ortodontinio gydymo metu galimos įvairios komplikacijos: dantų jautrumas, dantenų atsitraukimas, dantų šaknų trumpėjimas, įvairūs emalio įskilimai ir pan.

Ar ortodontinio gydymo metu sutrinka paciento tartis?

Vaikas, gydomas vaikiškomis plokštelėmis, iš pradžių gali kalbėti neaiškiai, tačiau vėliau prie svetimkūnio burnoje priprantama ir neaiški tartis išvis išnyksta arba sumažėja. Gydymo dantų breketais metu tarties sutrikimai nepasireiškia.

Ortodontinės problemos nėra išsprendžiamos per vieną dieną, gydymas gali trukti net keletą metų. Todėl mes esame ne tik kvalifikuoti ir savo darbą išmanantys specialistai, bet ir jūsų draugai, kurie visą gydymo laikotarpį bus šalia jūsų, patars ir parinks jums geriausius sprendimus. Mes jums padovanosime gražią ir lygią šypseną už patrauklią kainą ir rūpinsimės, kad visas gydymo procesas būtų sklandus ir sukeltų jums kuo mažiau nepatogumų. Papuošime jūsų veidą nuostabia šypsena!

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų odontologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-odontologu dabar ir pamirškte dantų sukeliamus rūpesčius!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas