Pilvo sienos išvaržų operacija

 • Chirurgo konsultacija – 50
 • Chirurgo konsultacija (jei po konsultacijos pacientas bus operuojamas) – 0 €
 • Atvira kirkšnies išvaržos plastika be tinklelio – 800 €
 • Atvira kirkšnies išvaržos plastika su tinkleliu – 1000 €
 • Laparoskopinė/endoskopinė kirkšnies išvaržos plastika – nuo 1000
 • Laparoskopinė šlaunies išvaržos plastika – 1000
 • Bambos išvaržos plastika – nuo 800
 • Atvira pilvo sienos išvaržos plastika – 1000
 • Laparoskopinė/endoskopinė pilvo sienos išvaržos plastika – nuo 1000 €
 • Atvira pilvo sienos išvarža su abdominoplastika – 2500 €
 • Laparoskopinė tulžies pūslės šalinimo operacija – 1000 €
 • Hemoroidinių mazgų šalinimo operacija – 800 €
 • Abipusė laparoskopinė/endoskopinė kirkšnies išvaržos plastika – 1500 €
 • gydytojo konsultacija
 • reikalingas sveikatos patikrinimas
 • operacija
 • anestezija
 • 1 para klinikoje
 • 24/7 asmeninė priežiūra klinikoje ir maitinimas
 • gijimą gerinantis limfodrenažinis masažas
 • specialus medicininis kompresinis rūbas

Nurodytos preliminarios pilvo sienos išvaržos operacijos kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo abdominalinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Abdominalinės chirurgijos ir plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse

Gydytojai

Linas Venclauskas

Linas Venslauskas

Skaito pranešimus Lietuvoje ir tarptautinėse konferencijose, abdominalinės chirurgijos gydytojas.

 • Didesnė nei 15 metų darbo patirtis;
 • Skaito pranešimus Lietuvoje ir Tarptautinėse konferencijose pilvo sienos išvaržų gydymo klausimais;
 • Dalyvavo ne vienoje tarptautinėje ekspertų grupėje kuriant ir skelbiant rekomendacijas pilvo sienos išvaržų prevencijos klausimais;
 • Docentas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, chirurgijos klinikoje;
 • Kauno krašto chirurgų draugijos (KKCHD) prezidentas;
 • Europos išvaržų draugijos (EHS – European Hernia Society) narys;
 • Lietuvos išvaržų chirurgijos draugijos (LICHD) pirmininkas.

Pilvo sienos išvaržų operacija

Pilvo sienos išvaržų chirurgija yra antra pagal dažnį po tulžies pūslės akmenligės atliekama operacija pasaulyje. Pilvo sienos išvaržų lokalizacijos yra įvairios, todėl yra daug skirtingų jų plastikos būdų.

Pagrindiniai pilvo sienos išvaržos simptomai yra skausmas ir/ar diskomfortas, pilvo sienos iškilimas („guzas“) ir/ar asimetrija išvaržos vietoje. Pilvo sienos iškilimas atsistojus padidėja, o atsigulus išnyksta. Pradžioje susiformuoja nedidelė išvarža. Vėliau, jei ji yra negydoma, išvarža didėja. Vienintelis išvaržos gydymas yra operacija. Visada yra geriausia operuoti nedideles išvaržas. Pacientai geriau toleruoja operaciją, lengvesnis pooperacinis laikotarpis, greitesnis fizinio krūvio atsistatymo laikas ir mažesnė išvaržos atkryčio tikimybė. 

Šios išvaržos dažniausiai formuojasi nutukusiems pacientams, moterims nėštumo metu ir pacientams po nuolatinio intensyvaus ir sunkaus fizinio krūvio. Pirminė vidurinės pilvo linijos išvarža (dar vadinama tiesiojo pilvo raumens diastazė) dažniausiai operuojama per nedidelius pjūvelius laparoskopiniu ar endoskopiniu būdu naudojant specialų tinklelį. Retesniais atvejais nedidelės išvaržos gali būti plastikuojamas ir savais audiniais (nenaudojant tinklelio). Didelės vidurinės pilvo linijos išvaržos operuojamos atviru būdu, plastikai naudojant tinklelį.

Vidutinio dydžio ir didelės bambos išvaržos operuojamos atviru būdu, atliekant nedidelį pjūvį ir naudojant tinklelį. Mažos bambos išvaržos operuojamos atviru būdu savais audiniais arba panaudojant plastikai tinklelį. Sprendžiama individualiai pagal paciento darbo pobūdį ir fizinį aktyvumą.

Tai dažniausia išvarža iš visų lokalizacijos pilvo sienos išvaržų. Dėl anatominių kirkšnies kanalo skirtumų ir ypatumų, kirkšnies išvarža dažniausiai būna vyrams. Ši išvarža gali susiformuoti ir moterims, tačiau vyresniame amžiuje (dažniausiai postmenopauziniame laikotarpyje). Daugiau nei pusę visų kirkšnies išvaržų operuojama per nedidelius pilvo sienoje pjūvelius. Dar vidanamu laparoskopiniu ar endoskopiniu plastikos būdu. Abiejose minėtuose plastikos būduose naudojami specialus tinkleliai. Didelės kirkšnies išvaržos operuojamos atviru būdu (atliekant kirkšnies srityje pjūvį) ir taip pat naudojant specialų tinklelį. Tik labai retais ir išskirtinais atvejais kirkšnies išvarža plastikuojama nenaudojant tinklelio.

Tinklelių panaudojimas išvaržų plastikoje ženkliai sumažino išvaržos atkryčių atvejų. Eksperimentiniai tyrimai įrodė, kad tinklelis įauga į pilvo sieną per dvi savaites po operacijos ir sustiprina pilvo sieną.

Pooperacinės pilvo sienos išvaržos susiformuoja po buvusių pilvaplėvės ertmės organų operacijų dėl įvairiausių ligų. Šių išvaržų dažnis po pilvo organų operacijų siekia iki 20 procentų. Pooperacinės pilvo sienos išvaržos operuojamos atviru būdu plastikai naudojant tinklelį. Dažniausiai tinklelis įdedamas po tiesiuoju pilvo sienos raumeniu (dar vadinamas „Sublay“ metodu). Tai „auksinio“ standarto plastikos metodas, kuris rekomenduojamas visų išvaržų draugijų ir asociacijų. Retesniais atvejais tinklelis gali būti fiksuotas ant tiesiojo pilvo sienos raumens (plastika vadinama „Onlay“ metodu), kai plastika „Sublay“ metodu negalima. Nedidelės pooperacinės pilvo sienos išvaržos gali būti operuojamos ir laparoskopiniu būdu (per nedidelius pjūvelius pilvo sienoje).

Galimos pooperacinės komplikacijos

Pooperacinės komplikacijos skirstomos į ankstyvas ir vėlyvas.

 Dažniausios ankstyvos pooperacinės komplikacijos yra operacinės žaizdos seroma. Seroma – tai uždegiminės kilmės skysčio susikaupimas operacinėje žaizdoje po operacijos. Operacinės žaizdos seroma gali būti ankstyva (kuri atsiranda iki 2 savaičių po operacijos) ir vėlyva (kuri atsiranda praėjus 2 savaitėms po operacijos). Didesnę riziką formuotis operacinės žaizdos seromai turi vyresni, nutukę pacientai, sergantys cukriniu diabetu ir vartojantys gliukokortikoidus. Pusė pacientų, kuriems po operacijos susiformuoja seroma, kliniškai jos nejaučia. Laikui bėgant ji savaime praeina. Tie pacientai, kuriems kliniškai pasireiškia seroma, gydomi konservatyviai. Tik labai retais atvejais operacinės žaizdos seroma gali supūliuoti. Kol kas iki galo nėra aiški operacinės žaizdos seromos formavimosi priežastis. Manoma, kad įtakos turi padidėjęs tam tikrų baltymų ir fermentų aktyvumas opercinės žaizdos srityje.

Retesnės ankstyvos komplikacijos yra kraujavimas į operacinę žaizdą ir žaizdos supūliavimas.

Vėlyvosios pooperacinės komplikacijos yra išvaržos atkrytis. Jos dažnis gali siekti nuo 2 iki 20 procentų, priklausomai nuo išvaros lokalizacijos, dydžio, paciento amžiaus, gretutinių ligų, žalingų įpročių bei išvaržos plastikos būdų.  

Artimiausios konsultacijos jūsų mieste

Vilnius
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Klaipėda
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Marijampolė
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Panevėžys
Konsultacija už:

Dienų
Val.
Min.
Sek.

Nepraleiskite progos užsiregistruoti plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos konsultacijoms šalia Jūsų! Mūsų chirurgai reguliariai konsultuoja pacientus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje. Žiūrėti kalendorių.

Rekomendacijos po operacijos

Po operacijos rekomenduojama apie 2 – 4 savaites vengti fizinio krūvio. Fizinio krūvio ribojimas priklauso, kokio dydžio ir kurios lokalizacijos išvarža buvo operuota. Po kirkšnies išvaržos operacijų pakanka riboti fizinį krūvį 2 savaites. Po didesnių pooperacinių pilvo sienos išvaržų operacijų rekomenduojama riboti fizinį krūvį apie 4 savaites. Taip pat po operacijos rekomenduojama nešioti pilvo sienos korsetą nuo 2 iki 4 savaičių. Pilvo sienos korsetas neapsaugo nuo išvaržos atkryčio, tačiau greičiau pradeda aktyviau judėti po operacijos ir būna mažesnis pooperacinis skausmas.

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Mus pasirinko

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas