Plaukų šalinimas lazeriu (lazerinė epiliacija)

Kodėl verta rinktis „Nordclinic“ plaukų šalinimą lazeriu?

Procedūras atlieka tik sertifikuotos plaukų šalinimo specialistės

Naudojamas naujausios kartos, auksinių standartų diodinis arba aleksandrito lazeriai

Daugiau nei 1000 laimingų pacientų

Moderni klinika, išskirtinis dėmesys pacientui

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Plaukų šalinimo specialistės

Plaukų šalinimas lazeriu (lazerinė epiliacija)

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekama plaukų šalinimo lazeriu procedūra – tai pažangus, neskausmingas ir efektyvus būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukelių veido ir kūno srityse.

Plaukų šalinimo procedūrai, kartais vadinama lazerine epiliacija, Nordclinic specialistai naudoja Primelase lazerį. Šio lazerio pagalba sunaikinamas plauko svogūnėlis, tad rezultatais galima džiaugtis itin ilgą laiką. Galėsite pamiršti nuolatinį skutimą, įaugusius plaukelius ir panašius sudirgimus.

Plaukų šalinimo lazeriu procedūra gali būti atliekama:

Plaukų šalinimo procedūra tinka ir moterims, ir vyrams. Paugliams procedūra atliekama gavus tėvų raštišką sutikimą nuo 14 metų. Plaukeliai šalinami įvairiose veido (viršutinė lūpa, smakras, skruostai) ir kūno (pažastys, rankos, pečių juosta, nugara, krūtinė, pilvas, bikini zona, kojos, pėdos) srityse.

Kokie plaukų šalinimo lazeriu privalumai?

Nuolatinis plaukelių skutimas, depiliacinių priemonių (vaško, kremų ir pan.) naudojimas ilgainiui gali sukelti nepataisomų odos problemų. Neretai šios priemonės neatneša ir pageidaujamų rezultatų, nes plaukeliai greitai atauga, įauga, ima formuoti uždegiminius mazgelius.

Plaukelius šalinant lazeriu veikiamas plauko svogūnėlis (folikulas), o aplink esanti oda lieka nepažeista. Nordclinic atliekamos plaukų šalinimo lazeriu procedūros yra:

Plaukų šalinimas

Kaip atliekama plaukų šalinimo lazeriu procedūra?

Plaukų šalinimo lazeriu efektyvumas priklauso nuo daugelio faktorių: plaukų spalvos, storio, odos spalvos, ploto, kuriame bus šalinami plaukeliai ir t.t. Geriausiai ši procedūra veikia esant šviesiai odai ir tamsiems plaukams, tačiau konsultacijos su gydytoju-dermatologu metu bus parinktas jums labiausiai tinkamas lazerinės epicialijos metodas.

Prieš pradedant procedūrą, rekomenduojama laikytis keleto taisyklių:

Procedūros metu, lazerio išskiriama šviesa skverbiasi iki plauko svogūnėlio (folikulo) kol pasiekia jame esantį melaniną (tamsios spalvos pigmentas, randamas odoje, plaukuose ir kitur). Melanino sugerti lazerio spinduliai virsta šiluma, kuri sunaikina plauko folikulą ir sustabdo tolimesnių plaukų formavimąsi.

Kuo daugiau melanino, tuo daugiau karščio sukuriama, kas lemia greitesnį ir efektyvesnį plaukelių naikinimą. Didžiausią melanino kiekį turi tamsūs ir stori plaukai bei plaukai esantys augimo fazėje.

Procedūra neatliekama: nėštumo ar maitinimo krūtimi metu, sergant onkologinėmis ligomis, esant nusilpusiam imunitetui, turint kraujo krešėjimo problemų, šalinimo srityje turint keloidinių randų, tatuiruočių.

Ko tikėtis po plaukų šalinimo lazeriu procedūros?

Iškart po procedūros oda būna lengvai paraudusi, tačiau šie simptomai praeina per keletą valandų.

Siekiant išvengti pigmento pakitimų ar kitokių komplikacijų, rekomenduojama 4 savaites po procedūros vengti saulės vonių, nesimaudyti karštose voniose, nesilankyti baseinuose ir pirtyse. Eidami į lauką visuomet naudokite nuo saulės apsaugantį kremą.

Lazerinės epiliacijos rezultatai yra ilgalaikiai, tačiau ne amžini. Taip yra todėl, kad procedūros metu veikiami tik augimo fazėje esantys plaukai. Norint sumažinti likusių plaukelių skaičių ir sustabdyti naujų augimą, teks procedūrą kartoti kelis kartus: rekomenduojami 4-8 kartai su 4-6 savaičių pertraukomis.

Atlikus paskirtą procedūrų skaičių bus pašalinta apie 80% plaukų, o likusieji bus susilpnėję ir mažiau matomi. Norint išlaikyti geriausią rezultatą, vėliau procedūrą galėsite kartoti 1-2 kartus per metus.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite