Radijo bangų terapija kūnui

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Komanda

Radijo bangų terapija kūnui

Kas yra radijo bangų terapija kūnui?

Radijo bangų terapija kūnui – tai procedūra padedanti sustangrinti viso kūno odą. Procedūros metu naudojama REACTION-VIORA radijo bangų technologija, kombinuojama su vakuumu – tai leidžia pasiekti optimalius rezultatus. Radijo bangų impulsai šildo, suaktyvina limfos drenažą bei kraujotaką, padeda pašalinti toksinus. Pulsuojantis vakuumas padeda radijo bangoms pasiekti gilesnius odos sluoksnius. Procedūra yra raminanti, radijo bangų sukuriama šiluma atpalaiduoja raumenis, mažina įtampą ir gerina bendrą savijautą. Radijo bangų terapija kūnui – tai viena iš nedaugelio  procedūrų, galinčių sumažinti ir riebalinio audinio sluoksnį. Mikroimpulsai veikia ir adipocitinį sluoksnį, tad aktyvinamas riebalų skaidymas, mažėja varginantis celiulitas. Su REACTION-VIORA galime pagražinti ne tik kojas, užpakaliuką, pilvą, bet ir mažas zonas – rankų apatinę dalį, aplink kelius, taip pat pilvo šonus. Ši procedūra ir lieknina, ir stangrina, o odos būklė palaipsniui gerėja net ir pabaigus visą kursą.

Radijo bangų terapija kūnui yra taikoma:

Kokie šios procedūros privalumai?

Kuomet ši procedūra nėra rekomenduojama?

Procedūra nėra rekomenduojama:

Kaip procedūra atliekama ir kokių rezultatų galima tikėtis?

Procedūros metu jaučiama šiluma (sieka apie 40-42 °C), oda gali nežymiai parausti dėl šildančio radijo bangų efekto. Tai neturėtų gąsdinti, nes būtent šiluma pasižymi medžiagų apykaitą aktyvinančiu poveikiu – taip paskatinama kolageno sintezė, naujų elastino molekulių formavimas. Po radijo bangų terapijos pastebimai pastangrėja oda, sumažėja celiulito, padailėja kūno linijos, sumažėja strijų.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite