Radijo bangų terapija veidui (termoliftingas)

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Komanda

Radijo bangų terapija veidui (termoliftingas)

Kas yra radijo bangų terapija?

Radijo bangų terapija – tai neskausmingas odos atjauninimo metodas, suteikiantis odai stangrumo be chirurginių operacijų. Procedūros metu naudojamas profesionalus REACTION-VIORA aparatas, kurio skleidžiamos radijo bangos paveikia gilesnius odos sluoksnius ir paskatina odos stangrumą lemiančių molekulių, kolageno bei elastino, sintezę. Būtent todėl formuojasi tvirtas ir standus kolageno tinklas, dėl kurio akivaizdžiai pastangrėja oda, mažėja raukšlės. Radijo bangų terapija gali būti atliekama veido ar pagurklio zonose. Rezultatai matomi jau ta pačią dieną po procedūros.

Radijo bangų terapija veidui yra taikoma:

Atlikus procedūrų kursą atsiveria akys, gražėja veido ovalas, sumažėja poros, sulėtėja senėjimo procesai.

Kokie šios procedūros privalumai?

Kuomet ši procedūra nėra rekomenduojama?

Kaip procedūra atliekama ir kokių rezultatų tikėtis?

Procedūros pradžioje oda yra nuvaloma ir paruošiama radijo bangų terapijai. Veidas padengiamas specialiu geliu, leidžiančiu radijo bangoms pasiekti gilesnius odos sluoksnius. Radijo bangų terapijai naudojami skirtingi antgaliai: veido patempimo ir veido formavimo, todėl procedūrą galima individualizuoti pagal kiekvieno kliento poreikius.

Procedūros metu jausite maloniai šylančią veido odą. Po procedūros veido oda atrodys daug stangresnė ir elastingesnė, paryškės veido kontūrai. Raukšlelės bus mažiau pastebimos, o veido oda skaistesnė bei elastingesnė. Procedūros metu stimuliuojami savi odos resursai, tad galutinis rezultatas priklauso nuo pradinės kliento odos būklės.

Kursas: 6 procedūros, atliekamos kas 2 savaites. Tikrasis odo grožis ir ilgalaikiai rezultatai atsiskleidžia po 4-6 mėnesių.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite