Randų šalinimas lazeriu (frakcinė fototermolizė)

Atsiliepimai

A. R.
A. R.
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
E.
E.
Read More
Pačios didžiausios rekomendacijos.Lankausi šioje klinikoje keletą metų ir lankysiuosi toliau.
N. L.
N. L.
Read More
Ačiū gydytojai Indrei Šaferienei ir visam Nordclinic kolektyvui už nuoširdų rūpestį ir profesonalumą. Jūsų rankose jaučiuosi 100% saugi, todėl dar ne kartą sugryšiu! ❤
M. M. F.
M. M. F.
Read More
Teko lankytis pas gydytoja Ugne ir gydytoja Indre, likau patenkinta atlikta procedura ir bendravimu.
R. M.
R. M.
Read More
Esu patenkinta apsilankius šioje klinikoje, puikus aptarnavimas. Malonus personalas, kompetentingi specialistai. Rekomenduoju.
M. C.
M. C.
Read More
Nuostabi klinika, profesionalus, draugiškas, rūpestingas kolektyvas. Rekomenduoju visu 100%.
R. S.
R. S.
Read More
Viskas puikiai!!! Labai malonus aptarnavimas, esu patenkinta rezultatu, patys geriausi atsiliepimai.
Previous
Next

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Iveta Gylienė

Gydytoja dermatovenerologė, dermatoonkologijos, bendrosios, lazerinės ir estetinės dermatovenerologijos specialistė.

Lina Martinėlė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, bendrosios, lazerinės ir estetinės dermatovenerologijos specialistė.

Jurgita Karčiauskienė

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

Aida Adomaitienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Gintarė Švainauskienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Randų šalinimas lazeriu (frakcinė fototermolizė)

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekama randų šalinimo lazeriu procedūra – tai pažangus ir efektyvus būdas atsikratyti nepageidaujamų odos darinių veido ir kūno srityse.

Procedūros metu naudojamas Fotona „Spectro“ dermatologinis lazeris. Skirtingos bangos ir jų intensyvumas įgalina dermatologus atlikti įvairias estetines ir dermatologines procedūras: nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki apgamų, pigmentinių dėmių bei randų gydymo.

Fotona „Spectro“ lazeris veikia tik problemines odos sritis, tad aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti, o gijimo procesas itin greitas ir paprastas.

Iš kur atsiranda randai ir kodėl gydymas namuose neveiksmingas?

Randas – tai įprasta odos gijimo pasekmė galinti atsirasti po chirurginio gydymo, nudegimų, traumų, uždegiminių susirgimų (aknė, vėjaraupiai).

Dažniausiai randai klasifikuojami pagal tekstūrą:

Dideli, ryškūs randai matomose vietose daugeliui sukelia diskomforto jausmą, kartais netgi varžo judesius, todėl žmonės bando randus gydytis namuose pačių pasirinktomis kosmetinėmis priemonėmis. Stokodami žinių, jie nusivilia rezultatais ar net dar labiau pažeidžia ir taip jautrią odą.

Dermatologijos klinikoje Nordclinic dirbantys specialistai vadovaujasi ilgamete patirtimi bei pažangiausiais metodais, tad randų gydymas čia ne tik saugus, bet ir itin efektyvus. Metodiškai derinant medikamentines ir lazerines priemones pasiekiamas geriausias rezultatas, oda atrodo lygesnė jau po pirmos procedūros.

Kaip atliekama randų šalinimo lazeriu procedūra?

Prieš procedūrą paciento oda patepama nuskausminančiu anestetiniu geliu arba atliekama vietinė injekcinė nejautra. Procedūros metu lazeriu šalinamas paviršinis odos sluoksnis (epidermis) ir veikiami giluminiai audiniai.

Naudojant taškinį (frakcinį) Fotona „Spectro“ lazerį, į odą siunčiami lazerio spinduliai veikia tik tam tikras odos vietas, o aplinkiniai audiniai lieka nepakitę. Tokiu būdu gydomoje odos srityje persidengia lazerio paveikti ir sveikos odos plotai.

Organizmas lazerio paveiktus odos taškus traktuoja kaip pažeidimą ir stengiasi kuo greičiau jį gydyti. Giluminiuose odos sluoksniuose pradeda formuotis naujos odos ląstelės, paspartėja kolageno ir elastino gamyba. Lazerio paveiktos vietos ima gyti ir jungtis su nepažeistais audiniais – taip lyginamas randas, oda tampa stangresnė ir atrodo gyvybingesnė.

Lazerio spinduliai taip pat veikia odoje esantį pigmentą melaniną ir kraujagyslėse esantį hemoglobiną, kurių dėka randas ima blykšti, šviesėti.

Ko tikėtis po randų šalinimo lazeriu procedūros?

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite