Randų šalinimas lazeriu (frakcinė fototermolizė)

 • Randų iki 1 cm2 lyginimas – 50-80 €
 • Randų iki 5 cm2 lyginimas – 90 €
 • Randų iki 10 cm2 lyginimas – 120 €
 • Randų didesnių nei 10 cm2 lyginimas – 200 €
 • Randelių po spuogų lyginimas kaktos zonoje – 200 €
 • Randelių po spuogų lyginimas skruostų ir smakro zonose – 450 €
 • Tik skruostai – 350 €
 • Viso veido randelių po spuogų lyginimas – 550 €
 • Randų po spuogų iki 1 cm2 lyginimas – 50-80 €

Nurodytos preliminarios dermatologijos paslaugų kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje
Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

Randų šalinimas lazeriu (frakcinė fototermolizė)

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekama randų šalinimo lazeriu procedūra – tai pažangus ir efektyvus būdas atsikratyti nepageidaujamų odos darinių veido ir kūno srityse.

Procedūros metu naudojamas Fotona „Spectro“ dermatologinis lazeris. Skirtingos bangos ir jų intensyvumas įgalina dermatologus atlikti įvairias estetines ir dermatologines procedūras: nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki apgamų, pigmentinių dėmių bei randų gydymo.

Fotona „Spectro“ lazeris veikia tik problemines odos sritis, tad aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti, o gijimo procesas itin greitas ir paprastas.

Iš kur atsiranda randai ir kodėl gydymas namuose neveiksmingas?

Randas – tai įprasta odos gijimo pasekmė galinti atsirasti po chirurginio gydymo, nudegimų, traumų, uždegiminių susirgimų (aknė, vėjaraupiai).

Dažniausiai randai klasifikuojami pagal tekstūrą:

Mažai pastebimi, susilieja su aplinkine oda;

 Įdubę, įprastai atsiranda po aknės bėrimų;

Iškilę, ryškiai raudonos spalvos, įprastai atsiranda po terminio ar cheminio nudegimo;

Iškilę, rausvos ar net melsvos spalvos, formuojasi organizmui linkus į patologinį randėjimą.

Dideli, ryškūs randai matomose vietose daugeliui sukelia diskomforto jausmą, kartais netgi varžo judesius, todėl žmonės bando randus gydytis namuose pačių pasirinktomis kosmetinėmis priemonėmis. Stokodami žinių, jie nusivilia rezultatais ar net dar labiau pažeidžia ir taip jautrią odą.

Dermatologijos klinikoje Nordclinic dirbantys specialistai vadovaujasi ilgamete patirtimi bei pažangiausiais metodais, tad randų gydymas čia ne tik saugus, bet ir itin efektyvus. Metodiškai derinant medikamentines ir lazerines priemones pasiekiamas geriausias rezultatas, oda atrodo lygesnė jau po pirmos procedūros.

Kaip atliekama randų šalinimo lazeriu procedūra?

Prieš procedūrą paciento oda patepama nuskausminančiu anestetiniu geliu arba atliekama vietinė injekcinė nejautra. Procedūros metu lazeriu šalinamas paviršinis odos sluoksnis (epidermis) ir veikiami giluminiai audiniai.

Naudojant taškinį (frakcinį) Fotona „Spectro“ lazerį, į odą siunčiami lazerio spinduliai veikia tik tam tikras odos vietas, o aplinkiniai audiniai lieka nepakitę. Tokiu būdu gydomoje odos srityje persidengia lazerio paveikti ir sveikos odos plotai.

Organizmas lazerio paveiktus odos taškus traktuoja kaip pažeidimą ir stengiasi kuo greičiau jį gydyti. Giluminiuose odos sluoksniuose pradeda formuotis naujos odos ląstelės, paspartėja kolageno ir elastino gamyba. Lazerio paveiktos vietos ima gyti ir jungtis su nepažeistais audiniais – taip lyginamas randas, oda tampa stangresnė ir atrodo gyvybingesnė.

Lazerio spinduliai taip pat veikia odoje esantį pigmentą melaniną ir kraujagyslėse esantį hemoglobiną, kurių dėka randas ima blykšti, šviesėti.

 • Procedūra neatliekama: nėštumo ir maitinimo krūtimi metu, sergant onkologinėmis ligomis, odos ir širdies sutrikimams, kraujo bei infekcinėmis ligomis, turint psichikos problemų.

Ko tikėtis po randų šalinimo lazeriu procedūros?

 • Atlikus procedūrą rando šalinimo vietoje paveikta oda gali parausti ir patinti. Simptomai praeina per keletą dienų, tačiau tolimesnė priežiūra itin svarbi norint užtikrinti geriausius rezultatus.
 • Po procedūros 24-48 valandas lazeriu paveiktos vietos negalima šlapinti, savaitę odą tepti drėkinančiu, atstatomuoju kremu kas 2-3 valandas. Praėjus savaitei, drėkinti 2-3 kartus per dieną. Negalima kasyti ar lupinėti susidariusių šašelių.
 • Savaitę po procedūros negalima maudytis vonioje ar kitame vandens telkinyje, negalima naudotis sauna arba pirtimi. Bent mėnesį neatlikti šveičiamųjų, rūgštinių, lazerinių procedūrų, vengti didelio fizinio aktyvumo. Pusmetį po procedūros gydytą vietą reikia saugoti nuo tiesioginių saulės ir ultravioletinių spindulių, tepti apsauginiu kremu.
 • Randų šalinimo lazeriu rezultatai yra ilgalaikiai, tačiau išlieka tikimybė, jog visiškam rando pašalinimui prireiks daugiau nei vienos procedūros. Priklausomai nuo rando ploto, gylio ir pobūdžio, gydymą gali tekti kartoti 2-5 kartus.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite