Riešo artroskopija

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ortopedijos-traumatologijos chirurgijos specialistai, turintys 10–20 metų darbo patirtį. Kiekvienas iš mūsų chirurgų atlieka daugiau kaip 500 operacijų per metus. Be to, chirurgai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Gydytojų ortopedų-traumatologų ekspertų patirtis

 • Ilgametė darbo patirtis, atlikta virš 3500 klubo sąnario keitimo bei kitų operacijų;
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje;
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse;
 • Parašyti moksliniai straipsniai ir publikacijos medicinos žurnaluose.
Dalius Matkevičius NORDCLINIC

Dalius Matkevičius

Gydytojas burnos chirurgas

Ieva Šalaševičienė- NORDCLINIC

Ieva Šalaševičienė

Gydytoja odontologė

Riešo artroskopija

Kas tai?

Artroskopija yra populiari chirurginė operacija, kuri suteikia galimybę gydytojams pasižiūrėti į sąnario vidų ir atlikti įvairias chirurgines procedūras be poreikio atverti sąnarį. Pagrindinė įranga, reikalinga šiai operacijai, yra artroskopas (šviesolaidinis prietaisas su pašvietimu ir kamera ant galiuko) ir televizoriaus monitorius. Artroskopas perduoda vaizdus iš sąnario vidaus į televizoriaus monitorių, todėl chirurgas gali apžiūrėti ir išgydyti sąnarį su minimalia komplikacijų rizika.

Kam reikia riešo artroskopijos?

Riešo artroskopija gali būti naudojama diagnozavimo ar gydymo procedūrai. Ji labai naudinga pacientams, kurie kenčia nuolatinį riešo skausmą ir kurių ribotas riešo judesys. Ji taip pat naudingas, kai konservatyvus gydymas (priešuždegiminių vaistų, steroidų injekcijos ir imobilizavimas) nėra veiksmingas. Artroskopija padeda diagnozuoti tokiais riešo problemas, kaip kremzlės sumažėjimas, raiščių pakitimai, ganglijos (cista sąnario kapsulėje, užpildyta į gelį panašiu skysčiu ir sinovitui (tepimo skystį gaminančios membranos uždegimas). Be to, artroskopija yra nepakeičiamas gydymo sprendimas gydant kompleksinį trikampės pluoštinės kremzlės pažeidimą, šalinant ganglijas ar atsilaisvinusius elementus, CMC sąnario (delniakaulio sąnario, esančio nykščio pagrinde) artritą ir riešo kanalo sindromą. .

Kaip ji atliekama?

Kaip ir kitos chirurginės operacijos, riešo artroskopija atliekama su nejautra. Paprastai taikoma arba bendroji, arba vietinė nejautra. Kai pacientui atlikta bendroji nejautra, jis visiškai miega ir kvėpuoja per gerklėje esantį vamzdelį. Jei naudojama vietinė nejautra, pacientas nemiega, tačiau būna sedacijoje ir jis visiškai nejaučia savo operuojamos rankos. Operacijos pradžioje chirurgas daro labai nedidelius pjūvius riešo srityje. Tada chirurgas įveda artroskopą ir visus kitus reikiamus instrumentus per pjūvius. Pirmiausia chirurgas apžiūri sąnarį ir diagnozuoja ligą. Visi riešo vidaus vaizdai rodomi televizoriaus ekrane. Po to, kai chirurgas nustato problemą, jis naudoja įvairias metodikas ir chirurginius įrankius (zondus, skalpelius, grandiklius, žnyples) problemai pašalinti. Po operacijos pjūviai sutvarkomi ir padengiami steriliu pleistru.

Ko tikėtis po riešo artroskopijos?

Tam, kad apsaugotų riešą, gydytojas jį apvynios specialiu tvarsčiu arba uždės įtvarą. Po operacijos riešą gali šiek tiek skaudėti, tačiau jei laikysite ranką pakeltą, atpalaidavę, naudosite ledą ir nestiprius nuskausminamuosius, tai turėtų skausmą nuslopinti. Taip pat reikia užtikrinti, kad žaizda po operacijos būtų švari, uždengta ir sausa. Atsistatymo laikotarpis gali būti nuo kelių dienų iki kelių savaičių mėnesių, priklausomai nuo Jūsų riešo būklės ir patirto sužalojimo.

Ar yra kokia nors rizika?

Riešo artroskopija yra laikomas saugia operacija su minimalia komplikacijos rizika. Tačiau yra keletas galimų pavojų, įskaitant infekciją, nervo pažeidimą, per didelį kraujavimą arba patinimą, randą ar sausgyslės plyšimą . Komplikacijos dažniausiai būna retos, jos laikui bėgant susitvarko.

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Mus pasirinko

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas