Šaltasis lazerinis pilingas

 • Šaltas veido odos pilingas – 400 €

Nurodytos preliminarios dermatologijos paslaugų kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje
Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

Šaltasis lazerinis pilingas

Šaltasis odos šveitimas lazeriu (lazerinis pilingas) – tai viena iš Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekamų odos atjauninimo procedūrų, skirtų kovoti su odos reljefo nelygumais, išlyginti vidutines ir smulkias raukšles, sumažinti poras bei grąžinti odai prarastą švytėjimą.

Tai minimaliai invazinė procedūra. Dažniausiai šaltasis lazerinis pilingas atliekamas veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityse, tačiau tinka bet kuriai kūno zonai.

Procedūros metu naudojamas Fotona „Spectro“ dermatologinis lazeris. Reguliuodami šio lazerio bangas ir jų intensyvumą dermatologai gali atlikti įvairias procedūras: nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki efektyvaus odos atjauninimo.

Kaip atliekamas šaltasis lazerinis pilingas?

Ruošiantis atlikti lazerinio pilingo procedūrą bent 4 savaites patartina vengti ultravioletinių spindulių, neatlikti odos šveitimo rūgštimi, nevartoti kraują skystinančių vaistų (koaguliantų). Jei gydomoje vietoje neseniai buvo atlikta plastinės chirurgijos operacija, būtina perspėti gydytoją-dermatologą.

Šaltojo pilingo procedūros metu lazerio Er:YAG bangomis lengvai paveikiamas paviršinis odos sluoksnis (epidermis) taip išgarinant senas, suragėjusias odos ląsteles. Kaip ir frakcinio odos atjauninimo atveju, taip ir čia lazeris veikia tik tam tikrus taškus, todėl aplinkiniai audiniai lieka nepakitę.

Organizmas lazerio paveiktus odos taškus traktuoja kaip pažeidimą ir stengiasi kuo greičiau jį gydyti. Dėl naudojamo šaltojo spindulio savybių ši procedūra yra itin neskausminga, švelni, trunka vos 20-40 minučių, o geriausi rezultatai išryškėja kelių savaičių bėgyje.

 • Procedūra neatliekama: nėštumo ar maitinimo krūtimi metu, esant ūminei odos infekcijai ar piktybiniams odos susirgimams (melanoma, bazalioma), šalinimo srityje turint keloidinių randų, esant įdegusiai odai ar turint infekcijų, kurios gali paūmėti gydant lazerio šviesa.

Ko tikėtis po šaltojo lazerinio pilingo procedūros?

 • Kadangi procedūros metu paveikiamas paviršinis odos sluoksnis, keletą dienų oda gali būti jautresnė, atsirasti nedidelis šerpetojimas. Norint išvengti komplikacijų, svarbu vadovautis gydytojo-dermatologo pateiktomis rekomendacijomis.
 • 24-48 valandas po šaltojo odos šveitimo lazeriu gydytos vietos nerekomenduojama šlapinti, savaitę odą reikia intensyviai drėkinti tepant drėkinamuoju kremu kas keletą valandų. Likusį gydymo periodą galima tepti 2-3 kartus per dieną.
 • Itin svarbu lazeriu paveiktos vietos nekasyti, nelupti, leisti odai pilnai sugyti prieš lankantis pirtyse, saunose, baseinuose. Mėnesį po procedūros reikėtų vengti šveičiamųjų, rūgštinių, lazerinių procedūrų. 4-8 savaites gydytą zoną saugoti nuo tiesioginių saulės ir UV spindulių, naudoti apsauginius kremus.
 • Akivaizdūs rezultatai pastebimi praėjus vos keletui dienų po pirmosios procedūros. Bėgant laikui efektas ryškėja, tačiau siekiant geriausio efekto patariama procedūrą kartoti 1-3 kartus.

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite