Skaitmeninis plaukų svogūnėlių tyrimas TrichoScan

 • Trichoscan tyrimas – 40 €
 • Trichologo konsultacija – 70 €

Nurodytos preliminarios skaitmeninio plaukų svogūnėlių tyrimo TrichoScan kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje
Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

Skaitmeninis plaukų svogūnėlių tyrimas TrichoScan

Kam reikalingas TrichoScan plaukų svogūnėlių tyrimas?

Greta visų veido odai skirtų dermatologijos paslaugų, Nordclinic rūpinasi ir jūsų galvos odos bei plaukų sveikata. Skaitmeninis plaukų svogūnėlių tyrimas – tai pirmas žingsnis siekiant išsiaiškinti plaukų slinkimo priežastis bei užkirsti kelią plikimui.

Plaukų būklės diagnostikai Nordclinic specialistai naudoja skaitmeninį TrichoScan metodą, kurio metu specialia kamera daromos itin aukštos raiškos galvos odos nuotraukos. Jos leidžia įvertinti kliento plaukų būklę, jų tankį, storį, identifikuoti galvos odos susirgimus ar kitus veiksnius, lemiančius plaukų praradimą.

TrichoScan procedūra gali būti naudojama:

 • Išmatuoti plaukų tankį, storį, plaukų šaknų augimo fazes;
 • Nustatyti plaukų plonėjimo, retėjimo, slinkimo priežastis;
 • Įvertinti mechaninių ir cheminių plauko pažeidimų vietas;
 • Apskaičiuoti gydymo veiksmingumą klientams su alopecija.

TrichoScan procedūrą rekomenduojama atlikti pastebėjus, jog plaukai tapo sausi, trapūs, lūžinėjantys, slenka ilgą laiką arba itin dideliais kiekiais, vargina nuolatinis nešvaros jausmas, pastebimas galvos odos pleiskanojimas ar juntamas stiprus niežulys, atsiranda plikimo židiniai.

Kokie TrichoScan tyrimo privalumai?

Dažniausia klientų daroma klaida, susidūrus su plaukų slinkimu ar galvos odos problemos, – tai gydymas kosmetinėmis priemonėmis. Manoma, jog pasirinkus kitokį šampūną, nustojus dažyti, plauti ar netgi šukuoti, plaukai stebuklingai pasveiks.

Tiesa ta, kad plaukų slinkimą lemiančios priežastys dažnai yra ne išorinės, o vidinės, susijusios su bendra mūsų organizmo sveikata, hormoniniais pakitimais, mityba, genetika ir t.t. Todėl išsamus plauko svogūnėlio ir galvos odos tyrimas yra vienintelis būdas tiksliai nustatyti problemos šaltinį bei rasti efektyviausią gydymo būdą.

Nordclinic atliekama TrichoScan procedūra yra:

 Greitai ir tiksliai ištiriami įvairūs plaukų parametrai;

Procedūros metu plaukų išrauti nereikia, jie nuskutami mažame nepastebimame plotelyje;

Tyrimo rezultatai archyvuojami, tad galima lengvai įvertinti gydymo efektyvumą;

Klientai plaukus gali plauti, dažyti bei šukuoti cheminiu būdu prieš ir po TrichoScan procedūros.

Kaip atliekamas TrichoScan tyrimas?

Pasirinkus TrichoScan tyrimą, nedideliame plotelyje (maždaug 0.8 cm²) kliento plaukai nuskutami, kad būtų lengviau pasiekti ir ištirti galvos odą. Vieta parenkama taip, kad liktų nepastebima.

Specialiu TrichoScan įrenginiu daroma aukštos raiškos nuotrauka, kuri galvos odą, plaukus ir jų svogūnėlius padidina net iki 1000 kartų. Rezultatai akimirksniu matomi kompiuterio ekrane. Gydytojas-trcihologas komentuoja gautus parametrus (folikulų skaičių, plaukų tankį, storį, anageno ir telageno plaukų santykį ir t.t.).

Ką svarbu žinoti apie plauką prieš pradedant gydymą:

 • Žmogaus plaukai sudaryti iš baltymo, vadinamo keratinu, kuris gaminamas plaukų svogūnėliuose (folikuluose).
 • Vienas folikulas vidutiniškai išaugina 25-27 plaukus, kurių „gyvenimo trukmė“ – iki penkerių metų.
 • Suaugusio žmogaus galvoje vidutiniškai yra apie 100 000-150 000 plaukų. Priimtina plaukų praradimo norma yra 40-100 plaukų kasdien.
 • Kiekvienas plaukas pereina tris augimo fazes: anagenas (aktyvus plauko formavimasis ir augimas), katagenas (pereinamoji fazė, kuomet plaukas nebeauga, tačiau ir neiškrenta), telogenas (poilsio fazė, kai folikule pradeda formuotis naujas plaukas, o senasis iškrenta).

Ko tikėtis po TrichoScan procedūros?

Remiantis tyrimo rezultatais nustatoma plaukų slinkimo ar odos ligų priežastis, skiriamas gydymas arba papildomi tyrimai. Kiekvienas gydymo planas sudaromas individualiai: kartais užtenka vietinio poveikio priemonių (šampūnų, kapsulių, tepamų vaistų) ar sisteminio gydymo vaistais, vitaminais, papildais.

Jei problema sudėtingesnė ir išlieka net po pirminio gydymo, gali būti skiriamos injekcinės terapijos: mezoterapija, PRP plazmos injekcijos (plazmoliftingas).

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jums tinkamiausią sprendimą!

Mus pasirinko

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite