Skaitmeninis plaukų svogūnėlių tyrimas TrichoScan

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytojai

Skaitmeninis plaukų svogūnėlių tyrimas TrichoScan

Kam reikalingas TrichoScan plaukų svogūnėlių tyrimas?

Greta visų veido odai skirtų dermatologijos paslaugų, Nordclinic rūpinasi ir jūsų galvos odos bei plaukų sveikata. Skaitmeninis plaukų svogūnėlių tyrimas – tai pirmas žingsnis siekiant išsiaiškinti plaukų slinkimo priežastis bei užkirsti kelią plikimui.

Plaukų būklės diagnostikai Nordclinic specialistai naudoja skaitmeninį TrichoScan metodą, kurio metu specialia kamera daromos itin aukštos raiškos galvos odos nuotraukos. Jos leidžia įvertinti kliento plaukų būklę, jų tankį, storį, identifikuoti galvos odos susirgimus ar kitus veiksnius, lemiančius plaukų praradimą.

TrichoScan procedūra gali būti naudojama:

TrichoScan procedūrą rekomenduojama atlikti pastebėjus, jog plaukai tapo sausi, trapūs, lūžinėjantys, slenka ilgą laiką arba itin dideliais kiekiais, vargina nuolatinis nešvaros jausmas, pastebimas galvos odos pleiskanojimas ar juntamas stiprus niežulys, atsiranda plikimo židiniai.

Kokie TrichoScan tyrimo privalumai?

Dažniausia klientų daroma klaida, susidūrus su plaukų slinkimu ar galvos odos problemos, – tai gydymas kosmetinėmis priemonėmis. Manoma, jog pasirinkus kitokį šampūną, nustojus dažyti, plauti ar netgi šukuoti, plaukai stebuklingai pasveiks.

Tiesa ta, kad plaukų slinkimą lemiančios priežastys dažnai yra ne išorinės, o vidinės, susijusios su bendra mūsų organizmo sveikata, hormoniniais pakitimais, mityba, genetika ir t.t. Todėl išsamus plauko svogūnėlio ir galvos odos tyrimas yra vienintelis būdas tiksliai nustatyti problemos šaltinį bei rasti efektyviausią gydymo būdą.

Nordclinic atliekama TrichoScan procedūra yra:

Kaip atliekamas TrichoScan tyrimas?

Pasirinkus TrichoScan tyrimą, nedideliame plotelyje (maždaug 0.8 cm²) kliento plaukai nuskutami, kad būtų lengviau pasiekti ir ištirti galvos odą. Vieta parenkama taip, kad liktų nepastebima.

Specialiu TrichoScan įrenginiu daroma aukštos raiškos nuotrauka, kuri galvos odą, plaukus ir jų svogūnėlius padidina net iki 1000 kartų. Rezultatai akimirksniu matomi kompiuterio ekrane. Gydytojas-trcihologas komentuoja gautus parametrus (folikulų skaičių, plaukų tankį, storį, anageno ir telageno plaukų santykį ir t.t.).

Ką svarbu žinoti apie plauką prieš pradedant gydymą:

Ko tikėtis po TrichoScan procedūros?

Remiantis tyrimo rezultatais nustatoma plaukų slinkimo ar odos ligų priežastis, skiriamas gydymas arba papildomi tyrimai. Kiekvienas gydymo planas sudaromas individualiai: kartais užtenka vietinio poveikio priemonių (šampūnų, kapsulių, tepamų vaistų) ar sisteminio gydymo vaistais, vitaminais, papildais.

Jei problema sudėtingesnė ir išlieka net po pirminio gydymo, gali būti skiriamos injekcinės terapijos: mezoterapija, plazmoliftingo plazmos injekcijos.

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jums tinkamiausią sprendimą!

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite