Stephanie pokyčių istorija

Norime pasidalinti įkvepiančia mūsų pacientės Stephanie O’Shea pokyčių istorija. Didelių pastangų dėka atsikračiusi 70 kg viršsvorio, Steph kovojo su tokio dramatiško pasikeitimo padariniais – suglebusia, kabančia pertekline oda ir prarastu pasitikėjimu savimi.

Nepaisant to, kad jos prašymas kompensuoti operacijos išlaidas Jungtinės Karalystės ligonių kasose (NHS) buvo atmestas (dėl to, kad reikalinga operacija buvo priskirta estetinėms operacijoms, ne sveikatos atstatymo), Stephanie pavyko surinkti finansavimą naudojantis „GoFundMe“ platforma ir atvykti į „Nordclinic“ įgyvendinti savo svajonės – pašalinti perteklinę odą.

Stephanie istorija BBC

Stephanie O‘Shea istorija prasidėjo, kuomet daugelį metų turėjusi nutukimo problemų, ji atsikratė 64 kg viršsvorio. Nepaisant to, jos kūnas dar tikrai nebuvo toks, apie kokį ji svajojo, nes netekus tokio didelio kiekio svorio, liko kabėti laisva oda.

Man reikėdavo susilankstyti savo rankų odą klostėmis, kad galėčiau įsisprausti į rūbų rankoves. Man taip gėda. Aš nekenčiu to.

Operacija klinikoje „Nordclinic“

Svajodama apie visiems įprastą gyvenimą ir jo teikiamus džiaugsmus, po įspūdingo svorio numetimo Stephanie ryžosi perteklinės odos pašalinimo operacijai. Siekdama įgyvendinti savo svajonę – jaustis laimingesne ir labiau pasitikėti savimi – Stephanie atvyko operacijai į Lietuvą.

Nors vienai dienai norėčiau nusimesti netikrą šypseną ir apsimestinę drąsią veido išraišką. Aš tiesiog noriu būti laiminga.

Stephanie istorija taip pat pasirodė:

Prieš ir po nuotraukos

Prieš Po

    Užsiregistruokite

      Užsiregistruokite

      Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas