Švelnus (smooth) odos atjauninimas lazeriu

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytojai

Švelnus (smooth) odos atjauninimas lazeriu

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekamas švelnus (smooth) odos atjauninimas lazeriu – tai greitas ir neskausmingas būdas pagerinti odos tekstūrą, atstatyti natūralų odos skaistumą, žvalumą, kovoti su odos nelygumais.

Procedūros metu naudojamas Fotona „Spectro“ dermatologinis lazeris. Reguliuodami šio lazerio bangas ir jų intensyvumą dermatologai gali atlikti įvairias procedūras: nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki efektyvaus odos atjauninimo.

Kokių rezultatų tikėtis po švelnaus odos atjauninimo?

Procedūra rekomenduojama vyrams ir moterims, pastebėjusiems pirmuosius odos senėjimo požymius, norintiems atsikratyti nuovargio pėdsakų veide, sugrąžinti veidui skaistumą bei sumažinti smulkias raukšles, poras, aknės randelius.

Švelnus odos atjauninimas ar frakcinis odos atjauninimas: ką rinktis?

Abi šios procedūros skirtos kovoti su odos nelygumais, pagerinti jos būklę ir atsikratyti raukšlių. Tiek frakcinis, tiek švelnus odos atjauninimas atliekami lazerio bangomis stimuliuojant poodinį sluoksnį.

Visgi, švelnaus odos atjauninimo procedūros metu pašalinami maždaug 5% odos paviršiaus. Ši procedūra rekomenduojama mažai odos problemų turintiems žmonėms, taip pat tiems, kurie tiesiog nori greitu būdu pagerinti savo odos būklę.

Frakcinio odos atjauninimo procedūros  metu pašalinami maždaug 15-25% odos paviršiaus – tai intensyvesnė procedūra, padedanti kovoti su didesnėmis odos problemomis: giliais randais, raukšlėmis, pigmentinėmis dėmėmis ir t.t.

Kaip atliekamas švelnus odos atjauninimas?

Konsultacijos su gydytoju-dermatologu metu įvertinama paciento odos būklė ir parenkami tinkamiausi lazerinės procedūros nustatymai geriausiems rezultatams pasiekti. Ruošiantis procedūrai rekomenduojama bent mėnesį saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių, neatlikti rūgštinių procedūrų.

Procedūros metu oda dezinfekuojama, kadangi procedūra neskausminga nuskausminimas nereikalingas. Fotona „Spectro“ lazerio pagalba paviršinis odos sluoksnis (epidermis) veikiamas Er:YAG spinduliais, kurie pašalina negyvas odos ląsteles bei stimuliuoja gilesnius odos sluoksnius.

Procedūra trunka iki 60 minučių.

Ko tikėtis po švelnaus odos atjauninimo procedūros?

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite