Švelnus (smooth) odos atjauninimas lazeriu

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Jurgita Karčiauskienė

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė

Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

2016 EADV Michael Hornstein mokslinė stipendija jauniesiems gydytojams, Graikija, Atėnai 2015 Geriausias e-pranešimas: Influence of ionized (electrolyzed) water on the embryo Development. 8-oji Baltijos morfologų konferencija, Vilnius, 2015. 2014 Geriausias žodinis pranešimas: Project “Life under the sun” – benefit for children’s knowledge and habits, BADV, Ryga, 2014 2014 Geriausias e-pranešimas: The influence of ionized (eleztrolyzed) water on rats physical status and their embryos development, Evolutionary medicine: perspectives in understanding health and disease, Vilnius, 2014

Aistė Audickaitė

Gyd. dermatovenerologė – trichologė, dermatochirurgė

Aida Adomaitienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Švelnus (smooth) odos atjauninimas lazeriu

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekamas švelnus (smooth) odos atjauninimas lazeriu – tai greitas ir neskausmingas būdas pagerinti odos tekstūrą, atstatyti natūralų odos skaistumą, žvalumą, kovoti su odos nelygumais.

Procedūros metu naudojamas Fotona „Spectro“ dermatologinis lazeris. Reguliuodami šio lazerio bangas ir jų intensyvumą dermatologai gali atlikti įvairias procedūras: nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki efektyvaus odos atjauninimo.

Kokių rezultatų tikėtis po švelnaus odos atjauninimo?

Procedūra rekomenduojama vyrams ir moterims, pastebėjusiems pirmuosius odos senėjimo požymius, norintiems atsikratyti nuovargio pėdsakų veide, sugrąžinti veidui skaistumą bei sumažinti smulkias raukšles, poras, aknės randelius.

Švelnus odos atjauninimas ar frakcinis odos atjauninimas: ką rinktis?

Abi šios procedūros skirtos kovoti su odos nelygumais, pagerinti jos būklę ir atsikratyti raukšlių. Tiek frakcinis, tiek švelnus odos atjauninimas atliekami lazerio bangomis stimuliuojant poodinį sluoksnį.

Visgi, švelnaus odos atjauninimo procedūros metu pašalinami maždaug 5% odos paviršiaus. Ši procedūra rekomenduojama mažai odos problemų turintiems žmonėms, taip pat tiems, kurie tiesiog nori greitu būdu pagerinti savo odos būklę.

Frakcinio odos atjauninimo procedūros  metu pašalinami maždaug 15-25% odos paviršiaus – tai intensyvesnė procedūra, padedanti kovoti su didesnėmis odos problemomis: giliais randais, raukšlėmis, pigmentinėmis dėmėmis ir t.t.

Kaip atliekamas švelnus odos atjauninimas?

Konsultacijos su gydytoju-dermatologu metu įvertinama paciento odos būklė ir parenkami tinkamiausi lazerinės procedūros nustatymai geriausiems rezultatams pasiekti. Ruošiantis procedūrai rekomenduojama bent mėnesį saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių, neatlikti rūgštinių procedūrų.

Procedūros metu oda dezinfekuojama, kadangi procedūra neskausminga nuskausminimas nereikalingas. Fotona „Spectro“ lazerio pagalba paviršinis odos sluoksnis (epidermis) veikiamas Er:YAG spinduliais, kurie pašalina negyvas odos ląsteles bei stimuliuoja gilesnius odos sluoksnius.

Procedūra trunka iki 60 minučių.

Ko tikėtis po švelnaus odos atjauninimo procedūros?

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas