Veido odos atjauninimas su „Geneo™“

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Komanda

Veido odos atjauninimas su „Geneo™“

„Geneo“ – tai pažangiausia veido priežiūros platforma, padedanti užtikrinti jaunesnę, gaivesnę ir natūraliai geriau atrodančią odą. Atliekama unikali veido priežiūros procedūra, veikianti odą tiek jos išorėje, tiek viduje. Kiekvieno oda unikali ir gali atrodyti maksimaliai gerai – graži ir švytinti. Mūsų procedūros itin individualizuotos, nes siūlome jų derinius, parinktus atsižvelgiant į konkretų odos tipą ir poreikius. Su „Geneo“ galėsite džiaugtis greitais ir pastebimais rezultatais jau po pirmos procedūros.

Koks yra Geneo™ veikimo principas?

Atliekant „Oxygeneo“ procedūras, naudojama kapsulė „OxyPod“ ir serumas „Geneo“. Jų sinchronizuotas poveikis pagrįstas biologijos, chemijos ir technologijų sričių naujovėmis, leisiančiomis maksimaliai pasirūpinti oda. Kiekvieną „OxyPod“ sudaro veikliųjų sudedamųjų dalių suspensija, o siekiant užtikrinti didžiausią veiksmingumą, šios medžiagos, vos patekusios į odą, aktyvinamos naudojant gelį „Geneo Primer“. Šios procedūros veikia trejopai, o pasiekiamas rezultatas – graži oda.   

1 OKSIGENACIJA. Odos paviršiuje sukaupiama daugiau deguonies, taip paskatinant odos atnaujinimą ir atšviežinimą.

2 EKSFOLIACIJAŠvelniai pašalinamos negyvos odos ląstelės, išvaloma ir atgaivinama oda, pagerinant jos struktūrą ir paruošiant ją veikliųjų elementų įsisavinimui.

3 MAITINIMAS.Pasitelkiant unikalų sudedamųjų dalių derinį, sprendžiamos konkrečios odos problemos, patobulinant ir papildant procedūrą, nuraminant odą ir išlaikant ilgalaikius rezultatus.

Koks procedūros poveikis?

Taikant veido atnaujinimo procedūrą, oda atgaivinama iš karto jau po pirmosios procedūros, o tolimesnio rekomenduojamo procedūrų kurso metu šis poveikis stiprinamas ir palaikomas.

Rekomenduojas 24 procedūrų kursas.

Kam tinkama Geneo™ procedūra?

Geneo™ procedūra tinkama visiems pacientams, norintiems atgaivinti, pamaitinti ir atjauninti veido odą, pašalinti pigmentaciją, sumažinti smulkias raukšleles ar atstatyti odos drėgmės balansą.  

Kokia procedūros trukmė?

Procedūra trunka iki 60 minučių. Specialus specialus pasiruošimas prieš procedūrą nereikalingas. Procedūra yra visiškai saugi, todėl jokio pašalinio poveikio nėra.

Dermatologijos, kosmetologijos ir endobiogenikos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite