Žiemos dermatologijos pasiūlymai

„Nordclinic“ kviečia pasinaudoti išskirtiniais žiemos pasiūlymais ir pasirūpinti savo odos sveikata ir grožiu.

Užsiregistruokite procedūrai:

Vilniaus padalinyje atliekama mezoterapija plaukams – dabar tik 69 € (buvo 100 €)

Mezoterapija –  estetinė minimaliai invazinė procedūra, kurios metu į problemines vietas suleidžiamos aktyviosios medžiagos, kurios stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, kolageno ir elastino gamybą.

Vilniaus padalinyje atliekama mezoterapija veidui – dabar tik 75 € (buvo 120 €)

Mezoterapija –  estetinė minimaliai invazinė procedūra, kurios metu į problemines vietas suleidžiamos aktyviosios medžiagos, kurios stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, kolageno ir elastino gamybą.

Pirmą kartą atliekant hialurono injekcijas Vilniaus padalinyje taikoma 15% nuolaida.

Hialurono rūgštis – tai natūraliai žmogaus organizme esanti medžiaga, atsakinga už vandens paskirstymą audiniuose. Ji palaiko odos drėgmę, suteikia apimties. Laikui bėgant, hialurono kiekis organizme mažėja, todėl ima ryškėti raukšlės, oda praranda stangrumą.

Hialurono rūgšties injekcijos gali būti naudojamos:

HIFU procedūrai – net iki 65% nuolaida!

HIFU procedūra – inovatyvus nechirurginis, neskausmingas veido odos atjauninimas vieninteliu Lietuvoje naujosios kartos „Doublo Gold“ aparatu. Po procedūros:

Viso veido kapiliarų šalinimas lazeriu – dabar tik 190 € (įprasta kaina 280 €)

„Nordclinic“ dermatologės naudoja pulsinį dažų lazerį „Candela Vbeam Perfecta “, kuris yra vienas saugiausių ir efektyviausių kraujagyslių odos ligų gydymo būdų.

Candela Vbeam Perfecta lazerio procedūra gali būti atliekama pacientams, turintiems:

Pirmai aknės gydymo lazeriu procedūrai – 30 proc. nuolaida.

Susigrąžinkite sveiką ir skaisčią odą! Itin pažangaus Fotona „Dynamis“ dermatologinio lazerio pagalba sunaikinamos aknę sukeliančios bakterijos bei greta uždegimo esančios kraujagyslės padės užkirsti kelią aknės plitimui.

Atliekant „Secret RF“ procedūrą veidui – dovanojame procedūrą kaklo zonai. Dovanos vertė 350 €

Mikroadatinio radijo dažnio odos atnaujinimo metu pasiekiama ypač gerų ir ilgalaikių rezultatų – po procedūrų kurso pacientas gali atrodyti 10–15 metų jauniau. Klinikoje procedūros daromos „Secret RF“ aparatu. Procedūra gali būti atliekama ne tik veidui ar dekoltė, bet ir kūnui, o jos poveikio spektras – itin platus.

Koks procedūros poveikis?

Cheminis pilingas + šviesos terapija tik 85 €

Žiema puikus laikas atlikti odos šveitimą! Cheminiai pilingai ne tik pagerina bendrą odos būklę, bet ir padeda spręsti įvairias problemas – aknę, randelius, pigmentaciją, raukšles bei kitus odos netolygumus. Vos per 30 min. susigrąžinkite skaisčią odą! Atliekant cheminį pilingą dovanojame 45 € vertės šviesos terapiją, kuri suaktyvina kraujotaką, paskatina kolageno sintezę, deguonies pasisavinimą, pagerina odos tonusą.

Didžiausios nuolaidos plaukų šalinimui lazeriu – net iki 70%!

„Nordclinic“ Vilniaus padalinyje atliekamos plaukų šalinimo lazeriu procedūros, naudojant naujausios kartos diodinį ar aleksandrito lazerį, yra neskausmingos ir efektyvios, tad rezultatais galima džiaugtis itin ilgą laiką.

Registruokitės procedūrai jau dabar, paskambinus „Nordclinic“ Vilniaus padalinio telefonu

    Užsiregistruokite

      Užsiregistruokite