Biorevitalizacija

  • Biorevitalizacija paakių srityje MHA18 1 ml – 180 €
  • Biorevitalizacija Veidas, Kaklas MHA 18 2 ml – 360 €
  • Biorevitalizacija veidui MHA10 – 130 €
  • Volite Juvederm veidui – 300 €
  • Profhilo veidui 2 ml – 260 €
  • Hydrate 1 ml – 180 €
  • Neauvia Deluxe 2 ml – 200 €
  • Belotero Hydro – 160 €
  • Beadatinė, beskausmė veido biorevitalizcija – pilingas PRX T-33 1 ml – 100 €
  • Beadatinė, beskausmė veido, kaklo biorevitalizcija – pilingas PRX T-33 2 ml – 150 €
  • Beadatinė, beskausmė veido, kaklas, dekolte biorevitalizcija – pilingas PRX T-33 4 ml – 200 €
  • Aquashine – 180 €
  • Sunekos – 190 €
  • Neauvia Intense Flux – 250 €
  • Kaniulė – 15 €

Nurodytos preliminarios dermatologijos paslaugų kainos. Konkreti kaina pateikiama įvertinus kiekvieno paciento atvejį individualiai. Lojaliems klientams galima 10 % nuolaida.

Video apie mūsų kliniką:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojos dermatovenerologės, preciziškai žvelgiančios į kiekvieno paciento problemą bei įsiklausančios į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose bei mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančias gydytojas galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai. Klinikoje galima naudotis ir belaidžiu internetu ar pasivaišinti kava.

Klinika įsikūrusi Vilniaus miesto centre, todėl patogiai ir lengvai pasiekiama visiems.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje.

Gydytojų patirtis

  • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
  • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
  • Stažuotės užsienyje
  • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
  • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
  • Narystė Europos dermatologų draugijoje
  • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje
Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

2016 EADV Michael Hornstein mokslinė stipendija jauniesiems gydytojams, Graikija, Atėnai 2015 Geriausias e-pranešimas: Influence of ionized (electrolyzed) water on the embryo Development. 8-oji Baltijos morfologų konferencija, Vilnius, 2015. 2014 Geriausias žodinis pranešimas: Project “Life under the sun” – benefit for children’s knowledge and habits, BADV, Ryga, 2014 2014 Geriausias e-pranešimas: The influence of ionized (eleztrolyzed) water on rats physical status and their embryos development, Evolutionary medicine: perspectives in understanding health and disease, Vilnius, 2014

Aistė Audickaitė

Gyd. dermatovenerologė – trichologė, dermatochirurgė

Biorevitalizacija

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekama adatinė biorevitalizacija – tai pažangi ir itin veiksminga procedūra, kurios metu į giluminį odos sluoksnį suleidžiamos nedidelės dozės hialurono rūgšties.

Hialurono rūgštis – tai natūraliai žmogaus organizme esanti medžiaga, atsakinga už vandens paskirstymą audiniuose. Ji palaiko odos drėgmę, suteikia apimties. Laikui bėgant, hialurono kiekis organizme mažėja, todėl ima ryškėti raukšlės, oda praranda stangrumą.

Biorevitalizacijos metu atliekamos injekcijos ne tik drėkina odą, tačiau paspartina natūralios hialurono rūgšties gamybą, suaktyvina kolageno ir elastino gamybą, atkuria odos elastingumą bei sumažina mimikos raukšles be chirurginio įsikišimo.

Kuo biorevitalizacija skiriasi nuo mezoterapijos?

Tiek biorevitalizacijos, tiek adatinės mezoterapijos  metu į paciento poodinį sluoksnį suleidžiamos aktyviosios medžiagos, kurios stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, kolageno ir elastino gamybą. Visgi, šios procedūros turi keletą esminių skirtumų:

Biorevitalizacijos metu į odą leidžiama gryna hialurono rūgštis; mezoterapijos procedūrų metu naudojami įvairių veikliųjų medžiagų kokteiliai.

Geriausiems rezultatams pasiekti pakanka 3 biorevitalizacijos procedūrų; mezoterapija reikalauja procedūrą kartoti 6-8 kartus veidui, 13-18 kartų plaukams.

Biorevitalizacijos rezultatai matomi iš karto; mezoterapijos efektas išryškėja atlikus keletą procedūrų.

Kaip atliekama biorevitalizacijos procedūra?

Biorevitalizacijos procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse. Vidutiniškai procedūra trunka apie 30 minučių, yra saugi ir neturi šalutinio poveikio. Ilgainiui, organizmas išskaido hialurono rūgštį į neutralias medžiagas: anglies dvideginį ir vandenį.

Prieš injekciją oda gerai nuvaloma, dezinfekuojama ir nuskausminama vietiniu anestetiku. Tuomet 1-4 milimetrų gylyje į odą suleidžiama grynosios hialurono rūgšties, kuri užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų ir sustabdo drėgmės praradimą.

Hialurono injekcijos padeda stimuliuoti natūralią kolageno ir elastino gamybą, kurių dėka oda tampa stangresnė, elastingesnė, formuojasi naujos skaidulos. Stimuliuojant natūralų odos atsinaujinimą pasiekiami ilgalaikiai rezultatai.

Ko tikėtis po biorevitalizijos procedūros?

Mus pasirinko

Pilną sąrašą Nordclinic teikiamų dermatologijos paslaugų rasite čia.

Užsiregistruokite konsultacijai su gydytoju-dermatovenerologu dabar ir raskite jūsų odai tinkamiausią sprendimą!

    Užsiregistruokite

      Užsiregistruokite

      Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas