Biorevitalizacija

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai dermatovenerologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą, įsiklausant į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje. Pacientų atsiliepimus perskaityti galite čia.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė, domėjimosi sritys: veido odos dermatozės, senėjimo prevencija, dermatoskopija, lazerinė dermatologija.

Biorevitalizacija

Nordclinic dermatologijos klinikoje atliekama adatinė biorevitalizacija – tai pažangi ir itin veiksminga procedūra, kurios metu į giluminį odos sluoksnį suleidžiamos nedidelės dozės hialurono rūgšties.

Hialurono rūgštis – tai natūraliai žmogaus organizme esanti medžiaga, atsakinga už vandens paskirstymą audiniuose. Ji palaiko odos drėgmę, suteikia apimties. Laikui bėgant, hialurono kiekis organizme mažėja, todėl ima ryškėti raukšlės, oda praranda stangrumą.

Biorevitalizacijos metu atliekamos injekcijos ne tik drėkina odą, tačiau paspartina natūralios hialurono rūgšties gamybą, suaktyvina kolageno ir elastino gamybą, atkuria odos elastingumą bei sumažina mimikos raukšles be chirurginio įsikišimo.

Kuo biorevitalizacija skiriasi nuo mezoterapijos?

Tiek biorevitalizacijos, tiek adatinės mezoterapijos  metu į paciento poodinį sluoksnį suleidžiamos aktyviosios medžiagos, kurios stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, kolageno ir elastino gamybą. Visgi, šios procedūros turi keletą esminių skirtumų:

Kaip atliekama biorevitalizacijos procedūra?

Biorevitalizacijos procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse. Vidutiniškai procedūra trunka apie 30 minučių, yra saugi ir neturi šalutinio poveikio. Ilgainiui, organizmas išskaido hialurono rūgštį į neutralias medžiagas: anglies dvideginį ir vandenį.

Prieš injekciją oda gerai nuvaloma, dezinfekuojama ir nuskausminama vietiniu anestetiku. Tuomet 1-4 milimetrų gylyje į odą suleidžiama grynosios hialurono rūgšties, kuri užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų ir sustabdo drėgmės praradimą.

Hialurono injekcijos padeda stimuliuoti natūralią kolageno ir elastino gamybą, kurių dėka oda tampa stangresnė, elastingesnė, formuojasi naujos skaidulos. Stimuliuojant natūralų odos atsinaujinimą pasiekiami ilgalaikiai rezultatai.

Ko tikėtis po biorevitalizijos procedūros?

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite