Gydytojo–dermatovenerologo konsultacija

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai dermatovenerologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą, įsiklausant į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje. Pacientų atsiliepimus perskaityti galite čia.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė, domėjimosi sritys: veido odos dermatozės, senėjimo prevencija, dermatoskopija, lazerinė dermatologija.

Gydytojo–dermatovenerologo konsultacija

Gyvenimas greitas. Darbas, komandiruotės, šeima ar hobiai suteikia mūsų gyvenimui prasmę, tačiau intensyvi kasdienybė anksčiau ar vėliau išvargina. Kad ir kaip besistengtume paslėpti nuovargį, jo pasekmės atsispindi mūsų veiduose. Pavargusios akys. Raukšlės. Tamsūs paakiai. Tokia šių laikų realybė. Turime rūpintis savo oda ir neleisti jai meluoti apie mūsų amžių.

Širdyje visi esame jauni, tačiau kartais dėl amžiaus, aplinkos poveikio ar gyvenimo būdo susiduriame su odos ligomis. Mes kenčiame odos aknę — tai kelia skausmą, pakeičia mūsų išvaizdą, tai nėra malonu. Turime apgamų, kurie mums kelia diskomfortą. Fiziškai ar psichologiškai. Kartais jie kelia pavojų mūsų sveikatai. Ant odos atsiranda pigmentinės dėmės ar raukšlės. Jų susidarymą lemia gyvenimo būdas, stresas, amžius, genetiniai faktoriai ir odos priežiūros įpročiai. Tačiau Jūsų išvaizda neturi klaidinti ir sendinti. Keičiasi mūsų gyvensena — vis daugiau keliaujame, praleidžiame daugiau laiko saulėje, o tai kelia pigmentacijos problemas, lemia išsiplėtusiųkapiliarų atsiradimą. Vis dažniau prarandame odos tonusą po medikamentų vartojimo ar sisteminių ligų, o kartais ir po svorio netekimo. Tačiau visos šios problemos — išgydomos. O svarbiausia — jos išgydomos neskausmingai.

Nordclinic — sprendimas sveikai Jūsų odai.

Čia inovatyviausios priemonės, naujausios kartos lazeriai bei gydymo metodikos susijungia į vieną harmoningą visumą. Tai, kas kitur yra išskirtinės kokybės paslaugos, čia tampa standartu. O išskirtinėms Nordclinic paslaugoms nerasite atitikmens.

Specialistai sudarys odos gydymo ar jos priežiūros planą, o tuomet padės jį įgyvendinti visapusiškai, nepaliekant jokių spragų — nuo gyvenimo būdo pokyčių ir mitybos, iki medicininių procedūrų bei priemonių vartojimo.

Užtikriname — ilgalaikė priežiūra padės ne tik pasiekti geriausius rezultatus, tačiau ir stipriai sumažins gydymo kaštus bei poreikįateityje.

Unikalios procedūros, užtikrinančios rezultatus.

Klinikoje atliekame moderniausią odos ligų diagnostiką įvairaus amžiaus grupių žmonėms. Konsultuojame bendrosios dermatologijos, onkodermatologijos ir estetinės dermatologijos klausimais. Taikome ne tik patikimiausius medikamentinius, bet ir lazerinius gydymo būdus.

Prireikus atliekame smulkios chirurginės intervencijos ir gerybinių odos darinių šalinimą. Klaidų netoleruojame. Todėl diagnozės patikslinimui atliekame klinikinius dermatologinius tyrimus (dermatoskopiją, odos biopsiją su histopatologiniu tyrimu) ir laboratorinius kraujo ar šlapimo, mikroskopinius bei mikrobiologinius tyrimus.

Lazerinė dermatologija šiandien yra neskausminga. Naudojame šaldymo sistemas, kurios ne tik nuskausmina, tačiau taip pat apsaugo Jūsų odos vientisumą. Jei vis dėlto procedūra kelia skausmą, naudojame nuskausminamąjį kremą ar vietinę anestezijąšios priemonės sumažina nemalonius pojūčius.

Injekcinės procedūros yra atliekamos naujausiomis nanosoft adatomis, kaniulėmis ar injekciniu šautuvu, kurį naudojant Jūs jausite minimalų nepatogumą. Taip pat naudojame naujausią technologiją — beadatinę mezoterapiją ar biorevitalizaciją.

Mūsų gydytojai-dermatovenerologai konsultuoja šiais klausimais:

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite