Gydytojo–dermatovenerologo konsultacija

Video apie mūsų kliniką:

Neleiskime savo odai meluoti apie mūsų amžių.
Sveikata ir grožis šiomis dienomis yra puikiai suderinami. Nesvarbu, kokio amžiaus bebūtumėte.

Nordclinic ideologija pagrįsta visapusišku rūpesčiu Jūsų oda. Tikime, jog abipusis gydytojo bei paciento pasitikėjimas yra neatsiejama detalė siekiant geriausių gydymo rezultatų.

Prisijunkite prie mūsų šeimos — apsilankykite asmeninėje konsultacijoje.

Mylėkite savo odą ir išvenkite ligų.

Sveika oda reikalauja kantrybės bei kasdienio rūpesčio. Dermatologinė odos priežiūra naudingiausia tuomet, kai ji tęsiasi visą gyvenimą. Taip išvengiama ilgalaikių odos problemų, diskomforto dėl savo išvaizdos, skausmo ir lėtinių ligų. O ilgalaikėje perspektyvoje tai taip pat mažiau finansiškai skausminga nei ligos gydymas iš pagrindų.

Dermatologijos ekspertai, tapsiantys Jūsų šeima. 

Mūsų gydytojai nesiliauja tobulėti — jie gilinasi į specializuotas sritis, dalyvauja tarptautiniuose mokymuose bei nuolatos tobulina savo žinias. Galime be abejonių teigti — turime komandą, kuri dėl Jūsų padarys viską.

Mes neslepiame Jūsų odos problemų. 

Savo darbui atsidavusios gydytojos dermatovenerologės Indrė, Ugnė ir Aušrinė išsiaiškina kiekvieno paciento buvusias ir esamas problemas, įsigilina į kiekvieną atvejį ir pasiūlo tinkamiausią gydymo metodą.

Susipažinkite su mūsų gydytojomis.  

Inovatyvumas — neatsiejama vertybė.

Čia rytojus yra ši diena. Stengiamės būti žingsniu priekyje ir išlaikyti aukščiausią kokybės standartą, kiekvieną dieną. Nuolatos investuojame į inovacijas — jos buvo ir bus viena esminių mūsų klinikos filosofinių linijų.

Mums Jūs esate šeimos dalis.

Jūs esate Nordclinic šeimos dalis, tad skirsime visą reikiamą dėmesį ir dar daugiau. Jums nebereikės klaidžioti po kliniką ieškant gydytojo kabineto ar pirkti priemonių, kurių poveikis ir poreikis Jums nėra paaiškintas. Pamirškite gydymo įstaigų keliamą stresą — mes rūpinamės Jūsų oda ne tik prieš gydymą ar jo metu, tačiau ir po gydymo reguliariai stebime gijimo progresą.

Ir visa tai — ilgametės patirties rezultatas. 

 • Kasdien atliekame procedūras, kurioms naudojame naujausios kartos lazerius;
 • Mūsų gydytojai nuolatos dalyvauja seminaruose, konferencijose ir mokymuose Lietuvoje bei užsienyje;
 • Kolektyvas reguliariai stažuojasi užsienyje, aukščiausio lygio tarptautinėse klinikose Šveicarijoje, Švedijoje bei kitose Vakarų Europos valstybėse;
 • Mūsų gydytojai rašo edukacinius straipsnius įvairiose Lietuvos bei užsienio moksliniuose leidiniuose;
 • Indrė, Ugnė ir Aušrinė — tarptautinės bendruomenės narės. Jos priklauso Lietuvos dermatovenerologų, Europos dermatologų bei Europos plaukų tyrimų draugijoms.

Pažadame. Šią kliniką paliksite su šypsena veide.

— Nordclinic komanda.

Susipažinkime.

Tikslas ir pašaukimas – profesiniai ypatumai, padedantys siekti efektyviausių rezultatų. Būtent juos savo darbe demonstruoja mūsų dermatovenerologės Indrė, Ugnė ir Aušrinė. Nuolatos tobulėjančios Lietuvos bei užsienio seminaruose ir kongresuose, mūsų ekspertės yra pasiruošusios padėti Jums vėl pamilti savo odą.

Jurgita Karčiauskienė

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė

Aušrine Ramanauskaitė

Aušrinė Ramanauskaitė

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Ugne-Jarilinaite-grinavecke

Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė

Gydytoja dermatovenerologė – onkodermatologė, estetikos specialistė

Indrė Šaferienė

Indrė Šaferienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės dermatologijos, injekcijų, pediatrinės dermatologijos specialistė

2016 EADV Michael Hornstein mokslinė stipendija jauniesiems gydytojams, Graikija, Atėnai 2015 Geriausias e-pranešimas: Influence of ionized (electrolyzed) water on the embryo Development. 8-oji Baltijos morfologų konferencija, Vilnius, 2015. 2014 Geriausias žodinis pranešimas: Project “Life under the sun” – benefit for children’s knowledge and habits, BADV, Ryga, 2014 2014 Geriausias e-pranešimas: The influence of ionized (eleztrolyzed) water on rats physical status and their embryos development, Evolutionary medicine: perspectives in understanding health and disease, Vilnius, 2014

Aistė Audickaitė

Gyd. dermatovenerologė – trichologė, dermatochirurgė

Aida Adomaitienė

Gydytoja dermatovenerologė, lazerinės ir estetinės dermatologijos specialistė

Tikslas ir pašaukimas – profesiniai ypatumai, padedantys siekti efektyviausių rezultatų. Būtent juos savo darbe demonstruoja mūsų dermatovenerologės Indrė, Ugnė ir Aušrinė. Nuolatos tobulėjančios Lietuvos bei užsienio seminaruose ir kongresuose, mūsų ekspertės yra pasiruošusios padėti Jums vėl pamilti savo odą.

Gydytojo–dermatovenerologo konsultacija

Visiems mums kartais norisi atostogų. Leiskite savo odai pailsėti.

Gyvenimas greitas. Darbas, komandiruotės, šeima ar hobiai suteikia mūsų gyvenimui prasmę, tačiau intensyvi kasdienybė anksčiau ar vėliau išvargina. Kad ir kaip besistengtume paslėpti nuovargį, jo pasekmės atsispindi mūsų veiduose. Pavargusios akys. Raukšlės. Tamsūs paakiai. Tokia šių laikų realybė. Turime rūpintis savo oda ir neleisti jai meluoti apie mūsų amžių.

Širdyje visi esame jauni, tačiau kartais dėl amžiaus, aplinkos poveikio ar gyvenimo būdo susiduriame su odos ligomis.

Mes kenčiame odos aknę — tai kelia skausmą, pakeičia mūsų išvaizdą, tai nėra malonu.

Turime apgamų, kurie mums kelia diskomfortą. Fiziškai ar psichologiškai.

Kartais jie kelia pavojų mūsų sveikatai.

Ant odos atsiranda pigmentinės dėmės ar raukšlės. Jų susidarymą lemia gyvenimo būdas, stresas, amžius, genetiniai faktoriai ir odos priežiūros įpročiai. Tačiau Jūsų išvaizda neturi klaidinti ir sendinti.

Keičiasi mūsų gyvensena — vis daugiau keliaujame, praleidžiame daugiau laiko saulėje, o tai kelia pigmentacijos problemas, lemia išsiplėtusių kapiliarų atsiradimą. Vis dažniau prarandame odos tonusą po medikamentų vartojimo ar sisteminių ligų, o kartais ir po svorio netekimo. Tačiau visos šios problemos — išgydomos. O svarbiausia — jos išgydomos neskausmingai.

Pamirškite savo kompleksus.

Norime, jog būtumėte laimingi būdami savimi. Padėsime panaikinti Jūsų kompleksus panaikindami jų priežastis, o su tinkama priežiūra padėsime sustabdyti senėjimo procesus — nesvarbu, kokio amžiaus bebūtumėte.

Nordclinic — sprendimas sveikai Jūsų odai.

Čia inovatyviausios priemonės, naujausios kartos lazeriai bei gydymo metodikos susijungia į vieną harmoningą visumą. Tai, kas kitur yra išskirtinės kokybės paslaugos, čia tampa standartu. O išskirtinėms Nordclinic paslaugoms nerasite atitikmens. 

Specialistai sudarys odos gydymo ar jos priežiūros planą, o tuomet padės jį įgyvendinti. Įgyvendinti visapusiškai, nepaliekant jokių spragų — nuo gyvenimo būdo pokyčių ir mitybos, iki medicininių procedūrų bei priemonių vartojimo. 

Užtikriname — ilgalaikė priežiūra padės ne tik pasiekti geriausius rezultatus, tačiau ir stipriai sumažins gydymo kaštus bei poreikį ateityje.

Unikalios procedūros, užtikrinančios rezultatus.

Klinikoje atliekame moderniausią odos ligų diagnostiką įvairaus amžiaus grupių žmonėms. Konsultuojame bendrosios dermatologijos, onkodermatologijos ir estetinės dermatologijos klausimais. Taikome ne tik patikimiausius medikamentinius, bet ir lazerinius gydymo būdus. 

Prireikus atliekame smulkios chirurginės intervencijos ir gerybinių odos darinių šalinimą.  Klaidų netoleruojame. Todėl diagnozės patikslinimui atliekame klinikinius dermatologinius tyrimus (dermatoskopiją, odos biopsiją su histopatologiniu tyrimu) ir laboratorinius kraujo ar šlapimo, mikroskopinius bei mikrobiologinius tyrimus.

Pamirškite skausmingas procedūras.

O geriausios naujienos? Lazerinė dermatologija šiandien yra neskausminga. Naudojame šaldymo sistemas, kurios ne tik nuskausmina, tačiau taip pat apsaugo Jūsų odos vientisumą. Jei vis dėlto procedūra kelia skausmą, naudojame nuskausminamąjį kremą ar vietinę anesteziją — šios priemonės sumažina nemalonius pojūčius. 

Injekcinės procedūros yra atliekamos naujausiomis nanosoft adatomis, kaniulėmis ar injekciniu šautuvu, kurį naudojant Jūs jausite minimalų nepatogumą. Taip pat naudojame naujausią technologiją — beadatinę mezoterapiją ar biorevitalizaciją. 

Mūsų gydytojai-dermatovenerologai konsultuoja šiais klausimais:

 • aknės gydymas;
 • raukšlių korekcija;
 • odos atjauninimas;
 • apgamų ir kitų odos darinių šalinimas;
 • pigmentinių dėmių šalinimas;
 • strijų ir kapiliarų šalinimas;
 • plaukų šalinimas;
 • plaukų slinkimo gydymas;
 • nagų grybelio gydymas ir kita.

Tapkite Nordclinic šeimos dalimi.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Virtualus turas.

Mus pasirinko

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas