Riešo kanalo tunelio sindromas

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Riešo kanalo tunelio sindromas

Riešo kanalas yra siauras, netamprus kaulinis – fibrozinis tunelis, kuriame yra išsidėsčiusios sausgyslės ir vidurinysis nervas. Kai dėl patinimo atsiranda spaudimas viduriniajam nervui, atsakingam už mobilumą ir delno, nykščio, rodomojo ir vidurinių pirštų jautrumą, tokiu atveju pasireiškia riešo kanalo sindromas. Tai sukelia skausmą, silpnumą ir tirpimą.


Riešo kanalo sindromas dažniausiai pasireiškia žmonėms, kurie nuolat kartoja rankos ir riešo judesius, pavyzdžiui, rašydami ranka ar kompiuterio klaviatūra, vairuodami, siuvinėdami, naudodami rankinius įrankius ir sportuodami, pavyzdžiui, rankinį, golfą, tenisą ar boulingą. Riešo kanalo sindromą taip pat gali sukelti įvairios ligos, tokios kaip diabetas ar artritas. Dažniausiai riešo kanalo tunelio sindromas pasireiškia žmonėms nuo 30 iki 60 metų.

 

Kada reikalinga riešo kanalo operacija?

Riešo kanalo operacija rekomenduojama tik tiems pacientams, kuriems yra sunkus riešo kanalo sindromas ir kai nepadeda kiti nechirurginio gydymo būdai.

Riešo kanalo tunelio operacija

Riešo kanalo operacijos metu skausmas numalšinamas pašalinant vidiniam nervui daromą spaudimą. Tai atliekama pjaunant raištį rieše.

Yra galimi du operacijos metodai. Tradicinis būdas yra operacija, kurios metu chirurgas padaro pjūvius rieše ir išpjauna raiščius, kad riešo tunelis būtų platesnis. Pjūvis uždaromas siūlėmis.

Antrasis metodas, kuris yra modernesnis, vadinamas endoskopine chirurgija. Per vieną riešo pjūvį arba du įpjovimus delne ir rieše, chirurgas įterpia chirurginius instrumentus ir lankstų vamzdelį su maža kamera, kuri vadinama endoskopu, ir naudojama chirurgui pamatyti riešo raiščius. Tada nupjaunamas riešo raištis ir susiuvami įpjovimai.

Abi operacijos atliekamos taikant vietinę nejautrą, tai reiškia, kad operacijos metu bus numalšinta tik ranka ir riešas.

Pastebėta, kad pacientai greičiau grįžta į įprastą gyvenimo ritmą po endoskopinės operacijos, randai taip pat būna mažesni. Tačiau veiksmingumo požiūriu abi operacijos turi vienodai aukštą sėkmės procentą.

Reabilitacija po riešo kanalo operacijos

Po operacijos turėsite nešioti tvarstį. Jei pjūviai buvo susiūti tirpstančiomis siūlėmis, jos turėtų ištirpti per 10 dienų. Jei neištirpsta, jos pašalinamos po 10 – 14 dienų. Svarbu pažymėti, kad fizinė terapija paspartina gijimą. Jei operacija buvo atlikta paciento dominuojančiai rankai, reabilitacija gali užtrukti ir 4 ar daugiau savaičių. Tačiau ilgalaikis viso rankos judesio diapazono atsistatymas paprastai pasiekiamas per 1,5 – 3 mėnesius.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite