Lytinių lūpų plastika

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Mantas Kievišas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Darius Jauniškis

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Sakalauskas

Mantas Sakalauskas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Lytinių lūpų plastika

Kas yra lytinių lūpų plastika ir kada ji atliekama?

Lytinių lūpų plastikaLytinių lūpų plastika atliekama moterims, turinčioms per dideles, asimetriškas ar po gimdymo traumos blogai sugijusias lytines lūpas. Paprastai ši operacija gelbsti moteris, kurios dėl savo išorinių lytinių organų (mažųjų ar didžiųjų lytinių lūpų, tarpvietės, makšties prieangio), makšties dydžio, asimetrijos ar buvusių gimdymo traumų jaučia diskomfortą. Dažnai dėl šių kompleksų labiausiai kenčia jų intymus gyvenimas, todėl lytinių lūpų korekcija gali ne tik pakeisti išvaizdą, naikinti turimus kompleksus, bet ir pagerinti poros santykius.

Operacijos metu pašalinamas audinių perteklius, taip pat gali būti iš naujo suformuojamos norimo dydžio mažosios lytinės lūpos, atnaujinant neteisingai po gimdymo sugijusios lytinės lūpos kraštus. Pagal poreikį gali būti sumažintos ir mažosios ir / arba didžiosios lytinės lūpos, klitoris.

Ar lytinių lūpų plastika yra saugi operacija?

 Kaip ir atliekant bet kurią chirurginę intervenciją, išlieka nedidelė komplikacijų rizika:

 • nepageidaujama organizmo reakcija į anesteziją
 • pjūvio infekcija – tarpvietėje didesnė bakterijų koncentracija
 • kraujavimas
 • lytinių lūpų asimetrija
 • nesilaikant rekomendacijų – pjūvio prasiskyrimas

Pasiruošimas operacijai

Priklausomai nuo pacientės, operacija atliekama taikant bendrinę arba vietinę (spinalinę, epidurinę) anesteziją.

Prieš atliekant operaciją, specialistai patikrina pacientės sveikatą, aptaria visus vartojamus ar anksčiau vartotus vaistus, aptaria lūkesčius bei galimas rizikas.

Jei pacientė serga makšties pūsleline ar grybeliu, yra iškritusi gimda ar skundžiasi šlapimo nelaikymu, rekomenduojama atidėti operaciją. Rūkančioms pacientėms patariama mesti rūkyti likus ne mažiau nei 1 mėn. iki operacijos dėl sklandesnio gijimo.

Priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas prieš operaciją gali padidinti kraujavimo riziką, todėl svarbu atsisakyti kraujo krešumą veikiančių vaistų bent 7 dienoms prieš operaciją.

Pooperacinis laikotarpis

Operacijos metu naudojami tirpūs siūlai, taip pat išorinėje lytinių lūpų dalyje lieka keli nedideli mazgeliai, kurie  po 10–14 dienų pašalinami.

Griežtai rekomenduojama nuo lytinių santykių susilaikyti bent 6 savaites. Po operacijos keletą dienų pacientė gali jausti skausmą, todėl gali būti išrašomi nuskausminamieji vaistai.

Po lytinių lūpų plastikos operacijos į darbą galima grįžti jau po 2–4 dienų. Bet kuriuo atveju iškart po procedūros rekomenduojamas 2 parų namų režimas – ilgesnis laikotarpis trukdo išsiskirstyti skysčiams ir mažėti patinimui. Didesnio fizinio krūvio derėtų vengti bent 2–3 savaites, tempimo pratimų, bėgimo, dviračio mynimo – bent 5 savaites. Nerekomenduojama keletą savaičių dėvėti aptemptų kelnių, džinsų.

Taikant naujausius plastinės chirurgijos metodus, po lytinių lūpų korekcijos nelieka matomų ar jaučiamų randų. Nors rezultatai matomi iškart, tačiau lytinės lūpos visiškai susiformuoja tik po kelių mėnesių. Svarbu žinoti, kad lytinės lūpos bus kiek asimetriškos, tačiau tai neturės didelės įtakos pacientės savijautai.

Mus pasirinko

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas