Hemorojaus ir išangės srities operacijos

SVARBI INFORMACIJA: „Nordclinic“ atliekamos operacijos gali būti finansuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Gydymo paslaugos gali būti teikiamos be papildomo mokesčio, tačiau pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti papildomai apmokamas medicinines medžiagas ar paslaugas. Skaityti daugiau. 

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka virš 4000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Gydytojai

Skaito pranešimus Lietuvoje ir tarptautinėse konferencijose, abdominalinės chirurgijos gydytojas.

 • Didesnė nei 15 metų darbo patirtis;
 • Skaito pranešimus Lietuvoje ir Tarptautinėse konferencijose pilvo sienos išvaržų gydymo klausimais;
 • Dalyvavo ne vienoje tarptautinėje ekspertų grupėje kuriant ir skelbiant rekomendacijas pilvo sienos išvaržų prevencijos klausimais;
 • Docentas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, chirurgijos klinikoje;
 • Kauno krašto chirurgų draugijos (KKCHD) prezidentas;
 • Europos išvaržų draugijos (EHS – European Hernia Society) narys;
 • Lietuvos išvaržų chirurgijos draugijos (LICHD) pirmininkas.

Hemorojaus ir išangės srities operacijos

Negydomos hemorojaus ir išangės srities ligos pačios neužgyja, todėl yra būtina dėl tokių problemų kreiptis į gydytojus. Šie pagal esamą situaciją sudaro individualų gydymo planą, kuris atitinka ligos sudėtingumą ir simptomus. 

Dėl atsiradusių išangės anatomijos ir kraujagyslių pokyčių gali būti atliekamos operacijos. Tokias operacijas atlieka abdominalinės chirurgijos gydytojas. „Nordclinic“ yra atliekamos šios virškinimo sistemos operacijos:

Išangės polipo ekscizija

Išangės polipo ekscizija – tai nepiktybinių darinių šalinimas. Šie dariniai dažniausiai susiformuoja tiesiojoje žarnoje ir išangėje, kurie bėgant laikui gali supiktybėti. Tokius darinius gydytojai rekomenduoja pašalinti, nes negydomi šie dariniai gali išsivystyti į onkologinę ligą.

Kam ir kaip atliekama operacija?

Polipai žarnyne ir išangės srityje gali susiformuoti dėl nenormalaus ląstelių dalijimosi, kai įvyksta tam tikros genų mutacijos. Tokioms mutacijoms įtakos gali turėti išoriniai veiksniai, tokie kaip mitybos būdas, alkoholio vartojimas, rūkymas, nutukimas. 

Aptikus polipus išangės srityje atliekama ekscizija. Gydytojas pašalina polipus endoskopijos metu, o pašalintas audinys yra tiriamas, siekiant nustatyti ar darinys buvo piktybinis. 

Pooperacinis laikotarpis

Po išangės polipo operacijos pacientas gali užsiimti didelio fizinio krūvio nereikalaujančia veikla, pavyzdžiui, vairavimu, darbu kompiuteriu. Didelis aktyvumas sugrįžta per 2-3 savaites, tai priklauso nuo operacijos būdo. 

Gydytojai rekomenduoja profilaktiškus apsilankymus po polipų šalinimo procedūros, nes nėra garantuojama, kad ateityje ši problema negrįš. 

Išangės karpos pašalinimas

Išangės karpa (kondilomas) – karpos, augančios išangėje arba aplink ją. Jas gali sukelti žmogaus papilomos virusas (ŽPV), lytiškai plintanti infekcija (LPI), kuri plinta lytiniu būdu arba per odą kontaktuojant su užsikrėtusiu asmeniu. 

Išangės karpos gali būti šalinamos chirurginiu būdu arba tepalais. Gydymas skiriasi nuo simptomų, vietos ir dydžio. 

Kam ir kaip atliekama operacija?

Išangės karpos šalinimas chirurginiu būdu yra geriausias būdas pašalinti dideliu darinius. Tai apima karpų nupjovimą. Ši operacija reikalauja minimalios invazijos, todėl dariniai yra pašalinami greitai ir neskausmingai. 

Pooperacinis laikotarpis

Pacientas po išangės karpos šalinimo operacijos iš karto gali grįžti namo. Procedūra dažniausiai trunka 20 minučių.

Hemorojaus šalinimo operacija (hemoroidektomija)

Hemorojus – būklė, kuri gali išsivystyti dėl sutrikusios apatinės tiesiosios žarnos dalyje esančių veninių kapiliarų kraujotakos. Hemorojaus šalinimo operacija yra taikoma esant III, IV laipsnio hemorojui. 

Kam ir kaip atliekama operacija?

Hemoroidektomija yra atliekama taikant spinalinę arba bendrinę nejautrą. Tokia operacija trunka nuo 30 minučių iki 1 valandos. Konsultacijos metu su gydytoju yra parenkamas individualus gydymo planas ir metodas. 

Pooperacinis laikotarpis

Pacientas po operacijos turėtų vengti vidurių užkietėjimo. Prireikus rekomenduojama vartoti vidurius laisvinančius preparatus. Taip pat iki kol visos žaizdos sugis, reikia naudoti specialius antiseptinius tepalus, voneles su antiseptiku, po kiekvieno tuštinimosi.

Ortopedijos, bariatrijos ir bendrosios chirurgijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ginekologija
Dermatologija ir kosmetologija

  Užsiregistruokite   Užsiregistruokite