Ausų korekcija (otoplastika)

Prieš ir po ausų korekcijos

Atsiliepimai

Grįžtamasis ryšys mums ne ką mažiau svarbus. Tad dalijamės mūsų klinikos pacientų atsiliepimais.

Aida Rupsyte
Aida Rupsyte
Read More
Ši Moteris.. Gydytoja..yra pati nuostabiausia..jos širdis auksinė o šypsena užburia bei nuramina..nuramina nes gali ja pasitikėti, tai Ugnė Grinaveckė🙏💋
Viktorija Janusauskaite
Viktorija Janusauskaite
Read More
Geriausia klinika, kokią Tik galėtų pasirinkti mergina/moteris turinti kompleksų ar tiesiog yra pasiryžusi pakoreguoti turimas formas. Didelis ACIU visai #nordesthetic klinikai... Skaityti visą
Inga Simanavičienė
Inga Simanavičienė
Read More
Sveiki. Šioj klinikoj man buvo atlikta krūtinės korekcija. Turiu pasakyti, kad personalo profesionalumas ir dėmesys paliko pačius šilčiausius jausmus... Skaityti visą
Ieva Ieva Martuseviciute
Ieva Ieva Martuseviciute
Read More
Esu labai patenkinta visos klinikos kolektyvu, didelis ačiū chirurgui Andriui Pajėdai bei visam prižiūrinčiam personalui! Didžiausios rekomendacijos!
Reda Juodziukyniene
Reda Juodziukyniene
Read More
Nuostabus daktaras kaip specialistas ir žmogus-tai Gediminas Samulėnas
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Erika Karpavičiutė-Galinienė
Read More
Labai draugiškas ir malonus personalas, didelį ačiū tariu chirurgui Mantui Sakalauskui, labai džiaugiuosi atlikta operacija 🙂
Previous
Next

Video apie mūsų kliniką:

Mūsų pacientė pasirodė BBC:

Po nepaprastai didelių pastangų metant svorį, mūsų pacientė kovojo su pertekliniu odos kiekiu, kuris trukdė gyventi. Jungtinės Karalystės ligonių kasos (NHS) atmetė pacientės prašymą atlikti nemokamą perteklinės odos pašalinimo operaciją, kuri pacientei atrodė būtina, todėl apie mūsų pacientės dramatišką istoriją laidas sukūrė  garsieji BBC, Mirror, MailOnline kanalai. Galiausiai Stephanie nusprendė atvykti operuotis į mūsų kliniką iš Jungtinės Karalystės ir savo svajonės išsipildymo siekti čia. Skaitykite daugiau apie Stephanie istoriją čia.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 2000 operacijų per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos užtikrinsime priežiūrą visą parą, kad jaustumėtės kuo patogiau ir saugiau.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastinės chirurgijos ekspertų patirtis

 • Mūsų specialistai atlieka 2000 operacijų per metus
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse
 • Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos nariai

Mantas Kievišas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Darius Jauniškis

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Mantas Sakalauskas

Mantas Sakalauskas

Mokslinių straipsnių autorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Gediminas Samulėnas

Gediminas Samulėnas

Doktorantų tarybos pirmininkas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Andrius Pajėda

Andrius Pajėda

Kasmet atlieka apie 300 plastinių operacijų, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Tautvydas Urbonas

Tautvydas Urbonas

Dalyvauja mokymuose Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Goda Aštrauskaitė

Goda Aštrauskaitė

Stažuotės Prancūzijoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Audrius Pakulis

Audrius Pakulis

Dalyvauja mokymuose JAV ir Lietuvoje, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Ausų korekcija (otoplastika)

Kas yra otoplastika?

Ausų plastikaOtoplastika, arba kosmetinė ausų korekcija, atliekama siekiant pakoreguoti ausies formą, dydį arba padėtį. Procedūra taip pat dažnai atliekama, kai ausys pernelyg atsikišusios ar nėra simetriškos dėl vystymosi sutrikimų, traumos ar ankstesnių operacijų. Pagrindinės otoplastikos rūšys yra ausies papildymas (jei ausys nepakankamai išsivysčiusios), otopeksija (atlėpusių ausų atlenkimas) ir ausų mažinimas (formos arba dydžio korekcija). Ausų korekcija gali užtrukti iki 3 valandų – operacijos trukmė gali keistis priklausomai nuo individualaus atvejo.

Pjūviai atliekami atsižvelgiant į reikalingas korekcijas ir gali būti daromi arba ant užpakalinės išorinės ausies dalies, arba vidinėje ausies dalyje. Operacijos metu ausies forma keičiama pjaunant ir pašalinant atliekamas kremzles ir odą. Negana to, kremzlė gali būti performuojama naudojant tik siūles. Svarbu atkreipti dėmesį, kad operacija atliekama naudojant vietinę anesteziją. Otoplastikos operacija neturi jokios įtakos paciento klausai.

Kam gali būti naudinga ausų korekcija?

 • Otoplastika gali būti atliekama esant jau visiškai susiformavusioms ausims bet kurio amžiaus pacientui – įprastai nuo 6 metų.
 • Jei pacientas svarsto apie ausų korekciją, jo bendra sveikatos būklė turėtų būti gera, be rimtų susirgimų, tačiau ne mažiau svarbu ir turėti realių lūkesčių būsimam rezultatui.
 • Otoplastika gali ištaisyti ausies struktūros defektus, atsiradusius dėl neišsivystymo ar traumos.
 • Be to, procedūra yra naudinga norintiems sumažinti ausų dydį ar koreguoti atlėpusias ausis. Net minimalūs ausies formos pakeitimai gali pagerinti ausų ir veido proporcijas.

Prieš ir po nuotraukos

Prieš Po

Pasiruošimas operacijai

Konsultacijos prieš operaciją metu pacientas turėtų būti pasiruošęs aptarti savo lūkesčius bei priežastis, kodėl nori operuotis.

Chirurgas taip pat supažindina pacientą su jo sveikatos istorija, patikrina bendrąją sveikatos būklę ir pasiteirauja apie paciento vartojamus ar praeityje vartotus vaistus, įskaitant cheminius vaistus ir vaistažolių papildus.

Prieš operaciją paciento paprašoma sustabdyti nesteroidinių vaistų nuo uždegimo vartojimą, kadangi šie preparatai padidina kraujavimo riziką.

Rūkymas gali trukdyti gijimo procesui, todėl jei pacientas turi šį įprotį, prieš operaciją teks kuriam laikui nuo jo susilaikyti.

Galimos komplikacijos

Kaip ir atliekant bet kurią kitą operaciją, išlieka šių komplikacijų tikimybė:

 • Kraujavimas
 • Infekcija
 • Alergijos
 • Sunkumai gyjant
 • Pakitęs odos jautrumas
 • Odos kontūrų ar spalvos pakitimai
 • Perteklinė ar asimetriška korekcija

Pooperacinis laikotarpis

Mus pasirinko

Mūsų klinika yra didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse

Asmeninė priežiūra

Visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

  Užsiregistruokite

   Užsiregistruokite

   Mes dirbame! Skaitykite COVID-19 prevencijos rekomendacijas