Ausų korekcija (otoplastika)

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune – kiekvieną savaitę;
 • M. Kievišas Dubline – kovo 9-10 d.;
 • E. Virbickaitė Londone – balandžio 20-21 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Ausų korekcija (otoplastika)

Kas yra otoplastika?

Otoplastika, arba kosmetinė ausų korekcija, atliekama siekiant pakoreguoti ausies formą, dydį arba padėtį. Procedūra taip pat dažnai atliekama, kai ausys pernelyg atsikišusios ar nėra simetriškos dėl vystymosi sutrikimų, traumos ar ankstesnių operacijų. Pagrindinės otoplastikos rūšys yra ausies papildymas (jei ausys nepakankamai išsivysčiusios), otopeksija (atlėpusių ausų atlenkimas) ir ausų mažinimas (formos arba dydžio korekcija). Ausų korekcija gali užtrukti iki 3 valandų – operacijos trukmė gali keistis priklausomai nuo individualaus atvejo.

Pjūviai atliekami atsižvelgiant į reikalingas korekcijas ir gali būti daromi arba ant užpakalinės išorinės ausies dalies, arba vidinėje ausies dalyje. Operacijos metu ausies forma keičiama pjaunant ir pašalinant atliekamas kremzles ir odą. Negana to, kremzlė gali būti performuojama naudojant tik siūles. Svarbu atkreipti dėmesį, kad operacija atliekama naudojant vietinę anesteziją. Otoplastikos operacija neturi jokios įtakos paciento klausai.

Kam gali būti naudinga ausų korekcija?

 • Otoplastika gali būti atliekama esant jau visiškai susiformavusioms ausims bet kurio amžiaus pacientui – įprastai nuo 6 metų.
 • Jei pacientas svarsto apie ausų korekciją, jo bendra sveikatos būklė turėtų būti gera, be rimtų susirgimų, tačiau ne mažiau svarbu ir turėti realių lūkesčių būsimam rezultatui.
 • Otoplastika gali ištaisyti ausies struktūros defektus, atsiradusius dėl neišsivystymo ar traumos.
 • Be to, procedūra yra naudinga norintiems sumažinti ausų dydį ar koreguoti atlėpusias ausis. Net minimalūs ausies formos pakeitimai gali pagerinti ausų ir veido proporcijas.

Prieš ir po nuotraukos

Pasiruošimas operacijai

Konsultacijos prieš operaciją metu pacientas turėtų būti pasiruošęs aptarti savo lūkesčius bei priežastis, kodėl nori operuotis.

Chirurgas taip pat supažindina pacientą su jo sveikatos istorija, patikrina bendrąją sveikatos būklę ir pasiteirauja apie paciento vartojamus ar praeityje vartotus vaistus, įskaitant cheminius vaistus ir vaistažolių papildus.

Prieš operaciją paciento paprašoma sustabdyti nesteroidinių vaistų nuo uždegimo vartojimą, kadangi šie preparatai padidina kraujavimo riziką.

Rūkymas gali trukdyti gijimo procesui, todėl jei pacientas turi šį įprotį, prieš operaciją teks kuriam laikui nuo jo susilaikyti.

Galimos komplikacijos

Kaip ir atliekant bet kurią kitą operaciją, išlieka šių komplikacijų tikimybė:

 • Kraujavimas
 • Infekcija
 • Alergijos
 • Sunkumai gyjant
 • Pakitęs odos jautrumas
 • Odos kontūrų ar spalvos pakitimai
 • Perteklinė ar asimetriška korekcija

Pooperacinis laikotarpis

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite