Hialurono rūgšties injekcijos

Prieš ir po hialurono rūgšties injekcijų į lūpas

Užsiregistruokite konsultacijai

Kuo mes išsiskiriame iš kitų dermatologijos klinikų?

Mūsų klinikoje dirba gydytojai dermatovenerologai, preciziškai žvelgiantys į kiekvieno paciento problemą, įsiklausant į jo turimus lūkesčius. Reguliarus turimų žinių tobulinimas seminaruose ir mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje leidžia žengti koja kojon su naujausiomis medicinos tendencijomis ir pasiūlyti pacientams tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą. Daugiau apie klinikoje dirbančius gydytojus galite sužinoti čia.

Klinikoje naudojami naujausios kartos lazeriai bei diagnostikos priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir kitose Šiaurės Europos klinikose. Aplinka sukurta taip, kad užtikrintų komfortą kiekvienam pacientui ir leistų jaustis patogiai.

Mūsų klinikoje dirba gydytojai, esantys savo srities profesionalai. Naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos ir naujausios kartos lazerinė įranga.

Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas į kliniką atvykęs pacientas čia jaustųsi maksimaliai gerai ir komfortiškai, o kliniką paliktų su šypsena veide.

Konsultacijos metu gydytojas ne tik išsamiai įsiklauso į paciento turimą problemą bei lūkesčius, bet ir paskiria tinkamiausią gydymo metodą ar procedūrą bei reikiamus tyrimus.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta vienokia ar kitokia procedūra, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl apsilankymo mūsų klinikoje. Pacientų atsiliepimus perskaityti galite čia.

Gydytojų patirtis

 • Kasdien atliekamos lazerinės procedūros, naudojant naujausios kartos lazerius
 • Seminarai, konferencijos ir mokymai Lietuvoje ir užsienyje
 • Stažuotės užsienyje
 • Publikacijos Lietuvos ir užsienio moksliniuose leidiniuose
 • Narystė Lietuvos dermatovenerologų draugijoje
 • Narystė Europos dermatologų draugijoje
 • Narystė Europos plaukų tyrimų draugijoje

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė, domėjimosi sritys: veido odos dermatozės, senėjimo prevencija, dermatoskopija, lazerinė dermatologija.

Hialurono rūgšties injekcijos

Kam reikalingos hialurono rūgšties injekcijos?

Nordclinic rūpinasi jūsų odos sveikata ir siūlo įvairovę efektyvių bei saugių procedūrų tam pasiekti. Viena iš jų – hialurono rūgšties injekcijos, padedančios atkurti prarastą odos elastingumą, sumažinti mimikos raukšles, pakoreguoti veido kontūrus be chirurginės intervencijos.

Hialurono rūgštis – tai natūraliai žmogaus organizme esanti medžiaga, atsakinga už vandens paskirstymą audiniuose. Ji palaiko odos drėgmę, suteikia apimties. Laikui bėgant, hialurono kiekis organizme mažėja, todėl ima ryškėti raukšlės, oda praranda stangrumą.

Hialurono rūgšties injekcijos gali būti naudojamos:

Hialurono rūgšties injekcijos rekomenduojamos sveikos odos išvaizdai atstatyti bei sulėtinti senėjimo procesus (nuo 30 metų), koreguoti jau matomus senėjimo požymius (nuo 45 metų), arba pagal poreikį gydymo tikslais.

Kokie hialurono injekcijų privalumai?

Hialurono rūgšties injekcijos yra vienas paprasčiausių būdų pakoreguoti veido raukšles be chirurginio įsikišimo. Jų populiarumą lemia ir tai, jog hialurono injekcijomis pasiekiamas itin natūraliai atrodantis rezultatas, tad išvengiama netikėtumų, kurie gali pasitaikyti kitų injekcinių ar chirurginių procedūrų metu.

Kadangi hialurono rūgštis yra natūraliai aptinkama žmogaus organizme, šios injekcijos nesukelia šalutinių reiškinių. Ilgainiui, hialurono rūgštis yra išskaidoma į neutralias medžiagas: anglies dvideginį ir vandenį.

Nordclinic atliekamos hialurono rūgšties injekcijos yra:

Kaip atliekama hialurono rūgšties injekcija?

Atliekant hialurono injekciją specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau rekomenduojama nevartoti preparatų, galinčių skystinti kraują, saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių. Jei neseniai atlikote lazerinę, pilingo ar kitą estetinę procedūrą, reikėtų palaukti, kol oda visiškai sugis.

Prieš injekciją oda gerai nuvaloma, dezinfekuojama, pašalinami kremo, makiažo, riebalų likučiai. Pacientui pageidaujant, galima pasitelkti specialų nuskausminantį kremą ar vietinę nejautrą.

Naudojant itin ploną adatą pageidaujamose vietose į poodį suleidžiamas nedidelis stabilizuotos hialurono rūgšties kiekis. Procedūros metu gydytojas paskirsto injekciją tolygiai, kad rūgštis užpildytų tarpus tarp kolageno skaidulų. Procedūra trunka 30-60 minučių priklausomai nuo apimties.

Ko tikėtis po hialurono rūgšties injekcijos?

Iškart po injekcijos galimas odos paraudimas, patinimas, nežymus niežulys ir perštėjimas. Šie simptomai savaime praeina per keletą dienų. Priklausomai nuo paciento odos jautrumo, gali atsirasti mėlynės, kurios išnyksta per 5-10 dienų.

Akivaizdus hialurono injekcijos efektas matomas iš karto, o pilnai išryškėja praėjus vidutiniškai 10 dienų po procedūros. Iki tol rekomenduojama nenaudoti makiažo, odos netrinti, nemasažuoti, nekasyti, vengti saunos ir karštų vonių. Nepatariama aktyviai sportuoti, kad nesusidarytų kraujosrūvos.

Pastebimi rezultatai trunka iki 12 mėnesių ir priklauso nuo paciento amžiaus, gyvenimo būdo, sveikatos būklės, suleistos medžiagos kiekio ir vietos. Siekiant ilgalaikio efekto, rekomenduojama procedūrą atlikti 1-2 kartus į metus. Hialurono injekcijos gali būti derinamos ir su kitomis procedūromis.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite