Sėdmenų didinimas implantais

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Galerija

Sėdmenų didinimas implantais. Sėdmenų didinimo implantais operacija įprastai atliekama pacientėms, kurios siekia patobulinti sėdmenų dydį bei formą. Sportas ir taisyklinga mityba ne visada atneša norimų rezultatų, be to, neretai pacientė būna pernelyg liekna, kad formų korekcijai būtų galima naudoti savo kūno riebalus. Tokiu atveju sėdmenų korekcija atliekama naudojant silikoninius implantus. Daugiau apie operaciją.

Apie mus rašo:

Prieš ir po sėdmenų didinimo

Kainos

Video apie mūsų kliniką:

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

 • Konsultacijos Kaune ir Vilniuje – kiekvieną savaitę;
 • A. Dobilinskas Dubline – birželio 29-30 d.

Užsiregistruokite konsultacijai

Plastikos chirurgų komanda

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Konferencija

Sėdmenų didinimas implantais

Kada atliekama sėdmenų didinimo implantais operacija?

Sėdmenų didinimo implantais operacija įprastai atliekama pacientėms, kurios siekia patobulinti sėdmenų dydį bei formą. Sportas ir taisyklinga mityba ne visada atneša norimų rezultatų, be to, neretai pacientė būna pernelyg liekna, kad formų korekcijai būtų galima naudoti savo kūno riebalus. Tokiu atveju sėdmenų korekcija atliekama naudojant silikoninius implantus.

Operacinis pjūvis atliekamas sėdmenų apačioje per raukšlę prie šlaunies arba ties kryžkauliu. Operacijos metu implantas talpinamas į pačius sėdmenų raumenis, taip sėdmenims suteikiant pageidaujamą formą. Silikoniniais implantais padidinant viršutinę sėdmenų dalį, išryškėja sėdmenų linija, jie įgauna riestą formą.

Ar sėdmenų didinimas implantais yra saugi operacija?

 Kaip ir atliekant bet kurią chirurginę intervenciją, išlieka nedidelė komplikacijų rizika:

 • nepageidaujama organizmo reakcija į anesteziją
 • nepageidaujama organizmo reakcija į implantą
 • infekcija
 • kraujavimas
 • kraujosruvos
 • nesilaikant chirurgo rekomendacijų – implantų pasislinkimas, sėdmenų asimetrija

Pasiruošimas operacijai

Sėdmenų korekcija, kuri trunka apie 2–3 val., paprastai yra atliekama taikant bendrąją anesteziją.

Prieš atlikdami operaciją, specialistai patikrina pacientės sveikatą, aptaria visus vartojamus ar anksčiau vartotus vaistus. Priešuždegiminių vaistų (įskaitant ir aspiriną) vartojimas prieš operaciją gali padidinti kraujavimo riziką, todėl svarbu atsisakyti kraujo krešumą veikiančių vaistų bent 7 dienoms prieš operaciją.

Ruošiantis operacijai, gydytojas apžiūri pacientę, aptaria, kokie bei kokio dydžio implantai gali būti dedami, numatyti pjūvio ir implantų vietas.

Pooperacinis laikotarpis

Praėjus kelioms valandoms po operacijos, pacientė gali būti išleidžiama į namus. Siūlės išimamos po 7–10 dienų.

Pirmomis dienomis po operacijos sunkiau judėti, todėl ne mažiau nei 2 savaites po operacijos pacientė dėvi specialią kompresinę aprangą ir apie 1 mėnesį turėtų vengti didelio fizinio krūvio. Sėdmenų implantai tempia audinius, todėl po operacijos pacientė gali jausti skausmą. Tokiu atveju gali būti skiriami nuskausminamieji vaistai. Sėdmenų patinimas gali trukti iki 6 savaičių. Po sėdmenų didinimo implantais procedūros rekomenduojama tiesiogiai ant sėdmenų sėstis ne anksčiau nei po 3 savaičių. Grįžti prie įprasto gyvenimo būdo patariama praėjus bent 4 savaitėms.

Galutinis rezultatas – apvalūs ir iškilūs sėdmenys – įprastai matomas po 3–4 mėnesių, tačiau didelė dalis jo priklauso nuo chirurgų rekomendacijų laikymosi, pakankamo fizinio aktyvumo ir tinkamos mitybos.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite