Psichiatro konsultacija

Užsiregistruokite konsultacijai

Gydytojai

Gydytoja psichiatrė

  • Gydytoja specializuojasi nuotaikos,  neurozinių bei pogimdyvinių psichikos ir elgesio sutrikimų gydyme, taikant kompleksines priemones – tiek medikamentinį, tiek nemedikamentinį gydymą.
  • Konsultuoja dėl organinių psichikos sutrikimų, psichozinio spektro sutrikimų, valgymo bei miego sutrikimų, suaugusiųjų asmenybės ir elgesio sutrikimų.

Psichiatro konsultacija

Šiais laikais su vienokiomis ar kitokiomis emocinėmis sveikatos problemomis susiduria daugelis. Tačiau svarbu to neignoruoti –  kuo anksčiau pradedama spręsti šias problemas, tuo greičiau galima gauti reikiamą gydymą ir tokiu būdu palaipsniui grįžti prie įprasto gyvenimo. Tokiu atveju gali padėti ir psichiatro konsultacija.

Psichiatro konsultacija

Pirminė gydytojo psichiatro konsultacija apima paciento nusiskundimų, dabartinės situacijos bei turėtos patirties (vaikystėje ir pan.) įvertinimą, reikalingumą atlikti psichodiagnostinius tyrimus, diagnozės nustatymą bei tyrimų ir gydymo plano sudarymą.

Kitų, pakartotinių konsultacijų metu vertinamas paskirto gydymo efektyvumas ir toleravimas, būsenos pokyčiai, aptariamos kitų specialistų įsitraukimo į gydymą galimybės (psichologo, psichoterapeuto ar pan.), rekomendacijų teikimas tolimesniam medikamentiniam gydymui.

Kada kreiptis pagalbos į gydytoją psichiatrą?

Pacientai dažnai nežino, kuo skiriasi psichologai nuo psichiatrų ir kurio specialisto konsultacijos reikėtų. Tačiau svarbu akcentuoti, kad psichiatras įprastai dirba labiau biologinėje sistemoje, sprendžiančioje psichines ir fizines problemas, tad jis vertina paciento psichinės sveikatos būseną bei gali diagnozuoti susirgimą ir skirti gydymą medikamentais. Tuo tarpu psichologas labiau orientuojasi į pacientui aktualius einamuosius klausimus, kamuojančias kasdieninio gyvenimo problemas bei galimus jų sprendimo būdus.

Tad pacientai į gydytoją psichiatrą gali kreiptis dėl:

Ginekologijos ir urologijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite