Kineziterapeuto konsultacija

Mūsų klinika

„Nordclinic“ kineziterapijos padalinyje teikiamas kineziterapinis gydymas po traumų, operacijų ar dėl lėtinių griaučių raumenų sistemos problemų. Ilgametė patirtis ortopedijoje lėmė, jog klinika pacientams gali pasiūlyti specializuotą ortopedijos kineziterapiją. Skubi diagnostika ir profesionali kineziterapeutų komanda padės sveikti greičiau ir įveikti skausmą.

Aukštos kvalifikacijos kineziterapeutai

Pažangūs kineziterapijos metodai ir gydymo aparatai

Individualus dėmesys pacientui

Užsiregistruokite konsultacijai

Komanda

Kineziterapeuto konsultacija

Kineziterapija – tai gydymas judesiu ir fizikiniais (fizioterapijos) veiksniais. Vienas pagrindinių kineziterapijos principų – individualus požiūris į paciento sveikatos būklę ir jį kamuojančias su judėjimu susijusias problemas. Paciento būklę nuodugniai įvertina ir individualią gydymo programą sudaro kineziterapeutas. Reabilitacijos metu jis stebi progresą, padeda siekti numatytų tikslų.

Į kineziterapeutus gali nukreipti gydytojai, tačiau ir patys pacientai, jaučiantys įvairius skausmus, turintys nusiskundimų ir norintys pagerinti savo savijautą, į judesio specialistus gali kreiptis savarankiškai.

Kineziterapija gali būti taikoma:

Kineziterapija rekomenduojama tiek po traumų bei operacijų, tiek įsisenėjusioms problemoms spręsti ar lėtinėms griaučių sistemos ligoms gydyti, tiek ir profilaktiškai, kuomet siekiama sustiprinti organizmą, palaikyti gerą jo funkcinę būklę. Pasitarti su kineziterapeutu rekomenduojama ir intensyviai sportuojantiems ar planuojantiems pradėti tai daryti.

Kaip vyksta kineziterapeuto konsultacija?

Pagrindinis vizito pas specialistą tikslas – nuodugnus paciento būklės ištyrimas, kineziterapinės diagnozės nustatymas bei paciento lūkesčių ir artimųjų bei tolimųjų tikslų nustatymas. Būklė vertinama kalbantis su pacientu, teiraujantis, kaip jis jaučiasi, kokių nusiskundimų turi, ko tikisi iš reabilitacijos, bei atliekant tam tikrus funkcinius, manualinius testus, kuriais įvertinamos paciento funkcinės sąvybės: raumenų, nervų funkcijos bei jų ypatumai, sąnarių būklė, judesių amplitudės. Specialistui svarbios informacijos suteikia ir paciento laikysena, judesių atlikimo kokybė.

Nustačius diagnozę ir įvertinus paciento būklę bei lūkesčius, sudaromas individualus fizinių pratimų bei fizioterapijos procedūrų planas, pateikiamos rekomendacijos tolimesniam gydymui. Įvertinti gydymo efektyvumą bei koreguoti gydymo planą gali būti skiriamos tarpinės kineziterapeuto konsultacijos. Taip pat pacientui gali būti sudaroma fizinių pratimų programa namuose arba rekomenduojama individuali kineziterapija ar kineziterapija mažose grupėse modernioje „Nordclinic“ kineziterapijos salėje.

Kineziterapija apima daug įvairių gydymo metodikų, visgi pagrindiniai jos veikimo principai yra šie:

Kaip pasiruošti kineziterapeuto konsultacijai?

Apsirenkite laisvesniais, judesių nevaržančiais drabužiais.

Jei apie patirtas traumas ar kitas sveikatos būkles turite medicininių išrašų, atsineškite juos su savimi – tai leis specialistui disponuoti išsamesne informacija ar padės išvengti pakartotinių tyrimų.

Kineziterapijos sėkmei būtinas sistemingumas, t. y. procedūros atliekamos nuosekliai, pagal kineziterapeuto rekomenduojamą dažnį. Dažnai pacientui gali būti skiriami „namų darbai“ – fiziniai pratimai namuose ar darbo vietoje bei kasdienio fizinio krūvio rekomendacijos.

Ypatingai svarbus aktyvus paciento įsitraukimas į gydymo procesą – sąmoningumas ir tinkamas nusiteikimas, pastangos ir atkaklumas siekiant užsibrėžto tikslo: geros savijautos, susigrąžintos judesių laisvės, fizinės jėgos ir gyvenimo kokybės.

Klinikoje teikiamų kineziterapijos paslaugų seka:

Ortopedijos, bariatrijos ir bendrosios chirurgijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite