Šlaunų plastika

„Nordclinic“ – didžiausias plastinės chirurgijos centras Baltijos šalyse:

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 chirurgų, atliekančių virš 3.000 plastinių operacijų per metus. Ilgametė patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams bei naujausios technologijos lėmė, kad Nordclinic taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos klinika užsienio žiniasklaidoje.

Kainos

„Nordclinic“ yra viena iš nedaugelio privačių klinikų Baltijos šalyse, galinčių pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją. Daugiau skaitykite čia >>

Konsultacijos

Mūsų plastikos chirurgų konsultacijos Jūsų mieste:

  • Konsultacijos Kaune – kiekvieną savaitę;
  • M. Kievišas Dubline – kovo 9-10 d.;
  • E. Virbickaitė Londone – balandžio 20-21 d.

Prieš ir po šlaunų plastikos

PACIENTŲ NUOTRAUKOS PRIEŠ IR PO (1920 × 400px) (2)

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys 10–15 metų darbo patirtį. Specialistai atlieka daugiau kaip 4000 operacijų (iš jų 3000 plastinių operacijų) per metus ir yra sertifikuoti ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Danijoje. Be to, mūsų ekspertai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia.

Didžiausia plastikos chirurgų komanda Baltijos šalyse – net 13 patyrusių chirurgų.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šaliųesame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, turinčių „Vaser“ liposukcijos aparatą.
Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Sukaupta didesnė nei 10 metų patirtis, išskirtinis dėmesys pacientams, atvykstantiems iš daugiau nei 30 valstybių: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kt.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

,,Nordclinic“ klinikos pacientams siekiame pasiūlyti naujoves, kurios paspartintų atsistatymą bei užtikrintų sėkmingą rezultatą. Esame vieni iš nedaugelio klinikų Baltijos šalyse, galinčių savo pacientams pasiūlyti hiperbarinę deguonies terapiją, kurios metu audiniai yra prisotinami dideliu slėgiu deguonies, tad pagerėja jų kraujotaka ir paspartinamas atsistatymas po operacijos. Taip pat vieni pirmųjų Lietuvoje įsigijome  ,,Vaser“ riebalų nusiurbimo aparatą, kuris suskaido riebalus dar prieš juos nusiurbiant ir suformuojamas kūno kontūras.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Plastikos chirurgų komanda

Šlaunų plastika

Patyrus ryškių svorio pokyčių, dėl natūralių senėjimo procesų, esant sumažėjusiam odos elastingumui, šlaunų ar žastų srityse neretai atsiranda „kabančios“ odos perteklius. Jei susidaręs odos perteklius didelis, susigrąžinti šlaunų formas galima tik atliekant chirurginį šlaunų odos patempimą.

Kas yra šlaunų plastika?

Šlaunų plastika – chirurginė operacija skirta pagerinti šlaunų formą ir išvaizdą. Atlikdamas operaciją, chirurgijos specialistas pakoreguoja šlaunų kontūrą, pašalindamas susikaupusį odos perteklių ir tam tikrais atvejais riebalus. Taip pat ši operacija gali būti derinama su rankų patempimu.

Pooperacinis laikotarpis

Kam rekomenduojama šlaunų plastikos operacija?

Ši operacija rekomenduojama žmonėms, neturintiems žalingų įpročių, esantiems geros sveikatos būklės ir išlaikantiems stabilų svorį. Prieš operaciją su gydytoju svarbu aptarti visus turimus lūkesčius. Ši operacija nerekomenduojama žmonėms, ketinantiems artimiausiu metu numesti svorio, ir moterims, planuojančioms nėštumą.

Kaip atliekama šlaunų plastika?

 Šlaunų plastika atliekama pritaikius bendrinę nejautrą, todėl pacientas visos operacijos metu miegos ir nejaus jokio skausmo. Operacija trunka 2–3 valandas. Visų pirma, chirurgas atlieka pjūvį, kurio ilgis ir vieta priklauso nuo pageidaujamo rezultato. Jeigu pacientui reikalinga nedidelė šlaunų korekcija, atliekami minimalūs pjūviai vidinėje šlaunies srityje. Jei pacientas nori akivaizdžių pokyčių ir reikia pašalinti didelį odos ir riebalų perteklių, reikalingas pjūvis per visą vidinės šlaunies dalį. Atlikęs pjūvį, chirurgas pašalina nereikalingus riebalus ir odą. Vėliau pjūvis užsiuvamas ir sutvarstomas.

Po operacijos pacientas kelioms dienoms lieka klinikoje prižiūrimas specialistų.

Diskomfortas ir skausmas pjūvio vietoje yra normali organizmo reakcija į operaciją, jį galima numalšinti vaistais, kurių gaunama klinikoje.

Kitą dieną po operacijos pacientas jau gali vaikščioti, tačiau dar tris savaites rekomenduojama nesiimti sunkios fizinės veiklos, neplaukioti.

Po šios operacijos reikia vilkėti specialų kompresinį drabužį.

Nors iškart po operacijos pokyčiai jau pastebimi, tai dar nebus galutinis rezultatas – jie pasimatys po kelių savaičių, kai sumažės patinimai. Randai pranyksta per vienerius metus ir tampa sunkiai pastebimi.

Plastinės chirurgijos ir dermatologijos padalinys

Kiti padaliniai

Ortopedija, bariatrija ir kineziterapija
Ginekologija ir urologija

    Užsiregistruokite


      Užsiregistruokite