Injekcijos į sąnarius

„Nordclinic“ – daugiausiai ortopedinių protezavimo operacijų atliekanti privati klinika Lietuvoje

Klinika, kurioje per metus atliekama virš 1.000 ortopedinių operacijų, yra vienintelis „Smith & Nephew“ kompetencijų centras Baltijos šalyse. „Nordclinic“ taip pat yra ir žinomiausia Lietuvos ortopedijos klinika užsienio šalyse, apie kurią reportažus rengė „BBC“, „The Guardian“, „Der Spiegel“, „ITV“, „The New York Times“ ir kt.

Kainos

Užsiregistruokite konsultacijai

Video apie mūsų kliniką:

Apie mus rašo:

Oficialūs sporto medicinos partneriai:

Kuo mes išsiskiriame iš kitų klinikų?

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ortopedijos-traumatologijos chirurgijos specialistai, turintys 10–20 metų darbo patirtį. Kiekvienas iš mūsų chirurgų atlieka daugiau kaip 500 operacijų per metus. Be to, chirurgai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai. Daugiau apie klinikoje dirbančius chirurgijos specialistus galite sužinoti čia

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kokias specialistai pasitelkia ir Šiaurės Europos klinikose. Dalis įrangos yra itin aukšto technologinio lygio, kuris vis dar retenybė daugumoje kitų šalių. Palatos yra įrengtos užtikrinant maksimalų komfortą pacientui, jose yra televizorius, oro kondicionierius, atskiras tualetas. Klinikoje galima naudotis belaidžiu internetu.

Į kliniką atvyksta pacientai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių – Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Šveicarijos ir kitų. Klinikoje pacientams suteikiama  visokeriopa asmeninė priežiūra ir pagalba. Savo pacientus iš klinikos išleidžiame tik tada, kai jie yra pasiruošę ir jaučiasi gerai.

Mūsų klinikoje dirba aukščiausio profesionalumo ekspertai, naudojami naujausi ir patikimiausi paciento saugumo užtikrinimo standartai bei kokybiškos medžiagos. Taip pat klinikoje pateikiamos kainos yra du kartus mažesnės nei Vakarų Europos klinikose.

Po operacijos visiems pacientams suteikiame aukščiausio lygio paslaugas ir priežiūrą visą parą. Jei pacientas gyvena ne Lietuvoje, galime padėti jam suorganizuoti kelionę, pasirūpinti pervežimais, viešbučiu ir kita.

Operacijos datą ir laiką prideriname prie paciento, atsižvelgiant į jo darbą, atostogas ir kitas aplinkybes.

Mūsų klinikos personalas gali bendrauti lietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai, ispaniškai, norvegiškai, švediškai, daniškai.

Galime pasidalyti pacientų, kuriems mūsų klinikoje buvo atlikta operacija, patirtimi. Ilgametė klinikos patirtis ir pacientų pasitikėjimas, nesikeičiantis personalas, grįžtantys pacientai – elementai, kurie padės Jums priimti sprendimą dėl operacijos mūsų klinikoje.

Gydytojų ortopedų-traumatologų ekspertų patirtis

 • Ilgametė darbo patirtis, atlikta virš 3500 klubo sąnario keitimo bei kitų operacijų;
 • Licencijuoti Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Švedijoje;
 • Stažavosi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse;
 • Parašyti moksliniai straipsniai ir publikacijos medicinos žurnaluose.

Gydytojai

Ortopedas – traumatologas, Lietuvos futbolo rinktinės gydytojas.

Klubo, kelio ir peties sąnarių endoprotezavimas. Sporto traumų gydymas. Peties sąnario skausmų gydymas. Injekcijos į sąnarius ir raumenis.

 • Specializacija ir domėjimosi sritis – klubo, kelio ir peties sąnarių endoprotezavimas (pirminės/revizinės operacijos). Sporto traumos (ūmios/lėtinės);
 • Gydytojas atlieka intrasąnarines hialurono rūgšties, plazmoliftingo injekcijas (kelio, peties, bet ne klubo);
 • Gali padėti išvengti operacijos arba jei operacija tolima – sumažinti skausmus bei pagerinti gyvenimo kokybę.

Injekcijos į sąnarius: hialurono rūgštis, PRF kamieninėmis ląstelėmis ir augimo faktoriais praturtintos kraujo plazmos injekcijos, steroidai

Sąnarių skausmas – problema, su kuria susiduria įvairaus amžiaus žmonės. Net ir nestiprus ar vidutinis sąnarių skausmas gali sukelti papildomo streso arba sutrikdyti įprastą gyvenimo ritmą. Skausmui mažinti viena iš gydymo priemonių yra injekcijos į sąnarius. Dažniausiai injekcijos į sąnarius yra viena iš kompleksinio gydymo sudedamųjų dalių.

Sąnarių skausmo bei jų funkcijos sutrikimo priežastys gali būti įvairios. Dažniausiai šios priežastys yra susijusios su kremzlės degeneracija, pablogėjusia sąnario skysčio kokybe, taip pat tam įtakos turi ir sumažėjęs kolageno atsinaujinimas.

Kas yra injekcijos į sąnarius?

Injekcijos į sąnarius – tai procedūra, naudojama gydant uždegimines sąnarių ligas, tokias kaip reumatoidinis artritas, psoriazinis artritas, podagra, osteoartritas (dažniausiai pasitaikanti sąnarių liga). Šios procedūros metu poodinė adata įšvirkščiama į pažeistą sąnarį, suleidžiant priešuždegiminių preparatų, iš kurių dažniausiai naudojama yra hialurono rūgštis, PRF kamieninėmis ląstelėmis ir augimo faktoriais praturtintos kraujo plazmos injekcijos arba steroidai. 

Injekcijos gali būti atliekamos bet kokiam sąnariui: kelių, klubų, pečių, riešų ir kt. Nors tai nėra nuolatinis sąnarių skausmo mažinimo sprendimas, jis gali suteikti ilgalaikį palengvėjimą, kuris dažnai yra taikomas norint palengvint skausmą, pagerinti sąnario funkcijas, arba sumažinti vartojamų nuskausminamųjų vaistų kiekį iki endoprotezavimo operacijos.

Injekcijų į sąnarius nauda:

Injekcijos tinkamos:

 • asmenims, kuriuos kamuoja sąnarių artrozės, degeneraciniai pakitimai osteoartritas (degeneracinė sąnarių liga, kurios metu nyksta sąnarinė kremzlė);
 • procedūra tinkama tiek jauniems, tiek vyresniems pacientams. Procedūros tinkamumą nusprendžia gydytojas ortopedas-traumatologas.

Injekcijų į sąnarius gydymo eiga

Po gydytojo ortopedo traumatologo nuodugnios apžiūros gali būti skiriamas gydymas hialurono rūgšties preparatais, PRF kamieninėmis ląstelėmis ir augimo faktoriais praturtintos kraujo plazmos injekcijomis ar steroidų preparatais. 

Hialurono rūgšties preparatai – injekcijos yra natūralus polisacharidas, kuris yra svarbus odos, poodinio ir jungiamojo audinio (sąnario skysčio ir kremzlės) struktūrinis vienetas. 

Injekcijos į sąnarį su hialurono rūgštimi yra švirkščiamos tik į artrozės (lėtinė, diskomfortą kelianti sąnarių liga) pažeistą sąnarį. Todėl preparatas nepažeis kraujagyslių ir aplinkinių audinių. Tokios injekcijos padeda padidinti sąnario klampumą sumažindamos simptomus. 

PRF (angl. Platelet Rich Fibrin) – tai dr. J. Choukroun Prancūzijoje išrastas inovatyvus, veiksmingas ir visiškai natūralus metodas, padedantis pasiekti geresnius rezultatus medicinoje ir estetikoje.

Metodas ypatingas tuo, kad sprendžia tiek kasdienines, tiek sudėtingas ortopedines problemas BE chirurginės intervencijos.

Jo privalumai – greitesnis minkštojo ir kietojo audinio gijimas bei regeneracija.

Pagrindine PRF medžiaga – fibrinas – yra natūralus pamatas audinio regeneracijai ir naujų kraujagyslių susidarymui. Procedūrų metu nenaudojami farmaciniai koaguliantai ir kiti priedai, todėl išvengiama alergijų ir organizmo atmetimo reakcijos.

Dėl PRF sudėtyje esančių kamieninių lastelių šis metodas pagreitina ortopedinių problemų sprendimą, skatina gijimą, didina mobilizaciją ir mažina skausmą judant.

Steroidų injekcijos yra sintetinis kortikosteroidas, kuris puikiai veikia kaip priešuždegiminis vaistas. Tokia injekcija į sąnarius yra minimaliai invazinė procedūra, kuri laikinai sumažina skausmą sąnario uždegiminėje vietoje. 

Injekcijos į sąnarius su kortikosteroidais gali sumažinti uždegimą ir gali būti veiksmingos, kai švirkščiamos tiesiai į skausmingą vietą. Skausmo malšinimas gali trukti nuo kelių dienų iki metų, todėl paciento būklė pagerėtų taikant ir fizinę terapiją ar mankštos programą.

Injekcijų į sąnarius rezultatai

Priklausomai nuo atliktos injekcijų procedūros galite jausti tokius rezultatus:

Po hialurono rūgšties injekcijų į sąnarius rezultatus pacientas gali pajusti iškart po procedūros. Pilnas poveikis po 1-3 sav. Hialurono rūgšties injekcijų efektas paprastai išlieka iki 6 mėnesių nuo suleidimo. Gydymo kursą dažniausiai sudaro 1-3 procedūros, tikslų procedūrų skaičių nustato gydytojas. 

Po PRF kamieninėmis ląstelėmis ir augimo faktoriais praturtintos kraujo plazmos injekcijų į sąnarius rezultatus pacientas gali pajusti po kelių dienų. Atliktais tyrimų duomenimis, trombocitais turtingos plazmos metodas yra efektyvus ir saugus. Priklausomai nuo ligos ar pažeidimo ir gydytojo rekomendacijų, injekcijų kiekis gali svyruoti nuo 2 iki 4, o gydymas atliekamas kas 1-3 savaites. 

Po steroidų injekcijų į sąnarius
rezultatus pacientas gali jausti praėjus dviem ar septyniom dienom po injekcijos. Skausmo sumažėjimas gali būti juntamas nuo kelių dienų iki metų. 

Ortopedijos, bariatrijos ir bendrosios chirurgijos padalinys

Kiti padaliniai

Plastinė chirurgija
Ginekologija ir urologija

  Užsiregistruokite


   Užsiregistruokite